My ženy si potrpíme na romantiku, ale čím potěšit na blížícího se Valentýna muže? Podívej se na výběr 10 úžasných dárků z lásky, které udělají tvému partnerovi radost.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Nejdříve dárek pro tebe

Součástí oslav Valentýna bývá romantická večeře. Pokud chceš vypadat neodolatelně, daruj nejdříve sama sobě kulma na vlasy Pro Perfect Curl s LCD displejem, díky které si snadno vytvoříš dokonalé lokny. Od těch volných přírodního vzhledu až po ty opravdu pevné. Sama se tak staneš dárkem, ze kterého bude mít tvůj partner radost.

Kulma

CHCI KOUPIT TENTO DÁREK

1) Kozičkou proti stresu

Něco takového by od tebe rozhodně nečekal! Bojuj proti jeho stresu darováním velkého balónku se vzhledem dámského prsa, které si může mačkat klidně celý den. Antistresová pomůcka posiluje zápěstí a zvedá náladu. Hračka pro nervózní pány se snadno stane středem pozornosti, kterou si bude každý zástupce mužského pohlaví chtít vypůjčit.
Antistresové prso

CHCI KOUPIT TENTO DÁREK

2) Daruj mu hvězdu

Chceš, aby si při pohledu na noční oblohu vždy vzpomněl na tvůj originální dárek? Daruj hvězdu je speciální krabička, která obsahuje originální kód hvězdy. Podle přiloženého českého návodu si pak tvůj přítel zaregistruje jméno hvězdy. To následně zveřejní Britská knihovna a obdarovaný obdrží certifikát s jeho jménem a jménem jeho hvězdy.

Daruj hvězdu

CHCI KOUPIT TENTO DÁREK

3) Plyšová pouta pro vaše hrátky

Proč chodit kolem horké kaše. Jedním z vůbec nejlepších dárků pro muže je ženské tělo, se kterým si může užít. Přítel určitě nebude muset dlouho přemýšlet nad tím, k čemu použít plyšová pouta. Pravdou zůstává, že je pochopitelně nemusíš mít nasazená jen ty. Chlap přivázaný bezmocně k posteli je také vzrušující zážitek.

Plyšová pouta

CHCI KOUPIT TENTO DÁREK

4) Svlékací hrnek

Šálek ranní kávy či čaje se může velmi snadno proměnit v pikantní striptýz. Jak je to možné? Tento originální dárek v podobě svlékacího hrnečku je totiž natřen termocitlivou barvou. Po kontaktu s teplou vodou hrneček odhalí svůdné tělo vyobrazené krásky.

Svlékací hrnek

CHCI KOUPIT TENTO DÁREK

5) Sex na čas

Chceš ho motivovat k tomu, aby v posteli vydržel? Připrav si pro něj originální dárek a hru, která ho určitě zaujme. Přesýpací hodiny obsahují šest úrovní, díky kterým se velmi snadno pozná, zda-li je muž pouze ztrátou času, nebo sexuálním bohem.

Hodiny

CHCI KOUPIT TENTO DÁREK

6) Čokoláda na tělo

Jak si zpříjemnit valentýnský večer a nejen ten? Daruj vám čokoládu na tělo. Díky přiloženému štětci můžete jeden druhému vytvářet opravdu originální obrazce na těle. A to nejlepší? Kreslit si můžete všude, kde jen chcete. Z malování čokoládou se stane erotická hra, ale i pikantní předehra sexuálních hrátek.

Čokoláda na tělo

CHCI KOUPIT TENTO DÁREK

7) Srdce s rukama

Na první pohled se mu tento dárek zdát nemusí, ale až zalehne do hajan, velké plyšové srdce rozhodně ocení. Měkký polštářek ho obejme pohodlím a myšlenkami na to, až budete opět spolu. Dej mu dárkem najevo, že ho miluješ.

Srdíčkový polštář

CHCI KOUPIT TENTO DÁREK

8) Vychlazený půllitr

Horké dny se rychle blíží a žádný muž nepohrdne oroseným půllitrem zlatavého moku. Samochladící půllitr je vyroben z dvoustěnného plastu, který je vyplněn speciální tekutinou. Půllitr stačí strčit do mrazáku a dokonale se nachladí. Pak už jen stačí nalít pivo (případně jinou tekutinu) a užívat si osvěžení.

Chladící půllitr

CHCI KOUPIT TENTO DÁREK

9) Řetězový držák na víno

Co je to za kouzla? Ve vzduchu visí kus řetězu a v něm je navíc zastrčena láhev vína, která čeká na vypití během valentýnské večeře plné romantiky. Žádná kouzla, pouze opravdu originální dekorace do bytu a držák na víno, který potěší každého muže.

Řetězový držák

CHCI KOUPIT TENTO DÁREK

10) Čepice s vousy

I pánský šatník čeká na nějaký ten originální kousek se smyslem pro humor. Co takhle čepice z příjemného hřejivého materiálu s falešným plnovousem? Čepice s vousy je originální dárek nejen na párty, ale také na procházku v mrazu.

Čepice s vousy

CHCI KOUPIT TENTO DÁREK

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • kristýna ryglová

    Manžel je nenáročný a stačí mu, když mu uvařím dobrou večeři a koupím bonboniéru. On mi koupí taky něco dobrého a k tomu pěknou kytici z růží z https://www.florea.cz/ . Vždy jsem nadšená, jak je kytice krásná a vydrží mi doma i docela dlouho.