Jméno: Lucie
Přezdívka: Lucy’s Boudoir
Rok narození: 1987
Znamení: Střelec
Téma blogu: kosmetika / vůně / lajfstajl
Datum založení blogu: Srpen 2011
Povaha: Introvert s občasnými extrovertními záblesky
Mám ráda: mainské mývalí kočky, grafický design, parfémy, hudba a nově i psaní.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Lucy's BoudoirJméno: Lucie
Přezdívka: Lucy’s Boudoir
Rok narození: 1987
Znamení: Střelec
Téma blogu: kosmetika / vůně / lajfstajl
Datum založení blogu: Srpen 2011

Povaha: Introvert s občasnými extrovertními záblesky
Mám ráda: mainské mývalí kočky, grafický design, parfémy, hudba a nově i psaní.
Nemám ráda: faleš, náhražky, čekání, nejistotu, bezmocnost

Motto: “Važte si všeho krásného, co máte. Uvědomujte si to každý den, protože nikdy nevíte, jak dlouho to bude trvat.”

Lucy's Boudoir blogLucy na blogu otevírá dveře do svého soukromého budoáru, kde najdete hromadu zajímavých informací. Těšit se můžete nejen na informace o parfémech a kosmetice, ale podle autorky také na “zaprášená” místa. Blogerka píše odvážně a s notnou dávkou humoru, o čemž se ostatně můžeš sama přesvědčit.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč jsi vůbec začala s blogováním?

Od srpna 2011. Proč jsem začala? Delší dobu jsem sledovala zahraniční blogy a videa na YouTube. Pokoušela jsem se najít něco kvalitou obdobného na české blogerské a YouTuberské scéně. Víceméně neúspěšně. A to mě inspirovalo. Nemyslím si, že zrovna já významně pozvednu kvalitu českých blogů a kosmetických/módních videí. Možná ale budu inspirací pro další holky, které to dokážou :-) .

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Nevím, nedělala jsem si žádnou statistiku. Když mám chuť, píšu. Rozhodně se do toho nenutím jen proto, abych měsíčně/týdně splnila nějaký počet příspěvků.
Zatím mi nevadí nic, s ničím negativním jsem se nesetkala.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?
Pár lidí si ho snad oblíbilo, doufám :-) . Unikátní je v tom, že se ho snažím dělat na co nejvyšší úrovni, psát poutavě, s nadsázkou, humorem, nenudit, text doplňovat, pokuď možno, autorskými fotkami.
Vytvářím v podstatě takový online magazín, ve kterém najdete jak články o kosmetice, tak třeba i vztazích, věcech, co mě zaujaly a mohly by zajímat i vás.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Nevím, tak nějak do toho „blogerského světa“ asi úplně nepatřím, nesleduju to. Prostě si tak píšu a zbytek jde kolem mě.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Na blogu a internetu obecně uvádím jen to, co o sobě zveřejnit chci. Jsem hodně otevřená a nebojím se psát/mluvit takřka o ničem.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Díky blogu jsem možná poznala pár zajímavých, zábavných lidí, ale o nějakém kamarádství nemůže být řeč :-) . Co se týče ctitelů, zatím se žádný neozval a ani si moc nedokážu představit, že by nějaký chlap zabloudil na blog tohoto typu. Ledaže by přes Google našel fotku, na které zachycuji barvu laku na nehty na mé ruce, kterou si překrývám prso, to pak ano :-) .

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Asi by mě neodradilo nic. Neberu to jako povinnost, druhé zaměstnání. Chuť o něčem psát bude vždycky, maximálně s nějakými pauzami. Bojuju jen s nedostatkem času.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Po pracovní stránce mám už delší dobu jasno. Ale chtěla bych dál rozvíjet i další věci, co mě baví. Momentálně rozjíždím nové diskuzní fórum – http://budoar.forumczech.com. Tímto vás všechny srdečně zvu, a doufám, že třeba i můj blog trochu napomůže jeho propagaci. Jsme v úplných začátcích, ale určitě bych tento „projekt“ chtěla stále vylepšovat a nabídnout českým holkám a ženám fórum, které tu ještě není. To znamená fórum „na úrovni“, které svým obsahem a vzhledem nepřipomíná žumpu, zároveň ale se svobodou projevu, bez cenzury a nesmyslných pravidel.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Hm… Snad jen: Nepište jen proto, abyste „něco“ napsaly. Buďte maximálně autentické. Jedině tak váš blog bude výjimečný.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Kámoš/ka je pro mě člověk, který mě má bezpodmínečně rád.

Blog Lucy’s Boudoir najdeš na:
http://lucysboudoir.blogspot.com

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář