Jméno: Adéla
Přezdívka: lady-blonde
Rok narození: 1994
Znamení: Býk
Téma blogu: autorský blog, móda
Datum založení blogu: Leden 2009
Povaha: cholerická
Mám ráda: gossip girl, party, svůj blog, New-York
Nemám ráda: lži, falešnost
Motto: “Narodil ses jako originál, nezemři jako kopie!”
ICQ: -
FB: Adélka Šenková
Na první pohled se možná zdá, že je to pouze da

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

lady-blondeJméno: Adéla
Přezdívka: lady-blonde
Rok narození: 1994
Znamení: Býk
Téma blogu: autorský blog, móda
Datum založení blogu: Leden 2009

Povaha: cholerická
Mám ráda: gossip girl, party, svůj blog, New-York
Nemám ráda: lži, falešnost

Motto: “Narodil ses jako originál, nezemři jako kopie!”

ICQ: -
FB: Adélka Šenková

lady-blonde blogNa první pohled se možná zdá, že je to pouze další “růžový” blog, kterých je na internetu stovky. Při bližším zkoumání ale přijdeš na to, že Adélka obsahu blogu věnuje péči, která z něj dělá fajn místo při brozudání po netu. Mix originality, zábavy a čtivých postů zkrátka funguje!

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

Blog lady-blonde mám od ledna 2009, ale blogovat jsem začala už hodně dřív. Myslím, že tak v devíti letech. Začala jsem jako asi každý – z nudy. Měla jsem spoustu blogů, kam jsem vkládala nejrůznější obrázky, přelky a podobně. Pak se mi ale zalíbila představa deníkového blogu a tak ho tedy mám.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Blogu nemusím věnovat třeba ani minutu denně :-) . Dělám to, protože mě můj blog baví a strávím nad ním přibližně dvě hodinky denně. Teď přes prázdniny se mu věnuji určitě více než v průběhu školního roku. Škola moje přidávání hodně ovlivňuje. Na blogování mi nevadí v podstatě nic. Vulgární komentáře bez pointy neřeším, jsou to většinou jen závistiví ubožáci, kteří se nudí. Těmi já opovrhuji a nezajímají mě. Kritika občas zamrzí, ale podle mě je to lepší, než některé holky „vlezdoprdelky“, které se ti snaží vlichotit, pak s tebou spřátelit, třeba jen kvůli návštěvnosti. I to se mi už stalo. Bohužel..

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Tak to vážně nevím. Možná je to tím, že mám blog už poměrně dlouho a získala jsem si stálé návštěvníky, kteří mě znají už od mých blogerských začátků. Asi je na mém blogu něco, co lidi přitahuje. Myslím, že recept na vysokou návštěvnost není, musí to být ve vás.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Rozhodně. Myslím, že především mezi blogerkami mladšího věku jako je např. Lady Vanilka nebo Xeina. Já osobně nesleduji ani jednu z nich, ale co tak vidím na blozích holek, které jsou už myšlenkově trochu jinde, moc ty dvě neberou.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Nebojím. Na blog toho píšu opravdu hodně, ale nepíšu tam ty nejintimnější věci. Takže si myslím, že se nemám čeho bát.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Díky blogu jsem poznala, když ne reálně, spoustu skvělých holek e stejnými zálibami a názory jako mám já a jsem za to opravdu moc ráda.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Někdy mám takové slabé chvilky, kdy si říkám že bych blog zrušila. Pak si ale uvědomím, kolik mě lady-blonde stála úsilí, námahy a práce. Vždy mi bylo líto blog smazat a jsem tomu ráda, jelikož jsem se na něj zatím vždy vrátila.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Chodím na gymnázium, které jsem si vybrala právě kvůli odložení výběru své budoucnosti. Nemám tušení co chci dělat, ani co mě dalších 50 let bude bavit.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Podle mě žádné tipy ani triky nejsou. Každý z nás začínal od nuly a malou návštěvností jsme si tady prošly každá. Vyčnívej z davu, ale buď svá a třeba budeš mít štěstí a uchytíš se :-) .

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Není vůbec zač. Největší kámoška je pro mě určitě moje mamka, které se jako jediné můžu opravdu se vším svěřit a vím, že mi poradí jak nejlépe bude umět. Taky mám nejlepší kamarádku, kterou bych za nic na světě nevyměnila a pak taky moje blogové kámošky, díky kterým se doma u počítače opravdu nenudím :-) .

Blog lady-blonde najdeš na:
http://www.lady-blonde.blog.cz

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář