Zkrášlování bydlení a hledání dalších vychytávek je koníček, který sází na inspiraci a trendy. Co teď zrovna letí?

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Tvoje bydlení se může inspirovat hotelem
Tvoje bydlení se může inspirovat hotelem

Doma jak v hotelu

Aktuálním trendem v bydlení je odklon od domáckého stylu k formálnímu designu a svěžímu minimalismu. Soukromé bydlení tak kopíruje styl luxusního ubytování. Recenze hotelů přináší skvělý přehled o tom, co lidé pro svůj komfort vyžadují a jaké vymoženosti může bydlení vlastně mít. Od domácích saun až po vířivky.

Domácí kino nemá chybu

Filmový zážitek v prostorech domova je jedna z věcí, která prošla v poslední době obrovskou změnou. Za kvalitním obrazem a zvukem už nemusíš do drahého kina, moderní LCD televizor zvládá HD rozlišení, prostorové zvukové efekty a velmi žádaný 3D obraz. Z televizí se navíc stává skvělý designový doplněk. Úhlopříčky nad 100 cm lze sehnat už za velmi sympatické ceny, takže cesta k domácímu kino rozhodně není tak složitá, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Kuchyňská odysea

Pokud je domácí kino snem každého muže, je pořádná kuchyň vybavené kvalitní technikou přáním každé ženy, co musí čas od času něco uvařit. Automatický kávovar vykouzlí aroma, které tě přenese do profesionální kavárny. Pokud si tedy na tomto blahodárném nápoji ulétáváš, určitě není od věci do kávovaru investovat.

Pozor na cennosti

Všelijaké šperky a hotovost rozhodně není dobré nechávat povalovat jen tak. Pokud jsem na začátku článku zmiňovala inspiraci v hotelovém odvětví, je trezor na cennosti skvělým příkladem tohoto trendu. Nespoléhej na klasické způsoby ochrany, běžné dveře ti zkušenější zloděj otevře během pár sekund. A trezor? S tím si rozhodně jen tak neporadí.

Víš, jak lépe bydlet?

Všechny zmíněné maličkosti a úpravy ti dokáží bydlení rozhodně zpříjemnit. Někdy i malá změna dokáže mnoho. Navíc úprava bydlení je vždy běh na dlouhou trať, takže nemusíš všechen ten bytový tuning dělat hned. Nejlepší je postupovat místnost po místnosti. Kde začneš?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kamil Štrof

    Hesla můj dům můj hrad se držím od té doby, co jsem si jej koupil Myslím si, že zabezpečení je v dnešní době opravdu nutnost. Dům mám tedy opatřen jak zmíněným trezorem, tak i bezpečnostími dveřmi. Největší naději však vkládám do kvalitního oplocení pozemku od http://www.amstor.cz/ , které dle mého názoru většinu zlodějů odradí.