Pokud jsi nadšenou posluchačkou hudebních hitů, tak by ti právě těchto 6 interpetů v letošním roce rozhodně nemělo ujít. Svou kariéru totiž rozjeli tak slibně, že už ji nezastaví, ani kdyby chtěli…

avatar

Markéta Gajdošová
Blázen do herectví, žurnalistiky, moderování a studentka v jedné osobě.

6 interpetů, kteří rozjíždí dost slušnou kariéru
Zaujme tě například Rich Homie Quan?

1. John Newman

S trochou nadsázky by se dalo říct, že se na jeho písničkách staneš závislá natolik, že je za chvilku budeš nenávidět. Tomuto britskému zpěvákovi je sice teprve 23 let, ale jeho písničku Love Me Again zná snad úplně každá z nás. Kalendář koncertů, který můžeš mimochodem sledovat zde, je pro rok 2014 už úplně nabytý.

2. Lorde

Kontroverzní novozélandská zpěvačka, která se nebojí projevit svůj názor. Lidé se dělí na dva tábory – jeden ji miluje a ten druhý nesnáší. Ti první oceňují její odvahu a to, že nejde slepě s davem jenom kvůli tomu, aby působila „mile“ a ti druzí ji odsuzují proto, že už mnohokrát veřejně kritizovala své zkušenější a známější kolegyně. Každopádně zpívá skvěle, to musí uznat každý. Nestává se totiž často, že sedmnáctiletá dívka obdrží čtyři nominace na Grammy Awards.


Lorde podepsala smlouvu s vydavatelstvím Universal už ve věku třinácti let.

3. Ella Eyre

U nás je tahle britská zpěvačka a skladatelka známá hlavně díky spolupráci s Rudimental – konkrétně skladba Waiting All Night, nebo s Wiz Khalifou, kterému zahostovala na desce Hotel Cabana. Já osobně jsem si ji zapamatovala hlavně kvůli osobitým vlasům, které dotvářejí její celkový styl. Bylo jen otázkou času, kdy se Ella vrhne na sólovou dráhu a představí svůj vlastní singl Deeper.


Ella dobyla hudební svět už roku 2012, ale teprve nyní se dostává do našeho podvědomí.

4. Rich Homie Quan

Teď trošku z jiného soudku – přichází americký rap a hip-hop! Rich Homie Quan pochází z Atlanty, kde se chtěl stát profesionálním hráčem basketballu. Jeho sny ho ale nakonec zavedly úplně někam jinam, a když v nahrávacích studiích začal chrlit jeden hit za druhým, přesvědčil své okolí o své slibné kariéře. Bohužel ho za tu krátkou dobu potkalo i neštěstí, kdy se zákon postavil proti němu a on strávil rok života ve vězení. Ale teď je v plné síle zpátky a do svých nových hitů přináší zbrusu nový pohled na svět!


Rich Homie Quan vnáší do každého hitu něco k zamyšlení.

5. Ellie Goulding

Ellie patří už po několik let mezi hudební špičku, ale každým rokem je čím dál tím víc úspěšnější. Vzhledem k pokrokům v její kariéře už můžeme jen potichu sledovat, jestli je vůbec možné vyšplhat se ještě výš. Minulý rok tahle diva vystupovala v rámci svého turné dokonce i v Praze! Z těch nejúspěšnějších songů zmíním třeba Burn nebo Goodness Gracious. Ellie je jednou z těch vyvolených, kteří mají ve svém hlase špetku něčeho zvláštního, co nás ke každé písničce znovu a znovu přitahuje. Taky by tě zajímalo, do čeho se zaposloucháme tentokrát? Veškeré info o připravovaných koncertech najdeš na oficiálních webovkách www.elliegoulding.com. Jediné, co mě štve, jsou česká média, která tuto zpěvačku uvádí pod počeštěným jménem „Ellie Gouldingová“…


Umělkyně, která ovládá i hru na klarinet, bicí a na mandolínu.

6. Hot Since 82

Zpěvaček bylo dost, teď je řada na chlapa. Já osobně nejsem zrovna příznivkyní taneční hudby, ale Hot Since 82 má něco do sebe, to musíš uznat sama. V loňském roce se hit Bigger Than Prince stal dokonce jedním z nejhranějších remixů.


Management slíbil pro rok 2014 epické zážitky z koncertů!

Co nám rok 2014 přinese nového?

Hudební producenti chrlí jeden talent za druhým, tak se není čemu divit, že už se v tom začínáme všichni ztrácet. Na druhou stranu si myslím, že zrovna tito jednotlivci se v životě neztratí. Ale kdo ví, co se letos všechno semele. Poděl se s námi do komentářů, koho budeš v letošním roce sledovat!:-)

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář