Jméno: Tereza
Přezdívka: Metteorwa
Rok narození: 1992
Znamení: Blíženec
Téma blogu: Trošku směs, ale především fotografování, a to z obou stran objektivu
Datum založení blogu: Srpen 2009
Povaha: Když jsou ostatní klidní, jsem hysterická, když je někdo hysterický, snažím se ho uklidnit já
Mám ráda: Když se po horkém dni spustí déšť
Nemám ráda: Některé turisty

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

MetteorwaJméno: Tereza
Přezdívka: Metteorwa
Rok narození: 1992
Znamení: Blíženec
Téma blogu: Trošku směs, ale především fotografování, a to z obou stran objektivu
Datum založení blogu: Srpen 2009

Povaha: Když jsou ostatní klidní, jsem hysterická, když je někdo hysterický, snažím se ho uklidnit já
Mám ráda: Když se po horkém dni spustí déšť
Nemám ráda: Některé turisty (ty, kteří neznají základy slušného chování a je jich hodně)

Motto: “Bojuj nebo umři rovnou.”

Metteorwa blogJeden z mála blogů, který se tě nesnaží ohromit designem, ale nefalšovanou kvalitou obsahu. Nutno podotknout, že se mu to vede na 100 %. Talentované autorka přináší fotografie, jenž okouzlí, zaujmou a nasadí nezřídka brouka do hlavy.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

První blog jsem si založila už někdy v šesté třídě, ale nebylo to nic moc, prošla jsem si i blogem o oblíbené kapele, na který už dávno nechodím, ale funguje stále. Konečně cca před rokem jsem se našla, když jsem po dlouhém čekání vymámila z maminky dárek k narozeninám – foťák

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Blogu příliš času nevěnuji, občas se stane že víc než týden na něm vůbec nejsem a nevadí mi to. Ani s jedním ze zmíněných nemám zatím osobní zkušenost, ovšem za kopírování čehokoli jsem připravena trhat hlavy :-) .

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Nemyslím si že patří k přímo oblíbeným, ovšem mám i stálé návštěníky, což mě těší ze všeho nejvíc. Můj blog je asi opravdu od ostatních velice odlišný, hlavně což se týče stylu focení…sami se můžete přesvědšit že z focení např. sama sebe nemusí vždy být jen trapná rádoby fotka s vyšpulenou pusou před zrcadlem.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Vzhledem k tomu že nezapadám do klasického popisu růžových, dívčích blogů, neznám ani rivalitu mezi nimi. Což se týče focení, snažím se občas spíš poradit, a ostatní to podle mě dokáží ocenit. Ovšem jsem si skoro jistá, že mezi nimi občas nějaká ta rivalita bude. V současné době vládne ovšem mnohem větší rivalita mezi růžovými blogy a těmi co růžové nejsou ani hodně zdaleka, kterou dovršila na nejvyšší bod Natálka na titulní stránce nejmenovaného týdeníku.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Vzhledem k tomu že se na blogu nebojím ukázat i své nahé tělo, může se zdát, že je mi to jedno, ovšem kromě mailu nemám na blogu žádný jiný kontakt. Mé křestní jméno ovšem teď ví asi víc blogerů, díky fotce na titulce nejmenovaného týdeníku. Na blog píšu i o osobních věcech, ovšem nikdy ne konktrétně a často v hádankách, předpokládám že z toho by těžko někdo mohl něco zjistit.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Nemůžu říct přímo kamarády, ale ráda bych se s některými setkala osobně, ale zatím se tím tolik nezabývám. Vzhledem k tomu, co davám na blog za fotky, se to dá asi čekat, ale opak je pravdou. Nenapsal mi žádný bláznivě zamilovaný pan x, a jsem za to ráda, mám s tím špatné zkušenosti z jiných např. fotograficko-modelkovských servrů.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Asi nejsem schopná popravdě odpovědět, dokud se něco takového nestane. S blogováním jsem několikrát přestala, protože mě to jednoduše přestalo bavit. Až se svým současným blogem jsem relativně spokojená, ovšem nehodlám mu věnovat víc času, než je nutné.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Chtěla bych prostě jen dělat co mě baví, kariéra modelky i fotografky, malířky… je lákavá, ovšem má to své stinné stránky a je velmi těžké se prosadit. Já totiž nejsem zrovna ta holka, co se furt někam cpe, dokud nedostane to, co chce. Blog by mi mohl pomoct podporou návštěvníků, ale jinak myslím že moc ne.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Tipy & triky nejsou zrovna mojí silnou stránkou, což se týče blogování jako takového, pokud ovšem má dívenka pocit, že je nezajímavá, a vlastně na blog nemá o čem psát, není to překážka. Je to nakopnutí k tomu najít si nějaký nový koníček, a zkusit jich klidně několik. Pak nejen že bude mít o čem psát, ale možná opravdu najde sama sebe.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Samozřejmě nebudu jmenovat, ale pro mě je to ten, kdo mi pomůže když ho potřebuju, i když on sám z toho nebude nic mít, to samé platí z mé strany.

Blog Metteorwa najdeš na:
http://metteorwa.blog.cz

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://lynne.wbs.cz Buggie

  moc hezkej blog

 • FrEAky.Rampepurda

  Děkuju. Já se v tom začínám teprve orientovat, takže jsem ráda za tipy. Já akorát většinou stojím radši za tím objektivem. Tebe obdivuju.

 • http://metteorwa.blog.cz Metteorwa

  a taky vlastně tam mam nějaké zoufalé “rádoby scany” z filmu, které jsem nafotila na Zenit 12xp
  ( http://metteorwa.blog.cz/1005/a-zase-nova-hrackaa )

 • http://metteorwa.blog.cz Metteorwa

  Canon A590 IS, viz. http://metteorwa.blog.cz/1006/kdo-je-vlastne-pinda , ovsem nektere jsou focené vypujčeným Nikonem D90 ;)

 • FrEAky.Rampepurda

  Čím fotíš???

 • SteveBoy

  Jsem si uz myslel, ze na blogu jen kazda spuli hubu do mobilu, ale spletl jsem se! Fakt dokonaly fotky!!!