Jméno: Michaela Vančurová
Přezdívka: LadyVanilka nebo LejdiiiVanilQa
Rok narození: 1996
Znamení: Rak
Téma blogu: kosmetika, móda, kluci, fotopříběhy
Datum založení blogu: 16.7.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

LadyVanilkaJméno: Michaela Vančurová
Přezdívka: LadyVanilka nebo LejdiiiVanilQa
Rok narození: 1996
Znamení: Rak
Téma blogu: kosmetika, móda, kluci, fotopříběhy
Datum založení blogu: 16.7. 2009

Povaha: nespolečenská, drzá, ulítlá, zábavná a cílevědomá
Mám ráda: pizzu, své kámošky, rodinu, tanec a internet
Nemám ráda: namyšlené fifleny, lhaní, nevěru, pomluvy, přetvářku, mlaskání

Motto: “Život se s nikým nepáře . Dokoce ani se mnou.”

ICQ: 246511985
FB: -

Teres Xeina blogTřebaže se na blogu neobjevují příliš dlouhé články pro holky, stojí tato obsáhlá galerie fotografií a fotopříběhů za návštěvu. Míšu velice baví fotit a u každé její fotky se dlouze a divoce diskutuje. Pokud tě baví líčení, určitě tě zaujmou i zajímavé proměny. V těch ti LadyVanilka do detailu (včetně použité kosmetiky) popíše, jak docílit požadovaného looku.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?
Blog jsem si založila 16.7.2009 (mám ho již rok). K blogování jsem se dostala přes kámošku. Začínala jsem s nudným blogem o všem možným, ale to mě nebavilo, tak jsem dostala nápad udělat blog pouze s mými nápady,články a fotkami. Tenhle blog mě opravdu hodně baví. Nezačínala jsem s blokování za účelem popularity, ale beru to jako koníček ve volném čase.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?
Blogu se věnuji každý den. Pokuď mám čas, tak se fotím a vymýšlím nápady jak udělat, aby můj blog byl co nejlepší a nejnavštěvovanější. Je pravda, že mi občas vadí lidé,kteří píší názory na věci, do kterých jim nic není (například:můj střih vlasů,způsob psaní….). Nenechám si přece mluvit do života a vedení mého blogu. Ostatní komenty mi nevadí -jsou to pouze jejich názory. Myslím si, že kritiku jinak snesu celkem dobře.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?
Můj blog byl mezi prvníma blogama o majitelce. Ze začátku si získal návštěvníky díky originalitě. Nemyslím si, že patří mezi nejoblíbenější. Ale hodně populární jsou mé fotopříběhy.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Rivalita tu jistě je! Vládne tu závist, návštěvníci píší pod jinýma přezdívkami třeba i 10 komentů. Nechápu proč to dělají.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?
Bojím se toho a proto si své soukromí hlídám. Nezveřejňuji na blogu příliš osobní informace a ani mé bydliště. Doufám, že mě jednou nějaký cizí člověk u mě doma nenavštíví.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Díky blogu jsem poznala opravdu skvělé lidi. Jednou z mých nejlepších kamarádek se stala Teres Xeina a spousta dalších. Nějací kluci mi píší, ale opravdu nemám zájem o vztah přes internet.

7) Velice oblíbeným obsahem jsou vždy fotopříběhy. Kolik zabere času jejich příprava a kde bereš inspiraci?
Nápady beru z mého reálného života. Inspiruji se realitou. Je těžké sehnat lidi,kteří by se pro roly například bárbíny hodili. Nafocení mi trvá tak jednu hodinu. Uprava mi trvá 2 hodiny a pak ještě doladění detailů a nápad může trvat i třeba týden. Je to opravdu nejtěžší práce na mém blogu.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle? Neláká tě například práce fotomodelky?

Netuším, co bych chtěla dělat v dospělosti. Přemýšlela jsem o práci fotografky a jistě bych se chtěla věnovat fotomodelingu. Třeba mi blog jednou v tomhle pomůže.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?
Buďtě hlavně své, nepřetvařujte se. Věnujte se blogu a každý den přidávejte aspoň jeden článek, důležitá je i originalita. První dojem je důležitý, takže si sežeňte hezký design a dobrý, kvalitní foťák. Pokuď se budete snažit dosáhnete úspěchu.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?
Opravdová kámoška je podlě mě upřímná,hodná, ta která tě nepodrazí a vždy bude na tvé straně a bude ti na blízku :-) . Takovou kámošku já mám. A jsem za ni hrozně ráda. Lepší je mít jednu opravdovou kámošku, než 10 falešných.

Blog LadyVanilka najdeš na:
http://ladyvanilka.blog.cz

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://www.jady-jahudkaa.blog.cz ter!sek

  Ahoj Míšo chtěla bych tě požádat aby ses mi podívala na můj blog,byla bych velice ráda. pžedem díky

 • http://jakekolivcluby.blog.cz/ nikča

  máš skvělou stránku už jsem ji viděla

 • DeNča

  Míša je určitě fajn holka,ale něco ti na tom blogu chybí.Chybí ti tam zajímavé články,rozhovory,videa,móda..Míšo nechceme tam vidět jenom tvoje fotky a nakonci článku napsaná otázka “Která fotka je nejhezčí?” ..vím je to tvoje věc..ale zachvíli se holky který čtou tvůj blog budou hrozně nudit…dej do toho něco víc..zatím sem od tebe nepřečetla nějaký článek který by mě přesvědčil že si dobrá v psaní článků…hodně štěstí

 • Petra

  Má super blog, jen tak dááál :)

 • TracyPejzy

  Vančurka mě jako baví, fotopříběhy patří rozhodně k těm nápaditějším :_DDDDDD