Na jaře tohoto roku plánuje vydat novou desku. Podle jejích slov to bude nářez, ovšem i kdyby nakonec nebyl, Avril má na kontě takových hitů, že by se mezi nimi její neúspěch lehce ztratil.

avatar

Tereza Krumphanzlová
Její největší neřestí je čokoláda a závislost na filmech.

Nová deska slibuje kvalitnější hudbu

Začínala už jako malá v kostelním pěveckém sboru a od té doby stihla kanadská zpěvačka Avril Lavigne, která se nedávno zasnoubila s neméně známým a úspěšným zpěvákem a frontmanem kapely Nickelback, ujít už pěkný kus cesty. Nové album sice mělo být už dávno hotové, ale Avril Lavigne si na něm dává opravdu záležet a natěšeným fanouškům tak slibuje ještě kvalitnější hudbu, než která se objevila na jejím posledním – a mimochodem také velice komerčně úspěšném – albu „Goodbye Lullaby“. O její chystané desce zatím média příliš nemluví, ale fotky z Twitteru a dalších sociálních sítí hovoří jasně – na nové desce dost intenzivně maká a fanoušci by měli být přinejmenším příjemně překvapeni.

Avril Lavigne s Chadem
I když o Avril teď moc není slyšet, stále se objevují nové a nové fotky, kde je se svým snoubencem Chadem Kroegerem.
zdroj: cdn.idolator.com

V hudebním průmyslu už se Avril pohybuje přes deset let a je to znát. A jakými hity se tato odvážná Kanaďanka nesmazatelně zapsala do světa hudby jako jedna z nejlepších amerických pop-punkových zpěvaček současnosti?

10. Alice (2010)

9. Wish You Were Here (2011)

8. My Happy Ending (2004)

7. Nobody’s home (2004)

6. When you’re gone (2007)

5. Girlfriend (2007)

4. What the hell (2011)

3. I‘m with you (2002)

2. Sk8er Boi (2002)

1. Complicated (2002)

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář