Jméno: Karin
Přezdívka: MUDr.Kiwi*
Rok narození: 1997
Znamení: Beran
Téma blogu: zápisky, mé fotky, móda, líčení, poradna
Datum založení blogu: 16. 6. 2008
Povaha: puntíkářka a ambiciozní
Mám ráda: rodinu, přátele, módu, své sny, blog
Nemám ráda: lži, pomluvy, falešnost, hmyz
Motto: “Co tě nezabije, to tě posílí.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

MUDr.Kiwi*Jméno: Karin
Přezdívka: MUDr.Kiwi*
Rok narození: 1997
Znamení: Beran
Téma blogu: zápisky, mé fotky, móda, líčení, poradna
Datum založení blogu: 16. 6. 2008

Povaha: puntíkářka a ambiciozní
Mám ráda: rodinu, přátele, módu, své sny, blog
Nemám ráda: lži, pomluvy, falešnost, hmyz

Motto: “Co tě nezabije, to tě posílí.”

ICQ: -
FB: Karin Petřeková

MUDr.Kiwi* blogTřebaže patří k mladší generaci blogerek, zkušeností s blogováním má víc než dost. Sleduj její hraní s designem a zápisky ze života, které dokáží pobavit, zaujmout a často i donutit k zamyšlení. Puntičkářská Karin nás v budoucnu určitě ještě mile překvapí. Necháš se o tom přesvědčit i ty?

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

Blog mám 3 léta, za ty tří léta jsem pozastavila jednou kvůli škole. Byl pozastaven asi 4 měsíce. S blogovaním sem začala vlastně náhodně, nevím jak jsem se dostala na stránku blog.cz , ale byla jsem zvědavá a tak jsem si blog vytvořila. Nechápala jsem ten systém, tak jsme si šla zajezdit na kole a tam jsem si zlomila krček. V nemocnici jsem byla skoro celé prázdniny a vzhledem tomu, že jsem doma neměla co dělat tak jsem se přihlásila na blog. A od té doby se už od něj nemohla odtrhnout.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Blog beru jako koníček takže, jdu na něj jen když mám náladů. Na blogu strávím asi hodinu , protože ráda se vybavuji s dalšíma holkama. Na blogu mi vlastně nevadí vůbec nic. S přebíráním textů se momentálně nesetkávám.

3)Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Nemyslím si, že můj blog patří k oblíbeným. Ale byla bych moc ráda, kdyby byl. Myslím, že můj blog děla trochu unikátním moje grafika. Ne vždy najdu majitelky blogu, které si tak rády jako já hrajou s detaily.

4)Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Rivalita tu určitě je. Hodně dívek chce mít největší návštěvnost. Absurdní mi ale přijde, když se dívky kvůli oblíbenosti drbají.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Nebojím, co psát nechci, to nepíšu. Na blog bych určitě NIKDY nedávala fotky rodiny. To je moc velký zásah do soukromí. Je určitě toho více, co bych na blog nedávala, ale momentálně si na něco konkrétniho nemužu vzpomenout.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Na blogu jsem vážně poznala spoustu skvělých lidí. Ale bohužel nejsou většinou v blízkosti mého bydliště. Tak zůstávají i na dále jen virtuální. Tajní ctitelé? Možná fakt jen ti tajní.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Ano, měla jsem a také jsem s tým (asi) 4 měsíce přestala. Ale pak jsem se o prázdninách začala nudit. Tak jsem se tam se na vrátila blog. A jsem moc ráda, že jsem to udělala :-) . Abych s blogováním přestala, to by mě asi donutila škola.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Pokud jde o něco čím se budu muset vyučit, tak jednoznačně škola – zdravotní. Blog mi jistě s tým nepomůže :-D .

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Buďte originální, pěkný design, přehledný menu, dobrá nálada. To jistě stačí.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

V reálu je má opravdová kámoška Kikinka. Na blogu jsem nenašla svou nejlepší kámošku, kdo ví, třeba se najde. Ale určitě bude milá, až se najde. Není zač, příjemně jsem se bavila.

Blog MUDr.Kiwi* najdeš na:
http://www.karinka28.blog.cz

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://martine-toquee.blog.cz Martine Toquée

  tahle holka je tak falešná až to bolí.

 • http://karinka28.blog.cz MUDr.Kiwi*

  Děkuji Andy :) *

 • http://giraffeandy.blog.cz GiraffeAndy

  :D My jsme toho spolu na blogu taky dost prožily…ale jsem moc ráda,že jsme si vše nakonec vyjasnily! Návrat na blog se ti fakt povedl,ta celá rekonstrukce atd.apod.,snad ti to vydrží,držim palce a jinak moc pěkný odpovědi,souhlasím =)

 • http://www.metaldogishere.blog.cz Kristuš

  Tak to je dobře :D

 • http://karinka28.blog.cz MUDr.Kiwi*

  Kirtuš samo že pamatuji :)

 • http://www.metaldogishere.blog.cz Kristuš

  je to moc fajn holčina, sice si mě možná už nepamatuje, ale na její blog chodím od samého začátku a je s ní moc fajn pokec =)

 • http://karinka28.blog.cz MUDr.Kiwi*

  Aspon trošičku? :D Byl to vážne omyl. Samořejně že si tak nehcic zyvšit návštvěnost že někomu píšu jiným jmenem :D chi :D zas takoý vyretuošvaná krawka nejsem :D

 • L>ůCi*

  :D :D:D:D:D aha..:D sice to moc nechapu ale fajn..D:

 • http://karinka28.blog.cz MUDr.Kiwi*

  jinak ještě k té janě xD já jsem šla do stáreho seznamu aff (nechtě pochpitelně) všem jsme napsalo to stejně. a prostě jsme oslivila své aff jménem a já jsme nevšimla že jsem to zkopírovala… a posíla to všem STARÝM aff… snad se tak moc nestalo.. za VELKÝ omyl se omlouvám .. každý dělá chybu já boužel jsme si spletla článek.. moc se omlouvám!

 • http://karinka28.blog.cz MUDr.Kiwi*

  Ahá :D já jsem si říkala :D no ježiši tak jsem spadla do strarého seznemu aff :D nervaku :D nikomu to nevadilo a kžadmu sjem se omluvila i tobě ale ty prostě furt a furt budeš mi nádavat za omyl. a furt nechapu ten komenřet bo co :D :D hejí lucie :D klidni své chovaní :D není to slušené :D

 • L>ůCi*

  OMG!=D janaa..to bylpriklad..nevim jake jsi psala jmeno..!!:D:D:D ale psala jsi to me.. ja ti napsala ze zadna *to jmeno* nejsem :D :D a pak jsem si vsimla, ze jsi to psala vsem..:D:D:D takže pomlč!!:D a .. jednou sis dala jako obrazek ten muj prizek..moji prezdivku ..muj web.. a psala jsi nejake picoviny.. ale kdyz jsem najela na ten krizecek byl tam tvuj profil..takže pomlč!!:D jak jsem ti napsala komentar,smazala jsi ho.takze mllc kraVO VYRETUSOVANA..=P

 • http://karinka28.blog.cz MUDr.Kiwi*

  Co jaká jana? :D chi bože ty si ale ujetá :D

 • http://www.two-perfect.blog.cz L>ůCi*

  nemám jí rádaa.. píše každému stejné komentáře typu: aha jano to jsem nevěděla “.. i když nikdo z nás není janaa.. jen chce návštvnost.. aaa..píše za mě komentáře!:D