Již tento čtvrtek 13. října bude uvedena do kin nová akční komedie s názvem Zilionáři, kde se v hlavní roli se představí Zach Galifianakis.

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Akční komedie o lehkovážném životě muže, který se rozhodne zorganizovat jednu z největších bankovních loupeží v historii Ameriky, vám ukáže, jak se dá vést „zilionářský život“. A co to vlastně pojem zilionář znamená? Zilionář je člověk, který si užívá jako milionář, ale má na účtu nulu, respektive „zero“.

David (Zach Galifianakis) je nekomplikovaný muž, který se zasekl v stereotypním životě. Den co den usedá za volant svého obrněného automobilu, aby odvážel obrovské sumy peněz jiných lidí. Jediným vzrušujícím momentem v jeho životě je flirtování s kolegyní Kelly (Kristen Wiig), která ho však brzy zatáhne do těžko uvěřitelného dobrodružství. Skupinka nepříliš inteligentních loserů, pod vedením Steva (Owen Wilson), plánuje vyloupit banku a David jim v tom má samozřejmě pomoci.

Akční nadupaná komedie Zilionáři – již tento čtvrtek v kinech!

Navzdory absolutně amatérskému plánu se ale stane nemožné a oni mají najednou v kapse
17 miliónů dolarů. A protože tato partička je skutečně vykutálená, začne si život užívat opravdu ve velkém stylu. Peníze létají vzduchem za luxusní a kolikrát i nepotřebné věci, ale co jim nedochází, že pro policii tak zanechávají spoustu jasných stop pro jejich dopadení…

V dalších rolích se můžete těšit na Kristen Wiig (Zábavný park), Owen Wilson (Nesvadbovi), Jason Sudeikis (Millerovi na tripu). Režie se ujal Jared Hess (Dál než se zdálo, Boží zápisník).

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář