Celý listopad a prosinec 2010 byl k dispozici čtenářkám serveru dotazník. Vyplněných odpovědí se nám sešla opravdu pěkná hromada, takže bych chtěla poděkovat všem kámoškám, které si našly čas a upřímně odpověděly na celou řadu otázek. Výsledky jsou pro mě velice důležité a určují směr, kterým se bude server v roce 2011 ubírat. Děkuji a čekají nás velké změny!
Dotazník - výsledky

Některé vaše názory

1) Dá se říct, že jsem poprvé facebooku vděčná :-D . Poprvé jsem se sem dostala právě odtamtud pomocí reklamy. Postupem času jsem si zvykla okno s kámoškou ani nezavírat, když se večer vrátím ze školy, prostě jen zaktualizuju! Píšeš zajímavé články – často o obyčejných věcech, o kterých najdu sice dalších 10 článků jinde na netu, ale přesto ty tvoje jsou originálnější a psané prostě z pohledu obyčejného člověka. Už po měsíci užívání moc děkuju za všechny články a přeju hodně úspěchů a spoustu dalších čtenářek, popřípadě čtenářů! ;-)

2) Myslím, že názory mužů by se šikly :-) , už jen z důvodu, že vždy je lepší vyslechnout si názor na věc z druhé strany.

3) Chtela sem jen podekovat, nemam na koho se obratit a tady kdyz napisu, mam jistotu, ze mi odpovite, dekuju a myslim, ze nejsem sama, neni moc lidi za kteryma bych chodila pro radu, ALE sem se VZDY rada vracim a za to vam dluzim velke DIKY ;-)

4) Chtělo by to zlepšit design stránek, co takhle nějakého mladého grafika / grafičku?

5) Na Kámošku chodím opravdu ráda, jsou tu články všeho, co holky zajímá, ale nejsou to takové podřadné články typu Bravo girl! a tak. Asi bych ocenila více soutěží, hrozně ráda soutěžím. S Vaší aktivností jsem úplně nejvíce spokojená :-) . Taky jste mě potěšily s články o Vánocích, které se vždycky hodí. Taky mě napadlo, že by se mohla dát šance jiným holkám, tím myslím něco ve smyslu, nejlepší 2 vytvořené články zveřejníme, protože každý by chtěl mít šanci. Nevím, co už říct, jste ten nejlepší web pro holky, prostě naše Kámoška ;-) .

6) Nelíbí se mi momentální pojetí Módy ulice. Podle mě potkávám na ulici mnohem mnohem lépe oblečené slečny.. Navíc ty outfity nejsou ani hezké, ani inspirativní, ale ubohé, ošklivé, nedoladěné/přeplácané… Typická ukázka tuctového oblékání :-/

7) Jste moc dobrý web <3 :-*

8 ) Teprve to tu poznávám, ale myslím si že je to jedna z mála stránek která má nějakou úroveň… uvidíme, jak to bude dál.. :-) zatím ji nehodlám měnit…

9) Je to tady až moc jako bulvár. Chtělo by to sem dát i něco jinýho.

10) Trochu vzhledu,více videí a budu tu pečená,vařená ^^ ♥

11) Je to zde moc pěkný, vlastně sem na tuhle stránku přišla ve chvíli, když jsem hledala nějaké ty rady jak se stát herečkou :-) a sem moc ráda že mě to zavedlo i sem :-) .

12) Máte super web =)

13) Píšete zajímavé články, jen tak dál!