Jméno: Markéta
Přezdívka: Mirabelle
Rok narození: 1990
Znamení: Beran
Téma blogu: Život, zvířata, lifestyle, kosmetika
Datum založení blogu: Listopad 2010
Povaha: tvrdohlavá, přátelská, obětavá, spolehlivá, veselá
Mám ráda: zvířata, přírodu, cestování, dobré jídlo, nakupování
Nemám ráda: pavouky, týrání zvířat, přetvařování, nespolehlivost, kouření, bez

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

MirabelleJméno: Markéta
Přezdívka: Mirabelle
Rok narození: 1990
Znamení: Beran
Téma blogu: Život, zvířata, lifestyle, kosmetika
Datum založení blogu: Listopad 2010

Povaha: tvrdohlavá, přátelská, obětavá, spolehlivá, veselá
Mám ráda: zvířata, přírodu, cestování, dobré jídlo, nakupování
Nemám ráda: pavouky, týrání zvířat, přetvařování, nespolehlivost, kouření, bezmoc
Motto: “Nesni svůj život, žij svůj sen!””

ICQ: 265904871
FB: Mirabelle

Mirabelle blogPokud máš stejně jako Mirabelle ráda zvířata a přírodu, rozhodně se ti její blogový zvěřinec bude líbit. Příspěvky jsou vždy velmi čtivé a zaměřené na maximální přidanou hodnotu pro každého návštěvníka. Sympatická blogerka si zkrátka své čtenáře umí hýčkat.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč jsi vůbec začala s blogováním?

Blog jsem si založila začátkem listopadu 2010. Dříve mě hodně bavilo psaní, focení a bylo mi docela líto, že jsem s tím přestala. A pak jsem náhodou narazila na jeden blog, který mě zaujal a já hned začala zjišťovat jak si pořídit svůj vlastní.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Snažím se přidávat články každý den, nicméně někdy to časově nevyjde. Nepociťuji ani nic, co by na blogování vadilo, vše je zatím perfektní, díky bohu jsem se zatím nesetkala ani s vulgárním jednáním, ani s kritikou, kterou bych ale samozřejmě přijala.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Nemůžu říct, že můj blog je zrovna oblíbený. Mě těší každý komentář, každý nový čtenář a nejvíce mě potěší, když mi někdo napíše, jestli bych se s ním nechtěla sejít! To jsem vzhledem k tomu, že nepíši jen o módě a stylu nečekala. Blog se točí kolem mě, mého života a toho, co mě baví, takže svým způsobem unikátní je :) .

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Rivalita možná trochu ano. Závist také, myslím, že tyhle dvě slova spolu celkem souvisí. Ale já jsem se s ní zatím nesetkala a co mě týče myslím, že chodím na blogy, kde jsou všichni přátelští a vstřícní.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Určitě tady nějaká forma strachu je, ale jen nepatrná. V dnešní době, kdy světu vládne facebook si myslím že stačí nezveřejňovat přesnou adresu a telefonní číslo. Jinak si Vás stejně každý může najít, když bude chtít :D .

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Lidi, které znám pouze přes internet si netroufám nazývat kamarádkami. Ale poznala jsem tolik skvělých slečen s vytříbeným vkusem, že bych s nimi kamarádka v reálném světě být chtěla. Tajní ctitelé mi nepíšou, pochybuji, že se mým blogem kochá nějaký muž :D . I když nikdy neříkej nikdy.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Vzhledem k tomu, že už mám po střední škole, a čeká mě vysoká škola, by se muselo stát něco opravdu velkého, abych s blogováním přestala. Strašně mě to baví!

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Prozatím stojím na jakémsi rozcestí. Přede mnou je několik cest a já na ně pořád koukám, vybírám tu správnou, chvíli jdu po jedné pěšince, pak se vrátím na rozcestí a takhle to bude asi do té doby, než vystuduji vysokou. Blog mi určitě v dosažení cíle pomůže, je to něco jako deníček, kde se mohu vypsat a popsat vše, co mě trápí.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Každý jednou začínal. Je složité se alespoň trochu prosadit a zviditelnit, ale nikdy to nevzdávejte a pište dál o všem co Vás baví a co se Vám líbí. Nenechte se strhnout a zblbnout jinými blogy, které Vás lákají k tomu, abyste se jim podobali.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Momentálně úplně nejlepší kamarádku v lidské podobě nemám. Už rok je mojí „best friend“ ovčanda Aida, která je mým splněným snem.

Blog Mirabelle najdeš na:
http://www.xoxo-mirabelle.blogspot.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kristen

    Jojo,krásně jste to napsali,Mirabellku mám ráda právě proto,že se od ostatních blogerek líší.Publikuje všechno co jí napadne,míchá módu,kosmetiku,zvířátka,všechno.A tobě mě prostě baví,mám jí ráda!