Kompletní popis hormonální antikoncepce Stodette včetně jednotlivých variant, orientačních cen a reálných zkušeností uživatelek.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Stodette

Výrobce antikoncepce Stodette

Medico Uno Pharma Kft., Biatorbágy, Maďarsko

Varianty a orientační ceny

  • Stodette por.tbl.obd.1×21 – 171,80 Kč
  • Stodette por.tbl.obd.3×21 – 446,56 Kč

Antikoncepce se stejnou účinnou látkou jako Stodette

Artizia, Femoden, Harmonet, Katya, Lindynette, Logest, Lunafem, Minesse, Minulet, Mirelle, Sunya

Popis antikoncepce Stodette

Stodette se řadí ke kombinovaným a jednofázovým antikoncepčním tabletám. Obsahuje dva různé hormony, a to gestodenum (0,075 mg) a ethinylestradiol (0,02 mg).

Zkušenosti s antikoncepcí Stodette

  • „Stodette užívám už pár let a nemám s ním jediný problém. Menstruace je krásně pravidelná, fakt si nemám na co stěžovat, ale na každého to působí jinak :) :)
  • „Po chvilce braní jsem jí okamžitě vysadila. Jsem sportovkyně a po tak krátké době jsem přibrala čtyři kila!!!. Hrozně se mi změnila povaha – byla jsme zlá, depresivní, protivná, náladová… Menstruace se pak taky hrozně rozházela. Už jsem z toho byla na hlavu, tak jsem jí dala pryč.“
  • „Stodette je podle mého názoru blbá antina. Přibrala jsem po ní, MS na prd a po vysazení dost silné krvácení. Taky mi zjistily velmi vysoký tlak, který Stodette způsobila. No a teď jí neberu, ostatně žádnou HA a ne a ne se MS srovnat. Je silná a rozházená.“
  • „Nebudete tomu asi věřit, ale já po ní přibrala 12 kilo!!!!!!!!!!!:( Objevila se mi po ní strašná celulitida a taky šílený vysoký tlak i tep při vyšší zátěži (přes dvěstě). A to před jejím užíváním jsem měla jen sto osmdesát a to je sakra velkej rozdíl. Aktivně sportuju a dobře jím a takový váhový příbytek mě fakt dostal. Stodette už nikdy víc!!!!
  • „Užívám jí celkem tři roky a bez problémů. Je cenově přijatelná, netloustnu po ní, prostě je hodně v pohodě.“
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář