Apríl je tady, tak se ujisti, že jsi připravená. Už víš, jak letos osladíš život svým známým, rodině a kamarádům? V tomto článku najdeš nějakou tu inspiraci.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Apríl!!!

První duben je už od 16. století spojen s žertováním. K nám se tento den vtipů dostal ze zahraničí už v 17.století a velmi rychle se tu ujal. Na apríla jsou vtípky vítaným zpestřením a nikdo si je nebere moc k srdci. Dokonce i novináři mají na tento den možnost trochu popustit uzdu svojí fantazie a napsat nějakou „zaručenou zprávu“. Pokud nechceš být suchar a svoje známé vyvést jen vtipem o tom, aby si určitě pořídili bublinku do vodováhy, nech se inspirovat vtípky v tomto seznamu.

1. Nabídni žvýkačku

Vadí ti, že když vyndáš ve škole z batohu žvýkačky, všechny tvoje kamarádky se k tobě seběhnou a chtějí si urvat alespoň kousek? Když odmítneš, jsi zlá, když neodmítneš, zůstane ti v ruce prázdný obal. Vsaď se, že když použiješ tenhle trik, už nikdy se nebudeš muset o svoje orbitky dělit. Připrav si doma speciální balíček se žvýkačkami vyrobenými z modelíny. Ty nikomu chutnat nebudou. Tenhle vtípek se dá ale praktikovat spíše jen s placatými žvejkami.

2. Mentosky a kola

Kdo by neznal reakci, kterou vyvolá mentoska hozená do koly. Pokud chceš být opravdu zlá a pozlobit svoje kamarády, tak udělej následující. Pozvi je na návštěvu nebo třeba sledování filmů a nakup na to dostatek koly. Do formiček na led dej vždy jednu bílou mentosku, zalej vodou a dej do mrazáku ztuhnout. Když si potom tyhle speciální kostky hodí přátelé do pití, bude sranda.

Aprílové vtípky
Kola + mentosky = sranda
zdroj: eladerezo.hola.com

3. Vyšokuj rodiče useknutou hlavou v ledničce

Pokud máš lekavou mamku, tenhle vtípek by pro ni mohl znamenat infarkt. Kdo by se taky nezděsil uříznuté hlavy ve sklenici v lednici? Žert připravíš snadno – vyfoť a potom vytiskni v životní velikosti obličej třeba svého kamaráda nebo sourozence a pak ho umísti do velké sklenice. Nezapomeň ho předtím zalaminovat nebo postříkat něčím voděodolným. Pak do sklenice přidej vodu lépe nějakou nabarvenou a dej do lednice.

Aprílové vtípky
I takhle může vypadat tento vtípek dovedený k dokonalosti.
zdroj: sploid.gizmodo.com

4. Záchodové překvapení

Pokud se někdo v rodině bojí pavouků, máš vyhráno. Tenhle žertík je rychlý, ale stoprocentně účinný. Vytiskni si obrázek nějakého chlupatého a velkého pavouka a vystřihni ho. Než ho umístíš do záchodové mísy, nejdříve místo, kam pavouka dáš, trochu otři, aby se hned nerozmočil. Nech stěn ale trochu vlhkou, aby se obrázek krásně přitiskl. Pak záchod zavři a čekej na křik.

Aprílové vtípky
Můžeš také koupit gumového pavouka.
zdroj: animal-kid.com

5. Barevné mýdlo

Kdo na umytí rukou používá klasické kostkové mýdlo, měl by si na tebe dát pozor. Velmi jednoduše ho totiž můžeš proměnit ve zbraň. Stačí, když do jedné strany uděláš pomocí nože díru – lepší je udělat takovou kapsu, než „kutat“ skrz naskrz. Do té potom nasyp potravinářské barvivo jakékoliv barvy. Kapsu zadělej tak, že smícháš vydlabané hoblinky mýdla s vodou. Než mýdlo dostatečně dlouho odležet, aby zaschlo. Pak ho vrať tou kapsou dolů. Jakmile si někdo začne mýt ruce, prášek se uvolní a on bude mít plné ruce barev.

6. Nefungující obrazovka

Snadné, ale zábavné. Počkej si, až tvoje vyhlédnutá oběť odejde na chvíli od svého počítače a potom rychle najdi nastavení – některé počítače mají tato tlačítka na obrazovce zboku – a sniž na úplné minimum kontrast a jas obrazovky. Ta tak bude vypadat, jako kdyby byla vypnutá. Sleduj, jak si tvoje oběť poradí s takto nefungující obrazovkou, ale nesměj se moc nahlas, až se ji bude snažit opravit.

7. Zatracený toaleťák

Nikdo nemá rád, když sedí na záchodě a najednou dojde toaletní papír. Tak co mu to udělat naschvál? Kup novou roli toaleťáku a rozdělej ji. Svrchu odmotej tak cca 10 kousků a v kuse je odtrhni. Zbytek role potom ponoř do vody a mírně ji pomačkej. Papír nasaje vodu, a když ho necháš dostatečně dlouho uschnout, tak vytvoří tuhý slepenec. Na ten potom namotej ten kousek, co sis dala stranou a takto upravený toaleťák dej na záchod.

8. Věnečky s majonézou

Vykutálený žert spravíš snadno. Dojdi do cukrárny a kup pro celou rodinu věnečky, jakmile dojdeš domů, do sáčku na zdobení si dej majonézu. Z věnečků vyškrábni trochu vnitřní náplně a nahraď ji majolkou. Potom vše zamaskuj tak, aby to nebylo na první pohled patrné. A pak už se jenom koukej, jak se tvoje rodina bude tvářit, až si poprvé kousne.

Aprílové vtípky
Mňamka
zdroj: malialitman.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář