Prázdniny se blíží mílovými kroky, přičemž nastává období, kdy jsou kina přímo nacpaná novými filmy. Tak na které vyrazit?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

25. Stážisti

Vzpomínáš na Nesvatbovi? Tak stejní hlavní hrdinové (Owen Wilson a Vince Vaughn) se sejdou v novém snímku Stážisti, který má u nás premiéru 18. července. S jejich životy zatočí vyhazov z práce, a tak se tito dva anti počítačoví mágové rozhodnout sehnat práci u společnosti Google, kde budou muset přebít nadupané absolventy IT škol.

24. Nástroje smrtelníků: Město kostí

Patnáctileté Clary se změní život poté, co se v nočním klubu setká s lovci stínů, tedy bojovníků proti tvorům z podsvětí. Už jen to, že je vidí, je záhadou, protože tyto tajemné bytosti jsou obyčejným lidem neviditelní. Nedlouho poté zmizí její matka a ona se musí s lovci stínů spojit, aby ji našla. Tajila před ní matka něco? Proč Clary vidí bytosti, které nikdo jiný nevidí? To se dozvíš ve filmu, který má premiéru 29. sprna.

23. Útok na Bílý dům

Bílý dům je obsazen teroristy, přičemž hlavním hrdinou je agent speciálních jednotek, který má chránit život amerického prezidenta. Premiéra 18. července.

22. The Bling Ring

Film, inspirovaný skutečnými událostmi, pojednává o skupině mladých lidí, říkajících si Bling Ring, která si vždy vytipuje domy slavných osobností a poté je vykrade. Tento příběh můžeš vidět od 20. června.

21. 2 zbraně

Složitou zápletkou se vyznačující film vznikl z komiksové adaptace. Hlavní hrdinové jsou dva muži, kteří se rozhodnou vykrást banku, kde mají peníze mafiáni. Jejich taktika „okrást zloděje“ by jim asi vyšla, kdyby jeden nebyl tajný policista a druhý agent. A peníze v bance nepatřily CIA jako příjmy z tajných operací. Ke zhlédnutí od 19. září.

20. My jsme Millerovi

Falešná manželka, dvě předstírané děti a velký karavan. Takový je plán zoufalého Davida, jak získat peníze na splacení dluhů tím, že doručí velkou zásilku drog. Bláznivou komedii můžeš vidět v kinech od 5. září.

19. Před půlnocí

Snímek, jehož přesná premiéra není ještě stanovena, ale měla by být někdy kolem léta, je o dvou manželích, jejichž život je prostě dokonalý. I po devíti letech jsou stále spolu, ale v jejich životech má nastat velká změna, kterou se rozhodne udělat manželka Celine.

18. Po zániku země

Na opuštěné planetě Zemi musí syn zachránit svého otce, který umírá ve zřícené vesmírné lodi. Willa Smitha se svým synem v hlavní roli si vychutnej od 13. června.

17. Já, padouch 2

Sladce nešikovný zločinec se vrací s novými dobrodružstvími už 4. července.

16. R.I.P.D. – Útvar rozhodně neživých policistů

Ani po smrti není dovoleno policistům si odpočinout. Protože kdo by vyřešil jejich vlastní vraždu? V kinech od 18. července.

15. The way, way back

Snímek, který má mít premiéru toto léto, ukazuje život tichého chlapce Duncana, který jede na prázdniny se svou matkou, jejím přítelem a jeho dcerou. Na té se seznámí se správcem vodního parku, který se s ním spřátelí. Duncan konečně začne poznávat svět kolem sebe.

14. Elysium

Od 29. srpna bude v kinech film o post-apokalyptickém světě, který je rozdělen na lidi, kteří žijí ve vesmírné stanici v luxusu, a mezi pozůstalce na zničené Zemi. A na Maxovi nyní leží nelehký úkol, který může vést ke sjednocení těchto dvou částí lidstva.

13. Osamělý jezdec

Johnny Depp jako jedna z ústředních postav nového filmu dorazí do kin 4. července. Půjde o příběh z divokého západu, kdy se střetne muž hájící spravedlnost a indiánský bojovník.

12. The Spectacular Now

Film, který by měl být dalším hitem letošního léta, vypráví příběh o lásce začínajícího alkoholika a naivní dívky, která sní o dokonalé budoucnosti. Jak se jejich vztah bude dále odvíjet?

11. Podfukáři

Tým iluzionistů pořádá během svých představení v přímém přenosu velkolepé krádeže. Okrádají zkorumpované finanční úředníky a jejich peníze potom nechávají pršet na diváky. Na tuto podívanou se můžeš těšit od 13. června.

10. The Purge

Americké věznice jsou přeplněné a zločinců stále přibývá. Vláda se tedy rozhodne jednou za rok vyčlenit 12 hodin, během kterých jsou jakékoliv zločiny povoleny. A to bez trestu. Policisté nereagují, nemocnice nepomáhají. A všechno je dovoleno. Hororová podívaná na letošní léto.

9. The World´s End

Pětice kamarádů se sejde na pořádný pivní mejdan, během kterého se chtějí dostat až do mytické hospody nazvané World´s end. Nakonec ale zjistí, že kromě svých životů se budou muset postarat o přežití celého lidstva. Premiéra je 5. září.

Obrázek z filmu
zdroj: collider.com

8. Světová válka Z

Zombie versus lidé. Válku, která byla pro zemi zničující, nakonec vyhrávají lidé. Jeden z přeživších reportérů se vydává po stopách tajemného viru, který způsobil, že vznikly zombie. Co se vlastně stalo, se můžeš dozvědět od 27. června.

7. Wolverine

Hrdina z příběhů X-Men se ocitá v Japonsku, kde bojuje na život a na smrt. Z bojů potom vyjde mnohem silnější – a to 25. července.

6. Kick-Ass 2: Na plný koule

Ačkoliv Dave a Mindy skončili s prací superhrdinů, netušili, že jejich činy vyvolají ozvy po celém světě, kde se to začíná množit dalšími lidmi, kteří se rozhodli navléci se do kostýmu a bojovat proti zlu. A ke všemu se tu vytvoří dvě skupiny superhrdinů, které jdou proti sobě. Jak situace dopadne, uvidíš v kině od 8. srpna.

5. Univerzita pro příšerky

Pamatujete ještě na velkého Sulleyho z Příšerek s.r.o.? Tak v tomto filmu máte možnost vidět jeho začátky na univerzitě strašení, kde si jdou s Mikeem Wazowskim po krku. Jejich rivalita ale bude muset skončit, pokud chtějí zvládnout všechny svoje problémy. V kinech od 20. června.

4. Apokalypsa v Hollywoodu

Tak o tomto filmu, který má u nás premiéru 3. října, vyšel na Kámošce samostatný článek.

3. Star Trek: Do temnoty

Posádka vesmírné lodi Enterprise se navrací domů, kde najde vše zdemolované, přičemž si musí poradit s dalšími problémy. V kinech od 6. června.

2. Muž z oceli

Další dobrodružství nesmrtelného hrdiny Supermana, který na Zemi vystupuje jako žurnalista Clark Kent, bude k vidění od 20. června.

1. Pacifik Rim – Útok na Zemi

Apokalypse na Zemi, kterou napadají příšery Kaiju, mají zabránit amatér a bývalý pilot. Jejich síly se spojí, aby společně ovládali velkého robota Jaegera a zachránili lidstvo před vymřením. Jejich nerovný boj bude k vidění od 11. července.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář