Rodiče si vzali velký cíl a to udělat ze svých dětí celosvětové hvězdy. Komu se to povedlo a kterým hvězdičkám rychle nabytá sláva přinesla akorát smůlu?

avatar

Markéta Kuča
Tvrdohlavý exhibicionista, co si jde vždy pevně za svým.

Macaulay Culkin

Když mu bylo deset let, zazářil v kultovním filmu Sám doma, okamžitě se z malého Macaualyho stala obrovská hvězda. Za svou roli dostal neuvěřitelných jeden milion dolarů, a i když je to již 24 let, kdy vzešla jeho hvězda, herec stále patří mezi nejbohatší dětské hvězdy. Bohužel jeho kariéra výrazný vzestup nezaznamenala. Mladý, nezkušený herec, propadl drogám, se kterými bojuje doteď a hraje pouze v béčkových filmech a seriálech.

The Olsen Twins

Dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen odstartovaly svou kariéru jako roční dítka v seriálu Plný dům. Od té doby šly z role do role a hrály především spolu v několika filmech, kde pokaždé jedna ztvárnila pilnou studentku a ta druhá flegmatickou rebelkou. Holky se mihly v pár dalších seriálech a filmech, ale na svět šoubyznysu nezanevřely. Nyní jim je 28 let a spíše než filmu se věnují své módní značce. Jejich společné jmění se odhaduje na 300 milion dolarů.

Miley Cyrus

Začínala jako mladičká herečka pro Disney Chanel, kde ztvárnila jistě všem známou Hannah Monatanu, která byla natolik u diváků úspěšná, že se natočil i celovečerní film. Nyní se Miley spíše než na hereckou kariéru soustředí na tu pěveckou a svých neotřelým a provokativním stylem pobuřuje celý svět. Její majetek se odhaduje na 150 milionů dolarů.

Dakota Fanning

Je v současnosti nejobsazovanější dětská hvězda, která svou první roli získala již v pěti letech. Od té doby si stihla zahrát po boku takových hvězd, jako jsou Julia Roberts, Tom Cruise, Sean Penn nebo Denzel Washington. Všichni ji vidí jako velmi nadanou herečku, která za své role sklidila již velkou řadu ocenění a patří mezi nejbohatší děti v Hollywoodu. Její jmění se odhaduje na 16 milionů dolarů a stále roste.

Daniel Radcliffe

Do podvědomí diváků se dostal jako malý kouzelnický kluk ve filmu Harry Potter. Nyná je z něj dospělý chlap, který se snaží téhle kouzelnické nálepky zbavit. Snaží se prosadit v divadle a získat další role ve filmech, ale většina veřejnosti si ho bude stejně pamatovat jako Harryho Pottera. Byl zařazen do Top ten nejbohatších mladých herců.

5 dětských celebrit, které si vydělaly miliony už v útlém věku

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Týna Ryglová

    To mají dobré, že už mají vydělané peníze z dětství. Alespoň se v dospělosti nemusí tolik dřít a mohou si více užívat a věnovat se rodině. Já jsem takový štěstí neměla, proto se musím snažit teď v dospělosti. S přítelem jsme se rozhodli koupit firmu přes https://www.copra.cz/koupit-firmu/ a pomalu se nám začíná dařit. Podnikání je mnohem lepší, než se nechat zaměstnat. Člověk si totiž vydělá víc peněz.