Dne 27. ledna se v prostorách koncertního sálu lázeňského hotelu Imperiál v Karlových Varech konal 2. ročník soutěže s vizí zdravé krásy Belle Vision Model. VIP večerem hosty provedli Patronka soutěže Katka Pospíšilová s hercem a moderátorem Lukášem Hejlíkem.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Dne 27. ledna se v prostorách koncertního sálu lázeňského hotelu Imperiál v Karlových Varech konal 2. ročník soutěže s vizí zdravé krásy Belle Vision Model. VIP večerem hosty provedli Patronka soutěže Katka Pospíšilová s hercem a moderátorem Lukášem Hejlíkem. 12 finalistek se tento večer utkalo o tituly Belle Vision Model, Belle Vision Talent, Belle Vision Face a Belle Vision Silueta.

Zleva: Vítězka Belle Vision Model Kristýna Szatmaryová, Belle Vision Silueta Markéta Šlechtová, Belle Vision Face Hana Jasová, Belle Vision Talent Karla Gondeková

Zleva: Vítězka Belle Vision Model Kristýna Szatmaryová, Belle Vision Silueta Markéta Šlechtová, Belle Vision Face Hana Jasová, Belle Vision Talent Karla Gondeková (foto: Lukáš Rumpík)

Večer ve znamení zdravé krásy

Součástí programu byla autorská přehlídka aktuální kolekce módní návrhářky Jany Hybnerové, která pro soutěž vytvořila dvě kolekce večerních šatů s ručním malováním, vyšívané korálky vč. pošití kamínky Swarovski. Atmosféru přehlídky obohatily překrásné fascinátory módní designerky Jany Heydukové, které tvoří pod značkou Jane Bond. Dále mohli hosté vidět jarní kolekci karlovarského boutiqu Replay Diesel, kterou předvedly loňské finalistky soutěže, které doprovázeli vítězka celosvětového finále Miss Fashion TV 2010 Petra Kobrlová a modelové Belle Prestige. K vidění dále byli wacking and voguing taneční skupiny Rappresent a taneční vystoupení TS Mirákl. O hudební část programu se postaral vítěz 3. ročníku Česko hledá Superstar Zbyněk Drda, který hosty uvolnil na konec večera před vyhlášením hlavní vítězky. V neposlední řadě došlo také na křest kalendáře „Když diamanty pomáhají“, jehož výtěžek agentura Belle Prestige věnuje ve prospěch SOS dětské vesničky v Doubí.

Jaké jsou výsledky?

V porotě zasedli zástupci z řad partnerů soutěže, ale také řada exkluzivních hostů, např. modelka Veronika Šebková, ekonom a autor bestselleru Ekonomie dobra a zla Tomáš Sedláček, vítězka prvního ročníku Ivana Loušová a další.

Vítězky soutěže:
Belle Vision Model – č. 12 Kristýna Szatmaryová 21 let – K. Vary
Belle Vision Talent – č. 5. Karla Gondeková 17 let – Nejdek
Belle Vision Silueta – č. 10 Markéta Šlechtová 16 let – Jenišov
Belle Vision Face – č. 2 Hana Jasová 21 let – K. Vary

Vítězka Belle Vision Model získává kontrakt s modelingovou agenturou Studio 91 Model Management vč. fototestů. Vítězka ankety Belle Vision Talent získá možnost se dále realizovat v oboru kreslení, kterému se věnuje, bude členkou hodnotící komise 6. ročníku a bude moci vystavit své dílo na festivalu Emocí v Praze, který pořádá občanské sdružení Emoce, založené p. Milanem Deutschem ve spolupráci s Katkou Pospíšilovou. Dále všechny vítězky získávají roční studium volitelného cizího jazyka od Centra cizích jazyků, pitný režim Korunní Silueta, kosmetické balíčky Sukhita a Pure Fiji a další ceny. Všechny další vítězky a finalistky soutěže mají, díky zastoupení agenturou Belle Prestige, která spolupracuje s partnerskými modelingovými agenturami i ze zahraničí, možnost realizovat se dále v modelingu.

První disciplína - voguing

První disciplína - voguing

Dívky ve večerních šatech

Dívky ve večerních šatech

Lukáš Hejlík dívky vyzpovídal

Lukáš Hejlík dívky vyzpovídal

Módní přehlídka Replay Diesel

Módní přehlídka Replay Diesel

Petra Kobrlová

Petra Kobrlová

Křest kalendáře

Křest kalendáře

Vyhlášení vítězky

Vyhlášení vítězky

Vítězky vedlejších disciplín

Vítězky vedlejších disciplín

Kristýna Szatmaryová

Vítězka Kristýna Szatmaryová

TIP: Další fotografie najdeš na Facebooku Belle Prestige

Dveře do světa modelingu

Belle Vision Model – soutěž s vizí zdravé krásy, je jedinečným projektem svého druhu, věnovaný mladým dívkám, které mají ambice stát se nejen modelkou ale také úspěšnou osobností se „zdravým“ pohledem na svět a především na samu sebe. Patronkou Belle Vision Model je Vicemiss České Republiky roku 2006, herečka a modelka Katka Pospíšilová. Belle Vision Model pořádá karlovarská modelingová a produkční agentura Belle Prestige.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • LadyCircus

    Muselo to bejt super akce, akorat bych asi vybrala jinou vitezku. A koukam, ze na tech fotkach ma Kamoska logo :-) , cool