Jméno: Nikola Krupičková
Přezdívka: Nellie Caddy Dots
Rok narození: 1995
Znamení: Ryby
Téma blogu: líčení, móda, designy nehtů, fotky
Datum založení blogu: Prosinec 2009
Povaha: bohužel celkem cholerická
Mám ráda: rodinu, kamarády, hudbu, líčení, blog
Nemám ráda: přetvářku, faleš a lži, pavouky
Motto: “Nikdo není dokonalý!”
ICQ: 474341510
FB: Nicole Cadd

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Nellie Caddy DotsJméno: Nikola Krupičková
Přezdívka: Nellie Caddy Dots
Rok narození: 1995
Znamení: Ryby
Téma blogu: líčení, móda, designy nehtů, fotky
Datum založení blogu: Prosinec 2009

Povaha: bohužel celkem cholerická
Mám ráda: rodinu, kamarády, hudbu, líčení, blog
Nemám ráda: přetvářku, faleš a lži, pavouky

Motto: “Nikdo není dokonalý!”

ICQ: 474341510
FB: Nicole Caddy Dots

Nellie Caddy Dots blogNellie si váží každé návštěvy na svém blogu a ráda vyhoví snad každému přání, které na ni její fanynky mají. Právě tento vřelý přístup doplněný o čerstvé videorozhovory řadí Nellie mezi blogerky, které mají stále co říct. Kontroluj pravidelný příval zajímavého obsahu a milých novinek.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

Tento blog mám od prosince 09, ale v blogovém světě se pohybuji již od roku 2006. První blog jsem si založila díky kamarádce, která mi ukazovala ten svůj a ptala se mě, jestli si ho taky nechci založit. Autorský jsem si založila kvůli tomu, že jsem chtěla publikovat věci, které mám ráda a o které se zajímám.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Věnuji mu času kolik chci. Někdy pár minut na napsání jednoho článku, někdy hodinu např. na nafocení líčení, upravení fotek a vložení na blog :-) . Na blogování mi v podstatě nevadí nic. Bez kritiky a různých hádek by byla v blogovém světě nuda. Ovšem všeho s mírou. Myslím si, že se vše dá vyjádřit slušnou formou a vulgární slova k tomu nejsou potřeba.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Protože se o blog starám, píšu zajímavé články, fotím pěkné fotky. Snažím se přidávat to, co lidi baví. Jinak jsem nedávno přidala novou rubriku Nail Designs, která se zabývá nehty a jejich zdobením. Myslím, že právě tohle moc blogů (třeba i žádný?) nemá.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Já osobně jsem se s ní nesetkala. Tady jde spíš o to, že tu jsou určité blogerky už dlouho a ztrácí na popularitě a lidé se zajímají spíš o ty nové. A to je štve.
I kdyby nějaká taková pravidla byla, já se jimi řídit nebudu. Jsem svá a dělám, píšu si co chci :-) !

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Nebojím. Nikam nepíšu svoji adresu a příliš nezveřejňuji ani svoje jméno. To co psát nechci, nenapíšu. To, na co odpovědět nechci, neodpovím. Třeba do videorozhovorů na příliš osobní otázky neodpovídám. Z blogu si možná tak zjistí moje zájmy, to je tak vše.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Nemůžu říct, že vyloženě kamarádky, ale spíš ty holky, které mají stejné a podobné zájmy. Ovšem mám jednu výjimku a tou je Denča, kterou jsem díky blogu poznala (na minulém blogu již v roce 2008). Dá se říct, že je to moje reálná kamarádka. Na živo jsme se viděly bohužel jen dvakrát, ale mám ji radši, než lidi u nás.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Kdyby mi na blog někdo vlezl, smazal všechny články nebo rovnou celý blog. To bych se na to už asi vykašlala, ale myslím, že jinak mě nedonutí nic s ním přestat :-D ! A chuť jsem měla nedávno. Blog jsem udržovala v anonymitě lidem u nás. Nevěděli, že ho mám, až na pár výjimek. Ovšem moje ,,kamarádky“ se zřejmě hrozně nudily a začaly moje videa rozesílat lidem po našem městě. Někomu to přišlo k smíchu, někdo se mě zastal a někdo začal můj blog navštěvovat a fandit mi. Díky tomuhle jsem zjistila, jaké jsou doopravdy a skončila jsem s nimi. Mám pro ně takový vzkaz : NEJDŘÍV SI ZAMEŤTE PŘED SVÝM PRAHEM A PAK SE ŠŤOUREJTE V MÝCH VĚCECH!

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Takže představu zhruba mám, ale není to nějak jisté. Od září budu chodit na gymnázium a poté se uvidí. Jinak si nemyslím, že by mi blog mohl pomoct. Jo, možná mě bude znát pár stovek lidí, ale to je popravdě asi tak všechno :-) . Maximálně si mě může všimnou nějaký/á fotograf/ka a nabídnout mi třeba spolupráci, jako se mi již několikrát stalo. Já jsem vždycky odmítala, protože jsem si myslela, že by s tím mamka nesouhlasila. Ovšem pokud se ještě někdy taková nabídka ukáže, aspoň zkusit to můžu a snad mi v tom nebude nikdo bránit.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?
Ať neztrácí hlavu kvůli nízké návštěvnosti na začátku! Já začala mít 400 lidí za den až v posledním měsíci, předtím to taky nebylo moc slavné. Takže hlavně vytrvat! Jinak zkus fotit hezké, zajímavé fotky. Vymysli něco originálního, co nikdo nemá.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Opravdová kámoška je pro mě ta, která se mě zeptá, co se stalo, když mi není zrovna nejlíp. Bude se snažit mi pomoct, podporovat mě. Trávit se mnou volný čas. A hlavně mě nepomlouvat, neurážet a nezesměšňovat. A snad jednou takovou najdu!

Blog Nellie Caddy Dots najdeš na:
http://nellie-caddy-dots.blog.cz/

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Evča

  Ahoj Nelli
  Držíš dietu?
  čím Chceš být až budeš pracovat?

 • Evča

  Ahoj Nelli klik ti je let?
  Promin že se ptam ale máš kluka?
  Napiš….
  Jaký šampon používáš na vlasy?

 • Vell

  Nemůžu si pomoct ale seš mi prostě strašně sympatická :) !

 • http://nellie-caddy-dots.blog.cz/ Nellie Caddy Dots

  Fotky upravuju v Photoshopu CS3 ;)

 • SnoopLaLa.X

  Chtěla jsem se zeptat v jakem programu upravuješ fotky?