Jméno: Nikol
Přezdívka:Nikien
Rok narození: 1997
Znamení: Ryba
Téma blogu: Fashion
Datum založení blogu: Srpen 2010
Povaha: tvrdohlavá, rozvážlivá, kreativní, vysmátá
Mám ráda: příroda, fotografování, hudba, španělština, blogování
Nemám ráda: přetvářka, vulgarismy
Motto: “Všechno jde, když se chce.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

NikienJméno: Nikol
Přezdívka:Nikien
Rok narození: 1997
Znamení: Ryba
Téma blogu: Fashion
Datum založení blogu: Srpen 2010

Povaha: tvrdohlavá, rozvážlivá, kreativní, vysmátá
Mám ráda: příroda, fotografování, hudba, španělština, blogování
Nemám ráda: přetvářka, vulgarismy

Motto: “Všechno jde, když se chce.”

ICQ: 600153078
FB:-

Nikien blogBlog teprve startuje, ale řekla bych, že začátky má doopravdy raketové. Nikien ti nabízí časté aktualizace, pořádnou dávku fotek a nápadité fotopříběhy. Zajímavostí jsou tématické projekty, které v budoucnu přinesou nemalou dávku inspirace, takže se máš na co těšit.

Rozhovor s Kámoškou

1)Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

Svůj blog jsem si založila před třemi měsíci. Ale blogovat o sobě jsem začala už před sedmi měsíci. Důvodem, proč jsem se rozhodla, vydat se tímto směrem, bylo, že jsem vždy měla slabost pro autorské blogy. A tak mi kamarádka poradila, ať to také zkusím, a mě to začalo bavit.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Blogu zatím denně věnuji hodinu na počítači, a všeobecná příprava, jako focení fotek, nahrávání videí, mi zabere jednou týdně den. Nežiju blogem, tak se snažím moc času do něj nevkládat, ale zase chci aby to za něco stálo. Na blogu jako takovém mi nejvíce vadí vulgární komentáře, ale házím je za hlavu, tak to snad ani nemusím počítat.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Nemyslím si, že by patřil zrovna k těm nejoblíbenějším, ale do svého blogu vždy vkládám něco ze sebe. Snažím se blogovat se srdcem. A vše si nejdřív promyslím, aby to byl rozumný tah.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Rivalita mezi námi určitě je. Ale jsou tu blogařky, které se snaží vycházet se všemi. Příjde mi spíš, že ta rivalita se točí hlavně kolem návštěvnosti.Jediné, co je tady zakáané, je kopírování námětů, ale přesto se to stává stále častějí, potom si ostatní díky tomu na určitou blogařku udělají obrázek kopírky.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Snažím se, abych nezveřejňovala moc osobních informací. Určitě bych na blog nikdy nenapsala svoje příjmení, telefonní číslo a úplnou adresu. Už i u osobního ICQ váhám.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Kamarádky jsem určitě poznala. I mnoho lidí, se kterými si rozumím.Tajní ctitelé mi nepíšou. A navíc by ani moc nepochodili, protože bych to akorát hodila do koše.

7) Velice oblíbeným obsahem jsou vždy fotopříběhy. Kolik zabere času jejich příprava a kde bereš inspiraci?

Jejich příprava většinou zabírá celý den, když tam nechcete naházet jen tak ledajaké fotky. Grafická úprava je už pak to nejmenší. Inspiraci beru z denního života a nebo si prostě sednu a přemýšlím o nějakém zajímavém. Nápad vznikne už v prvních vteřinách…

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle? Neláká tě například práce fotomodelky?

Blog Nikien,jsem si založila spíš s účelem vedlejším, v budoucnu bych se chtěla věnovat buď fotografování nebo spisovatelství. A pokud jde o něco, na co se musím vyučit, tak mně láká architektura, ekonomika a sociologie. Být fotomodelkou by mně docela i lákalo, myslím, že to je asi hodně práce, ale i přesto, ty výsledky jsou lákavé.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Vzkázala bych jim, aby se nesnažili kopírovat od ostatních. Ať si hledají svojí zlatou cestu, na které oslní návštěvníky. Asi největším trikem je hezký design, dnes už je základem. A při založení blogu bych naplánovala i fotoromán. Ale to je spíš o povaze člověka.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Není zač, pro mne opravdová kámoška je ta, které můžu na sto procent věřit a užiju si s ní plno zábavy. Pro mně to je už dlouho Dian.

Blog Nikien najdeš na:
http://nikien.blog.cz/

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://azrael-west.com/ RM – Lucifer´s Angel

    tenhle blog nevipadá moc funkčně

  • cypriXXXA

    …uz ma novej design, imho lepsi