Jméno: -
Přezdívka: Wendy Vill Felton
Rok narození: 1993
Znamení: Štír
Téma blogu: fashion, beauty, fitness, hollywood, life
Datum založení blogu: 20. 7. 2010
Povaha: sangvinik
Mám ráda: svůj život, svoje sny, sport, dabing, divadlo, přátele a rodinu
Nemám ráda: především přetvářku a lži
Motto: “Nikdy není pozdě jít si za svým cílem.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Wendy Vill FeltonJméno: -
Přezdívka: Wendy Vill Felton
Rok narození: 1993
Znamení: Štír
Téma blogu: fashion, beauty, fitness, hollywood, life
Datum založení blogu: 20. 7. 2010

Povaha: sangvinik
Mám ráda: svůj život, svoje sny, sport, dabing, divadlo, přátele a rodinu
Nemám ráda: především přetvářku a lži

Motto: “Nikdy není pozdě jít si za svým cílem.”

ICQ: -
FB: Wendy Vill Felton White

Wendy Vill Felton blogRoztomilá blogerka ti přináší maličkosti ze svého každodenního života. Wendy má velké plány a umělecké ambice, takže bude určitě zajímavé sledovat, kam to tahle slečna jednou dotáhne. Wendy je důkaz toho, že člověk musí mít naději a brát si příklad z lepších.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

S blogováním jsem začala už hodně dávno a už od počátku mě to bavilo.To jsem ještě chodila na základní školu. Bylo to, myslím,v šesté třídě.To jsem měla blogy na svoje oblíbené hvězdy jako Olsenky, Emma Watson, Keira Knightley a podobně. Tenhle blog jsem založila teprve nedávno. Baví mě autorské blogy.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Blogu věnuju spoustu času. Je to jeden z mých koníčků. Bohužel mám spoustu zájmů a nemůžu mu věnovat tolik času jako ostatní. Ale snažím se :-) . Nemám ráda přetvářku a ta se v blogovém světě objevuje hodně často.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Můj blog patří k těm oblíbeným? Určitě by to bylo báječný! To je sen každého blogaře :-) . Ale vzhledem k tomu, že blog mám teprve cca. 2 měsíce a nejsem známá osobnost, tak je prakticky nemožné, aby byl mezi oblíbenými blogy. Unikátní? To musí posoudit druzí. Já do něj vkládám půlku svého já.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Skoro se až zdá, že je zde jen rivalita :-D . Ne, to přeháním. Je tu i mnoho příjemných věcích. Ale všechny blogařky chtějí být úspěšné a mít vysokou návštěvnost. A vemte si, kolik je blogerek! Pravidla tady neexistují. A jestli jo, tak je stejně dodržuje minimum lidí. Myslím tím třeba uvádění zdrojů při kopírování článků. Je to o tom vzájemně se tolerovat.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Ani ne. To, co nechci, aby nešlo ven, na blog jednoduše nepíšu. Určitě bych nenapsala telefonní číslo a adresu.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Na předešlých blogách jsem nové kamarády měla. Byli úžasní!!! Jinak na mém současném blogu zatím nemůžu říct, že jsem získala nové kamarády. To ani nejde během dvou měsíců. Snad jsem jen poznala nové lidi. Ale nebráním se novým přátelstvím :-) . Tajní ctitelé mě ještě asi neobjevili. Ale počkejte! Jo, poslední dobou si mě přidávají cizí kluci na Facebook!

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Těžká otázka. Asi by se mi museli splnit sny (z Hollywoodu by se těžko psalo :-D ), to by znamenalo málo času a ten bych pak věnovala asi jiným aktivitám. Ale myslím, že chvilka času by se našla vždycky. Ne, zatím jsem neměla důvod.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Budoucnost mám naplánovanou už minimálně dva roky a tak na 10 let dopředu. Nebudu se tu rozepisovat. Je to škála variant, kdyby třeba nějaká nevyšla. Můžete si o tom přečíst v ‚bio‘, které již brzy zveřejním u mě na blogu. Prozradím jen, že jde o uměleckou cestu, kterou se chci ubírat.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Určitě nekopírovat ostatní, na nic si nehrát a jít si svou cestou! Jedině tak můžou uspět. Samozřejmě se nevzdávat hned při prvním neúspěchu.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Ta, která mě nikdy nezradila a pomohla mi v každé situaci. I v takové situaci, kdy mi ostatní řekli sbohem, ale ona zůstala… Jednu takovou mám. Jmenuje se Aduš a já jsem jí za všechno, co pro mě udělala, strašně vděčná!

Blog Wendy Vill Felton najdeš na:
http://wendy-vill-felton.blog.cz/

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • i.will.be.wanna.be

    našla jsem tě díky týhle stránce a máš fuckt super blogís, i ten design mi přijde jako cool nápad….. :-) držim palečky

  • Wendy Vill Felton

    Díky dííík moc!:)

  • http://charlottesanchez.blog.cz Charlotte Sanchéz

    Jo Wendy si to zaslouží:)! Má opravdu skvělý blog, věřím, že prorazí mezi ty nejlepší blogy:P.