Jméno:
Přezdívka: Nicol
Rok narození: 1993
Znamení: Váhy
Téma blogu: Móda, život
Datum založení blogu: Březen 2011
Povaha: melancholik
Mám ráda: své nejbližší, hudbu, dobré jídlo, zvířata, přírodu, Londýn
Nemám ráda: pavouky, uzavřené prostory, lež, přetvářku, neupřímnost
Motto: “Nelituj toho, co se stalo, ale toho, co se mohlo stát.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

NicolJméno:
Přezdívka: Nicol
Rok narození: 1993
Znamení: Váhy
Téma blogu: Móda, život
Datum založení blogu: Březen 2011

Povaha: melancholik
Mám ráda: své nejbližší, hudbu, dobré jídlo, zvířata, přírodu, Londýn
Nemám ráda: pavouky, uzavřené prostory, lež, přetvářku, neupřímnost

Motto: “Nelituj toho, co se stalo, ale toho, co se mohlo stát.”

ICQ: 267440121

Nicol blogUžívá si živouta a o všedních dnech dokáže nevšedně psát. Uteč společně s ní od klasického blogování a užij si inspiraci, módu, DIY návody a v neposlední řadě také osobitý styl autorky. Nicol se mezi ostatními jen tak neztratí.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč jsi vůbec začala s blogováním?

Svůj současný blog mám chvilku, jinak s (malými i většími) přestávkami bloguju asi od 13ti. Začala jsem s tím, protože jsem narazila na jeden blog, který jsem si moc oblíbila a pak jsem si řekla, že bych to mohla zkusit taky. Už několikrát jsem si říkala, že blogovat přestanu, ale prostě mě to baví a nedokážu se toho pustit.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Blogu se věnuju tolik, kolik se mi zrovna chce a kolik mám nápadů nebo času. Jinak na blogování mi v podstatě vadí jen to, že spoustu lidí nemá odvahu se do komentářů podepsat, když napíšou něco nelichotivého.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Nemyslím si, že můj blog je něčím unikátní, snad jen tím, že mě to opravdu baví a snažím se, aby to o něčem bylo a aby to nebyl blog jako každý druhý. Ale asi bude ještě chvilku trvat, než bude blog vypadat tak, jak by se mi líbilo.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Myslím si, že každá blogerka se snaží, aby její blog byl oblíbený a lidé na něj chodili rádi a často. Ale to asi není důvod proto, aby si navzájem záviděly nebo se neměly rády. A už vůbec ne, aby si navzájem psaly vulgární komentáře! Já teda nic takového na svém blogu zatím nezaznamenávám. No, jinak asi žádná blogerka není nadšená, když vidí někde něco ze svého blogu zkopírovaného, ale to také není důvod k trestu že. Já to beru tak, že jsem někomu inspirací a to je správně, protože vlastně kvůli tomu bloguju. A je na každém, jestli se rozhodne raději obsah kopírovat, nebo si ho vytvoří sám. To druhé ale jistě lidé ocení víc.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Na blog vlastně nepíšu ani to, co jsem ten den dělala. Jen se občas zmíním, když to nějak souvisí s fotkami, které přidám. Osobní věci na blog nepíšu vůbec. Blog není mým deníčkem. Chci, aby to byl spíš zdroj inspirace pro ostatní.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Tajní ctitelé mi opravdu nepíšou, ale třeba to také přijde. :-D Jinak několik fajn lidí jsem tu samozřejmě poznala a jsem za ně moc ráda. Blog mi taky dal jednu kamarádku, s kterou se bavím víc jak 3 a půl roku.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Jak jsem už psala, chtěla jsem s tím přestat, protože jednu dobu mi to opravdu nevědomky zabíralo moc času, což jsem si uvědomila až za docela dlouhou dobu. Pak se mi to nějak rozleželo v hlavě a uvědomila jsem si, že si nebudu zakazovat něco, co mě vlastně moc baví a tak jsem se k tomu zas vrátila s tím, že u toho nebudu trávit tolik.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Jakým směrem opravdu netuším, jen mám takovou představu, že bych jednou ráda profesionálně fotila nebo psala. Ale to je hodně daleko. Možné je, že mi blog k tomu trošku dopomůže, kdo ví. :-)

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Triky si každý musí najít sám, nebo na ně přijít. Spíš je to o tom, že každému vyhovuje něco jiného. Ale ty, co s blogem začínají, by měly mít trpělivost, protože vše nejde hned. Hlavně blogujte o tom, co vás doopravdy baví, a k ničemu se nenuťte. Snažte se být originální a dělat si po blog po svém.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Kamarádka, kterou znám už asi od svých čtyř let.

Blog Nicol najdeš na:
http://www.th3runway.blogspot.com

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář