Venku začíná být pořádná kosa a člověk by nejradši zalezl do peřin a pustil si nějaký nový film. A proč vlastně ne? Tady máš 4 žhavé tipy pro tvoje domácí kino.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

4 důvody, proč zalézt do peřin a kouknout na film

Pecky ze stříbrného plátna

Každý milovník filmů si musel všimnout, že letos zažíváme hodně silný rok! V kinech se střídá jeden film za druhým a některé z nich hodnocení ihned katapultuje mezi nejlepší snímky. Osobně si užívám hlavně pestrost novinek, v poslední době jsem měla možnost vidět vše od mega vtipné komedia ž po pořádně našpanovaný thriller. To už jsem hodně dlouha nezažila, mezi filmy ke stažení zdarma člověk najde opravdové skvosty. Zapomínat by se ale nemělo ani na nějaké starší snímky, protože i ty si zaslouží pozornost. Vybrala jsem čtveřici filmů, které se skvěle hodí pro tvoje postelové kino, ať už se rozhodneš z pelechu s mísou popcornu koukat sama, nebo k tomu přizveš přítele.

Divoké historky

Máš ráda černý humor? Několik divokých historek ti ukáže, že každému někdy mohou rupnout nervy a k pořádnému neštěstí pak již není daleko. Divoké historky ke stažení zdarma jsou ideálním kandidátem na večerní odreagování a i když hlavním hrdinům do smíchu rozhodně nebude, ty se budeš smát věcem, které jsou vtipné jen tehdy, pokud se nedějí zrovna tobě. Každá historka přináší opravdu zajímavé rozuzlení, ale také určitou hlubší myšlenku. I když film trvá přes dvě hodiny, hltala jsem každou jeho minutu.

Vejška

Zábavný a napínavý boj Petra Kocourka a Michala Kolmana nejen se školním systémem mě baví už několik let a nyní konečně celý příběh pořádně graduje. Vejška ke stažení zdarma je filmem, který můžeš bez nadsázky považovat za takovou vstupenku do zákulisí pražské ilegální graffiti scény. Jsem přesvědčená o tom, že takových filmů česká kinematografie potřebuje mnohem víc.

Drákula: Neznámá legenda

Kdepak, tohle není žádný slaďoučký Twilight vezoucí se na vlně upírských bijáků. Hrabě Drákula je hlavně legenda a nepochopený hrdina, kterého si většina lidí pamatuje spíše jako největší monstrum. Drákula: Neznámá legenda ke stažení zdarma však není horor, je to hodně povedené fantasy s dokonale promyšleným příběhem plným všeho, co od nezapomenutelného snímku požaduješ. Buď svědkem obrovské oběti, odhodlání, lásky a třeba změníš na samotného Drákulu názor. Režisér Gary Shore odvedl bravurní práci.

Hvězdy nám nepřály

Miluji knihy, ale v tomhle případě musím prostě přiznat, že tento snímek se pořádně povedl a pokud jsi stejně jako já citlivější, dojde i na nějaké ty slzičky. Hvězdy nám nepřály ke stažení zdarma tě přesvědčí o tom, že láska mezi teenagery může být skutečná, hluboká a překvapivě komplikovaná. Film je jedno velké dobrodružství, u kterého se člověk s radostí zasní a představí si, jaké odpovědi na všelijaké otázky by dostával asi on, kdyby byl v roli hlavní představitelky. Upřímně musím přiznat, že jsem si film pustila už celkem pětkrát a s každým dalším zhlédnutím v něm nacházím nové a nové věci.

A další na tebe čekají

Jen malá ochutnávka filmů, na které se můžeš ihned podívat a rozhodně nebudeš zklamaná. Další výběr už je jen na tobě. Dobrou zprávou však je, že máš doopravdy z čeho vybírat. Zalez si do peřin, zmáčkni play a uteč do světa plného skvělých hereckých výkonů.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář