Jméno: Lucie Šubrtová
Přezdívka: Lucie Honest
Rok narození: 1995
Znamení: Ryba
Téma blogu: Fashion
Datum založení blogu: Květen 2010
Povaha: flegmatik
Mám ráda: dobrou společnost,rodinu,přátelé,modu,hudbu
Nemám ráda: falešnost,neupřímnost,lhaní
Motto: “Smích je nejlepší lékař.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Lucie SchubertJméno: Lucie Šubrtová
Přezdívka: Lucie Honest
Rok narození: 1995
Znamení: Ryba
Téma blogu: Fashion
Datum založení blogu: Květen 2010

Povaha: flegmatik
Mám ráda: dobrou společnost,rodinu,přátelé,modu,hudbu
Nemám ráda: falešnost,neupřímnost,lhaní

Motto: “Smích je nejlepší lékař.”

ICQ: 440976934
FB: Luc-Inka Šubrtová

Lucie Schubert blogLucka tě překvapí nejen pílí, kterou vkládá do rozjezdu svého blogu, ale také tím, že její články a texty mají myšlenku, nápad a donutí člověka k zamyšlení. To se ve světě dívčích blogů tak často nevidí, takže neváhej a jdi navštívit Lucku na jejím blogu. Narazíš třeba na články popisující to, jak nás holky mohou vidět kluci.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

Bloguji už něco málo přes rok.Vystřídala jsem mnoho blogů, s různými názvy.Ale vždy po půl roce,jsem skončila a udělala si nový.Co se týče mého aktuálního blogu, líbí se mi na něm a věřím,že mi zůstane ještě dlouho.A jak jsem začala s blogováním? Už je to opravdu dlouho.Tenkrát jsem najela na blog (dívčí) a velice mě inspiroval. Nebudu jmenovat název blogu :-) .

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Blog je pro mě vše.Řídím se tím, že blog není povinnost, tudíž koníček. Zabírá mi hodně času. Nevím přesně kolik. Snažím se přidávat, ale někdy, když to prostě nejde, tak nepřidám nic. Na blogu mi vadí přetvářka a komentáře, které vlastně nevyjadřují vůbec nic.Vadí mi komentáře typu „Krásný!“. Chci od návštěvníků upřímný a popisující komentář, které ráda vracím. Kritika jako taková mi nevadí. Beru jí, aspoň vím, co se návštěvníkům nelíbí.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Určitě si nemyslím, že můj blog je hrozně oblíbený. Možná má k oblíbenosti daleko, možná jen kousek. Snažím se mít originální blog.Zejména zachycující módu. Něco unikátního? Určitě to je časopis o módě, který se v brzké době vyskytne na blogu a moji návštěvníci si vychvalují rubriku Příběhy napsané životem. Jsou to příběhy, které píši sama a mají vymyšlený námět.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Ano, rivalita tu je a veliká. Jde zejména o návštěvnost. Všechny by chtěli mít vysokou návštěvnosti, ony chtějí být neoblíbenější. Nese to sebou i značnou dávku drbů. Myslím si, že v tomto blogovém světě se může vše. Když někdo kopíruje články, nikdo s tím nic neudělá. Buď to toho dotyčného přestane bavit, nebo bude pokračovat v kopírování.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Určitě mám strach. Na blogu informace o mě jsou, ale je jich nepatrně málo. Určitě bych nepsala o svém intimním životě, to je pro mě a pro blog tabu.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Ano, to se přiznám. Značné množství kamarádů jsem si našla. Pomáháme si, důvěřujeme a spousty dalších věcí. Měla jsem i tu možnost se s některými blogerkami i sejít. Tajní ctitelé mi opravdu nepíší.

7) Velice oblíbeným obsahem jsou vždy fotopříběhy. Kolik zabere času jejich příprava a co ty na ně?

Na mém starém blogu (nebudu ho zveřejňovat) jsem fotopříběhy dělala. Zabralo to velice hodně času, několik dnů, dokonce i týdnů. Záleží, jak kvalitní chcete mít fotopříběh. Jelikož fotopříběhy na svém blogu nedělám, protože skoro všechny autorské blogy je mají, nechci být stejná. Fotopříběhy raději nahradím jinou, zajímavější rubrikou.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle? Neláká tě například práce fotomodelky?

Láká mě práce vizážistky, ba dokonce i modní stylistky. Mým cílem je udělat střední školu, po té možná vysokou a určitě chystám kurz na vizážistku. Nevzdám se toho. Pokud vizážistka nevyjde, bude ze mě paní úřednice, vždy skvěle upravená a ochotná :-D .

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Chci jim vzkázat, ať se nevzdávají. I cesta může být cíl. Hlavně přidávat články, samozřejmě ať mají nějakou kvalitu. A trošku se prozhlédnout po blogovém světě. Psát na ostatní blogy upřímné názory, jak negativní tak i pozitivní.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Ne, já děkuji za ochotu. Má opravdová kámoška? To je ta, která mě nikdy nezradila, už od 1.třídy sem nou seděla v lavici, svěřovala se mi, pomáhala mi a byly a budeme si oporou. Všem blogerkám přeju hodně štěstí. Nechci rivalitu, chci, abychom tahaly všechny za jeden provaz!

Blog Lucie Honest najdeš na:
www.lucie-honest.blog.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://azrael-west.com/ RM – Lucifer´s Angel

  Tento blog už není… Tak proč ho tu tedy máte?

 • http://www.haus-of-stella.blog.cz Cherry Stella Pornstar

  Lusi je moje zlatko najväčšie <3

 • http://charlottesanchez.blog.cz Charlotte Sanchéz

  Luciin blog také patří mezi mé oblíbené. Připadá mi, že si na nic nehraje. Dále z ní mám pocit, že nepřidává články z pouhé povinnosti nebo snad aby měla větší návštěvnost, ale proto,že jí to baví a to je to nejdůležitější bych řekla v blogém světě:). Lucko, jen tak dále;P.

 • http://www.lucie-schubert.blog.cz Lucie

  Giraffe28:Moc ti děkuji, že právě o mě si tohle myslíš:)

 • giraffe28

  Lůca ma nej clanky. Bavi me filozofie a prijde mi, ze nad tim premejsli