Jméno: Tereza
Přezdívka: Tejinecckaa
Rok narození: 1996
Znamení: Býk
Téma blogu: diary,fashion and beauty
Datum založení blogu: -
Povaha: přátelská, veselá, urážlivá, upřímná
Mám ráda: především rodinu a své přátelé, dále módu, hudbu
Nemám ráda: pomluvy, závist, namyšlenost, lži, přetvářku
Motto: “Život není zlý, když hrajeme podle jeho pravidel.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

TejinecckaaJméno: Tereza
Přezdívka: Tejinecckaa
Rok narození: 1996
Znamení: Býk
Téma blogu: diary,fashion and beauty
Datum založení blogu: -

Povaha: přátelská, veselá, urážlivá, upřímná
Mám ráda: především rodinu a své přátelé, dále módu, hudbu
Nemám ráda: pomluvy, závist, namyšlenost, lži, přetvářku

Motto: “Život není zlý, když hrajeme podle jeho pravidel.”

ICQ: -
FB: -

Tejinecckaa blogŠťavnatý a neošizený internetový deníček doplňuje sympatická Tejinecckaa zajímavými beauty postřehy a vkusnými komentáři, které zkrátka stojí za přečtení či reakci. Pravidelná aktualizace dělá z blogu místo, na které se budeš ráda vracet.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

S blogováním jsem začala hlavně z toho důvodu, že jsem se potřebovala někde vypsat a psát vlastní názory kde by je někdo ocenil a zároveň k tomu napsal svůj vlastní názor, ať už kritiku nebo naopak, to jsem ale nečekala že bude návštěvníku přibývat a přibývat, což mě ale těší.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Blog beru jako svůj koníček který mě baví, takže přidávám podle času.Snažím se ale přidávat alespoň jeden článek denně, někdy i více a to jen z důvodu, že mě blogování baví a vím, že na články někdo čeká a ocení je. Na blogování mi vadí ta závist a rivalita, která mezi některýma blogerkama je.Soutěží která bude mít vyšší návštěvnost, více komentářů a která bude oblíbenější.Tohle já osobně nikdy nepochopím, vždyť blogaření není pouze o návštěvnosti, ano chápu že je potom větší chuť psát, ale neznamená, že když budu mít 10 lidí za den, tak že přestanu psát, naopak začnu na sobě pracovat aby se to co nejdřív změnilo!Vulgární komentáře já osobně neřeším, ať si píší, ale proč tak vulgárně? , Vždyť i kritika jde napsat slušně.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Nejsem si jistá jestli můj blog patří mezi ty oblíbenější, ale je pravda že lidí na můj blog nechodí zrovna málo. Unikátním na něm je to, že tam píšu mé každodenní zážitky a to je originál, můj život už nikdo nepřepíše a zároveň text nemůže zkopírovat, protože není možné aby každý den dělal ten dotyčný to samé co já.Po nějáké době si zapátrám ve starých článcích a zrekapituluji si svůj život, občas se zasměji a jdu dál:).Dále si myslím, že zde není k zahození fashion a beauty, tak soudím podle komentářů ve kterých se objevilo, že se jim mé fashion články líbí a tak to platí i u beauty.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Rivalita je tady určitě, někdy až moc velká. Sama se divím jak se z blogových “kamarádek” můžou za jeden stát soupeřky a to jen kvůli tomu, že jedna má vyšší návštěvnost než ta druhá.Mě je jedno jak vysokou návštěvnost mám, hlavní je, že mě blogaření baví.To raději budu mít nižší návštěvnost, ale s tím, že tam budou chodit lidi které to baví, než abych měla kdo ví jak vysokou návštěvnost, která by se skládala z lidí, kteří si tam chodí akorát tak ponadávat.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Toho se nebojím, protože na blog nepíšu a nikdy psát nebudu, kde bydlím, nezveřejňuji své přijímení ani jiné osobní údaje nebo soukromé věci, to jsou místa kam by blog si myslím zacházet neměl.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Na blogu jsem poznala spoustu fajn holek se kterýma si doteď píšu a s některýma dokonce plánujeme se někdy v budoucnu sejít, ale to ukáže čas :-) .

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Ať se stane cokoliv tak s blogařením nepřestanu, už jsem takových chyb udělala spoustu, že jsem smazala blog a tím ztratila spoustu návštěvníků.Teď jsem je konečně opět získala, tak si je nenechám jen tak vzít.Takových chutí bylo až až, ale nikdy to nezašlo až tak daleko, že bych se k blogaření už vůbec nevrátila.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle? Neláká tě například práce fotomodelky?

Zatím si nejsem jista přesně, protože mě čeká výběr střední školy, ale jsem si jista, že si vyberu podle toho, co mě baví. Blog mi pomáhá dost, ale tohle je pouze na mě a nikdo si myslím nebude brát ohledy na to, že mám blog i přesto, že by mi to takhle vyhovovalo :-D .

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Holky nikdy se nenechte změnit popularitou nebo čímkoliv jiným, jděte si za svým cílem a když si za tím půjdete pořádně, tak ono to vyjde.Tipy a triky? Snad jen mějte vlastní nápady, přijďte s něčím novým, to ty lidi baví, né to co je na každém druhém blogu :-) .

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Opravdová kamarádka je pro mě ta, která mi pomůže, poradí mi a nikdy se ke mě neotočí zády.”Opravdová kamarádko” můžu říct pouze dvěm holkám – Lucka a Lída. Ty bych nevyměnila ani za nic, jsou tu pro mě vždy když je potřebuji a za to jim děkuju!

Blog Tejinecckaa najdeš na:
http://tejinecckaa.blog.cz/

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://snowflowers.blog.cz Vločka

    Prej “Šťavnatý a neošizený Internetový deníček”…Cha, cha. Přečtěte si pár posledních článků. Maximálně pět řádků a ještě je to zařazené do rubriky v překladu “Psaní”. OMG, kde to žijeme?!?