Chcete na našich stránkách publikovat PR článek? Podívejte se na veškeré podrobnosti a využijte široké nabídky doprovodných služeb. Příspěvek může být vypublikován již do 24 hodin od objednávky.

Základní informace

Nabízíme zveřejnění vašeho příspěvku v libovolné sekci webu, přičemž doba, po kterou bude příspěvek zobrazen na webu, není limitována. Maximální rozsah příspěvku jsou 2 NS, povoleny jsou až 4 přímé odkazy a libovolné množství obrázků či videí. Před samotnou publikací zasíláme náhled ke schválení. Jakmile je příspěvek online, pošleme vám odkaz ke kontrole. Vyhrazujeme si právo odmítnout nevhodné texty.

Zobrazení na webu

Během propagace je příspěvek zobrazován na třetí pozici hlavní strany a sekce, ve které byl vypublikován. Příspěvek je zvýrazněn, součástí výpisu je ikona inzerenta doplněná o přímý odkaz. Po uplynutá propagace se příspěvek zařadí chronologicky mezi zbývající obsah ve stejné podobě včetně ikony a odkazu.

Zobrazení sponzorovaného příspěvku

Zahrnuté služby

V ceně jsou kromě publikace zahrnuty i následující služby.

  • propagace po dobu 7 dní od publikace
  • zveřejnění v hlavním RSS kanálu
  • jazyková korektura textu
  • příprava základní grafiky

Doplňkové služby

Chcete, aby váš příspěvek napsala profesionálka? Žádný problém! Podívejte se na nabídku copywritingu a doplňkových služeb.

  • copywriting: 500 Kč za NS
  • propagace po dobu 14 dní od publikace
  • umístění odkazu na Facebook a Twitter profil

Jak objednat?

V případě zájmu o publikaci příspěvku neváhejte kontaktovat Lukáše, který vám garantuje maximální kvalitu všech vypsaných služeb. Stejně tak na něj můžete směřovat veškeré dotazy a připomínky. Nezapomeňte uvést datum a čas, kdy chcete příspěvek vypublikovat. Pokud chcete nechat příspěvek zpracovat copywriterkou, uveďte základní představu o textu, klíčových slovech a cílových URL.

Lukáš Benzl

E-mail: benzl@kamoska.cz

Mobil: 728 854 479