Jméno: Martina
Přezdívka: Martine Toquée
Rok narození: 1993
Znamení: Býk
Téma blogu: můj život, fotky, móda, kosmetika
Datum založení blogu: 21.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

MartineJméno: Martina
Přezdívka: Martine Toquée
Rok narození: 1993
Znamení: Býk
Téma blogu: můj život, fotky, móda, kosmetika
Datum založení blogu: 21. července 2010

Povaha: sangvinik
Mám ráda: hudbu, módu, čokoládu
Nemám ráda: pomluvy a závistivce

Motto: “Nepřežívej, žij!”

ICQ: -
FB: Martine Toquée

Martine Toquée blogNepravidelný, leč záživný zpravodaj ze života Martiny přináší radost všem věrným návštěvníkům, kterých si aktivní blogerka náležitě cení. Blogovat z donucení je horší, než neblogovat vůbec. Tohle si autorka moc dobře uvědomuje, což je na jednotlivých příspěvcích poznat. Užívej si čtivé posty a záživný obsah. Zdá se, že Martinu baví blogování čím dál tím víc.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč jsi vůbec začala s blogováním?

Tenhle blog mám teprve od prázdnin, jinak bloguji už od dětství. Můj první blog byl založen spíše z nudy a zažil ještě dobu, kdy všude vládly kýčovité glitter obrázky. Ten můj nebyl vyjímkou. Nyní (o mnoho, mnoho blogů později ;D) mám blog, který se týká mě, a hodlám u něj zůstat.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Blogování věnuji hodně času, ale zahrnuje vše, co mě baví. Co mi opravdu vadí jsou závistiví anonymové, rádoby „paparazzi“ blogy a kopíráci.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Nevím, zda patří k oblíbeným, ale velmi mě těší návštěvnost a komentáře. Zjištění, že má práce na blogu není marná, je skvělé.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Rivalita mezi některými blogerkami určitě panuje, ale spíš jen takové kritizování – nic moc divokého. A nepsaná pravidla? Jedno je víc než jasné: ŽÁDNÉ KOPÍROVÁNÍ.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Mezi mé horší vlastnosti patří bezstarostnost a lehkomyslnost, takže s tímhle si hlavu moc nelámu. Určitě bych na blog nepsala své osobní údaje, adresu, ..

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

To určitě říct můžu, poznala jsem spoustu skvělých, milých a krásných slečen. Ctitelé mi na blog nikdy nepsali, to spíš přes Facebook :D .

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Napadá mě snad jen možnost, kdyby mě přejelo auto.. ;D Ne, vážně, zrušit blog mě nedonutí nikdo a nic. Občas nad tím přemýšlím kvůli nedostatku času, ale chuť blogovat je silnější.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Mám pár cílů, ale nijak obzvlášť je neprožívám. Život je rozmanitý a může se změnit každou sekundou – to mě na něm baví. Nechám se překvapit kde, jak a s kým skončím…

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Určitě bych jim vzkázala ať jsou trpělivé. Rozhodně by neměly čekat hned ze začátku vysokou návštěvnost, k té se musí postupem času a s přibývající kvalitou jejich článků vypracovat. Ale stojí to za to! :-)

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Já děkuji za rozhovor. Opravdová kámoška je ta, která nezradí, nelže, nepomlouvá, naslouchá Vám a má Vás ráda takovou, jaká jste.

Blog Martine Toquée najdeš na:
http://martinetoquee.blogspot.com/

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://www.absolut-tik-tok.blog.cz Barbara Absolut Ferrari

    Skwelý blog :) )