Jméno: -
Přezdívka: Natalia LaVey
Rok narození: 1996
Znamení: Vodnář
Téma blogu: autorský blog
Datum založení blogu: říjen 2010
Povaha: hádavá, pro někoho namyšlená
Mám ráda: spánek, přátele, léto
Nemám ráda: škodolibost
Motto: -
ICQ: -
FB: -
Správný říz, pěkné fotky a schopnost pojmenovat věci tím správným jménem provází každý příspěvek šmrncovní sle

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Natalia LaVeyJméno: -
Přezdívka: Natalia LaVey
Rok narození: 1996
Znamení: Vodnář
Téma blogu: autorský blog
Datum založení blogu: říjen 2010

Povaha: hádavá, pro někoho namyšlená
Mám ráda: spánek, přátele, léto
Nemám ráda: škodolibost

Motto: -

ICQ: -
FB: -

Natalia LaVey blogSprávný říz, pěkné fotky a schopnost pojmenovat věci tím správným jménem provází každý příspěvek šmrncovní slečny se smyslem pro humor. Blog je pro tuto autorku zábavou, což se pozitivně odráží i na jejím způsobu psaní.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

Tento současný mám od října tohoto roku. Kdysi jsem taky blogovala, né jen na blog.cz.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Blogu se snažím věnovat dost svého času ;-) a vadí mi, že když už má někdo na mě názor či nějakou otázku, která není moc optimistická, tak píše anonymně. Jakoby se báli, že budu vědět, kdo to píše. Že budu vědět, kdo má na mě takový názor. Toto mi vadí určitě.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Nemyslím si, že patří k oblíbeným, avšak vím, že někteří lidi ho rádi mají a rádi ho čtou. ;-) unikátním .. um . nevím, můj blog se nespecializuje, na grafiku, zvířata nebo další témata. Sem to je já a můj život.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Rivalita určitě je. Ale myslím si, že většina slečen či chlapců, z blogu, má velké řádky jen za počítačem. Kdyby mě nebo někoho jiného z blogu potkali face to face, neřekli by toho tolik, co psali.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Myslím si, že na blog toho až tak moc nepíšu. I když se to někomu může zdát. Jsou stovky věcí, které bych na blog v životě nenapsala ;-)

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Dokážu to říct. Už v minulosti jsem se přes blog seznámila s jednou slečnou, která bydlela na druhém konci republiky. Posílaly jsme si balíčky a všechno. I když jsem ji vlastně neznala. I teď jsem poznala pár fajn lidí a ctitelé mi nepíšou :-)

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Seknout s blogováním jsem nikdy nechtěla napořád. A muselo by se stát. co by se muselo stát? .. Nevím a ani na to myslet nechci :-D

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle? Neláká tě například práce fotomodelky?

Myslím, že deník, fotky a pěkné komentáře mi ke gymnáziu a později k vysoké škole nepomůžou :D a určitě mi blog nepomůže k tomu, abych byla lepším dentistou.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Určitě nepište na blogy, jen kvůli tomu, aby oni přišli za Tebou. A viděli váš blog. Začátky jsou někdy těžké – samozřejmě, ale buďte své :-)

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Opravdová kámoška je Gabriela a Hanuš. Ví o mě téměř vše.

Blog Natalia LaVey najdeš na:
http://natalia-lavey.blog.cz/

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář