Jméno: -
Přezdívka: Natálje
Rok narození: 1994
Znamení: Býk
Téma blogu: móda, kosmetika, fotografování
Datum založení blogu: Červenec 2011
Povaha: citlivá, náladová, přátelská, kreativní, obětavá
Mám ráda: módu, knížky, nakupování, svého přítele, léto
Nemám ráda: lež, pomluvy, předsudky, tlustý maso, ranní vstávání a když mě někdo do něčeho nutí
Mot

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

NatáljeJméno: -
Přezdívka: Natálje
Rok narození: 1994
Znamení: Býk
Téma blogu: móda, kosmetika, fotografování
Datum založení blogu: Červenec 2011

Povaha: citlivá, náladová, přátelská, kreativní, obětavá
Mám ráda: módu, knížky, nakupování, svého přítele, léto
Nemám ráda: lež, pomluvy, předsudky, tlustý maso, ranní vstávání a když mě někdo do něčeho nutí

Motto: “Odvaha není nedostatek strachu, ale přesvědčení, že je něco důležitějšího než strach.”

FB: Natalje’s wonderland

Natálje blogTahle blogerka je sama sebou, což se velmi pozitivně odráží na kvalitě každého příspěvku. Sleduj názory na aktuální zajímavosti, kosmetiku a vše další, co se postaví této sympatické slečně do cesty.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč jsi vůbec začala s blogováním?

S blogováním jsem začala už někdy v 11, kdy jsem psala nejprve o svých oblíbených hudebních skupinách, postupně jsem se dostala k deníčkovému blogu a od toho k blogspotu a blogování o tom, co mám ráda – o módě, kosmetice… Tento blog mám už něco kolem osmi měsíců. S tímto druhem blogování jsem začala proto, že mám módu ráda už od malička, stejně tak kosmetiku, fotografování, nebo psaní.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Blogu věnuju času poměrně hodně. Když nejsem ve škole, nedělám věci do školy, nebo nejsem s přítelem a podobně, sedím u notebooku, a buď píšu články, fotím, nebo odpovídám na komentáře, sleduju své oblíbené blogy… Nedá se říct, že by mi na blogování něco vyloženě vadilo. S anonymními nepěknými komentáři a podobnými věcmi člověk stejně nic neudělá a rozčilovat se nad tím je vcelku zbytečné, protože o to tomu člověku jde. Pokud má někdo potřebu kopírovat texty či fotky, uškodí to pouze jemu a ničeho tím nedosáhne, protože to ten čtenář stejně dřív nebo později pozná.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?
Bylo by ode mě celkem troufalé říct, že dělám něco unikátního, nebo že je můj blog oblíbený, to musí posoudit druzí. Každopádně jsem strašně ráda za každého nového čtenáře, nebo za různé spolupráce.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Myslím si, že ne. Tady na blogspotu jsou všichni vážně moc milí a plno blogerek se i osobně schází, pořádají se různé srazy…

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Toho se opravdu nebojím, protože na blog ani na jiné blogy nepíšu žádné soukromé věci.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Kamarádky určitě ne, protože jsem se zatím s žádnou blogerkou neviděla osobně, ale určitě jsem „poznala“ plno sympatických a milých lidí, u kterých si vždycky moc ráda počtu, nebo si s nimi vyměním názory.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Blogování mám moc ráda, takže si myslím, že budu blogovat ještě hódně dlouho ☺. O takových věcech nepřemýšlím dopředu.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Je možné, že mi v budoucnu blog třeba pomůže k dosažení mého snu, ale kvůli tomu jsem si ho nezakládala. Dělala jsem a dělám to pro zábavu a v tom chci i pokračovat… I když se dá říct, že už mi určitým způsobem dávno pomohl – a to najít sama sebe, svůj styl a utvrdit se v tom, že dělám to, co mám ráda.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Určitě to, aby si blog vedly podle svého, ať už jde o vzhled nebo o obsah blogu. Žádná zaručená rada „Jak na úspěšný blog„ neexistuje, ať si říká kdo chce co chce. Každý čtenář pozná, když je váš blog umělý a ani vás to nebude bavit.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Pro mě je opravdovou kamarádkou člověk, který mi rozumí, aniž bych něco řekla. Člověk, se kterým se směju stejným věcem a který bude stát vždy na mé straně a podpoří mě v každé situaci.

Blog Natálje najdeš na:
www.nataljeswonderland.blogspot.com

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář