Get Adobe Flash player

Nejnovější příspěvky v této sekci

Obtékající řeka

Nech kolem sebe proudit divoké vzrušení a pohupuj se na vlnkách rozkoše. Při této poloze velmi snadno najdeš potřebnou harmonii a soustřední, které je nutné pro dosažení kvalitního orgasmu. Určeno pro starší 15ti let!

Trampolína

Pokud si dostala chuť si pořádně zaskákat, můžeš si díky Kámasútře udělat trampolínu třeba klidně z tvého miláčka. Kromě zábavy si užiješ i velmi citlivé pronikání a neopakovatelná vzrušení. Určeno pro starší 15ti let!

Postřelená laň

Když se podíváš na samotnou Kámasútra polohu, asi budeš v první chvilce pořádně vystrašená. Uvidíš, ale že vše záleží na síle partnerových paží a tom, jestli jste oba naladěni na stejnou vlnu. Určeno pro starší 15ti let!

Čekající kobyla

Název polohy možná nezní až tak moc lichotivě, ale o to víc tě možná překvapí, jak je její vyzkoušení příjemné. Nečekaný pohled na akt rozkoše tvého miláčka pořádně rozpálí. Určeno pro starší 15ti let!

Bojovníkovo kopí

Nech si podpírat zadeček a nabodávej se na tvrdý nástroj svého milovaného. Dokonce i když trošku zpomalíš a budeš partnera trápit, uvidíš, že poloha neztrácí na své vzrušivosti a atraktivitě. Určeno pro starší 15ti let!

Jízda pozadu

Pořádně si osedlej svého hřebečka a staň se velitelkou, která vše řídí podle své chuti a nepsaných pravidel Kámasútry. Nabízejí se ti nekonečné možnosti, kterých by byla škoda pořádně nevyužít. Určeno pro starší 15ti let!

Uzel

Opravdu vysoký stupeň pronikání je zárukou velmi vzrušující jízdy bez přestávek. Naslouchej rad Kámasútry a užívej si, protože tato poloha je k tomu doopravdy jak stvořená. Určeno pro starší 15ti let!

Misionářská naruby

Občas se říká, že klasika nedokáže překvapit, ale zlatá misionářská poloha lze provozovat úplně novým, nepoznaným a v neposlední řadě hodně vzrušujícím způsobem. Chce jen vědět, jak na to! Určeno pro starší 15ti let!

Schoulený zajíček

Poloha, během které můžeš pohodlně vyzkoušet několik různých přístupů a rytmů. Tvůj miláček objeví hlubiny, o kterých se mu u jiných poloh nemohlo zatím ani zdát. Určeno pro starší 15ti let!

Vyhlídková poloha

Tak tuhle pozici si tvůj miláček zkrátka musí zamilovat, protože mu poskytuje maximum příležitostí, během kterých si může prohlížet a laskat tvůj zadeček. Určeno pro starší 15ti let!

Nedělní ráno

Občas nemáš chuť na nějaké divoké milování a sportovní výkony. Kámasútra myslí i na tyhle nálady a přináší polohu, který je velmi šetrná, ale zároveň vzrušující. Vyzkoušej ji třeba po divoké noci. Určeno pro starší 15ti let!

Nebeský stavitel

Jak je tak vidět, Kámasútra je plná zajímavých názvů milostných pozic. Nebeský stavitel patří k fyzicky náročným kouskům, takže buď musíš být lehoučká nebo musí mít miláček silné paže. Určeno pro starší 15ti let!

Básnická poloha

Zdánlivá krkolomnost z téhle polohy dělá příjemné překvapení vašeho večera. Pravděpodobně k ní dospějete s partnerem náhodou v zápalu vášně, ale o to víc budeš překvapená, jak tato poloha těl spolehlivě funguje. Určeno pro starší 15ti let!

Klubíčko

Kniha jménem Kámasútra opět otvírá své stránky, aby ukázala romantickou polohu, ve které budeš s partnerem jako jedno tělo. Láskyplná blízkost ti umožní užít si vzdechů, vůně a všech maličkostí spojených s tvým miláčkem. Určeno pro starší 15ti let!