Jméno: Klára
Přezdívka: Klér Lee Grimmie
Rok narození: 1995
Znamení: Kozoroh
Téma blogu: příběhy, fotografie, tipy, rady a vše co mě napadne
Datum založení blogu: Červen 2011
Povaha: cílevědomá, tvrdohlavá, upřímná a kreativní
Mám ráda: svého přítele, rodinu, kamarády, společnost, olivy, focení, psaní, klábosení…
Nemám ráda: lež, přetvářku a faleš
M

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Klér Lee GrimmieJméno: Klára
Přezdívka: Klér Lee Grimmie
Rok narození: 1995
Znamení: Kozoroh
Téma blogu: příběhy, fotografie, tipy, rady a vše co mě napadne
Datum založení blogu: Červen 2011

Povaha: cílevědomá, tvrdohlavá, upřímná a kreativní
Mám ráda: svého přítele, rodinu, kamarády, společnost, olivy, focení, psaní, klábosení…
Nemám ráda: lež, přetvářku a faleš

Motto: “Bež za svým srdcem a vždy najdeš ten správný cíl!”

ICQ: 374927374
FB: Klér Chmelařová

Klér blogKlér přináší nejen zajímavé články o běžných věcech, které najdete s troškou štěstí i u jiných blogerek. Klér totiž originálně ukazuje, že skrze lásku a vztahy se můžeš i ty stát sama sebou. Díky tomu jí právem patří místo v přehledu nejzajímavějších blogů zde na Kámošce.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč jsi vůbec začala s blogováním?

Vždycky mě blogování něčím přitahovalo. Chtěla jsem lidem ukázat, co ve mně je, pochlubit se s fotkami, nebo jim nějak poradit. Ráda fotím a píšu, tohle beru jako krůčky k mému snu. Tento blog vedu přibližně 5 měsíců.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Blogu se věnuji podle nálady. Jsou dny, kdy ze mě leze jeden nápad za druhým, tudíž u blogu sedím třeba i několik hodin. Jsem posedlá tím, že musí vše vypadat perfektně a tak mi třeba text zabere méně času než celkový vzhled a design. :D Nemám ráda takové to sesmolení bezvýznamného článku za pár minut. Tomu se snažím vyvarovat. Vulgární komentáře se snažím ignorovat a kritikou motivovat. Kopírování textů mě dokáže hrozně vytočit.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?
Upřímně si nemyslím, že patřím mezi tu „topku“, nejspíš se jí asi ani neblížím, ale to co vím je, že se snažím o to, aby mé články měli hlavu a patu. Aby pomohly, nebo pobavily. Mám pocit, že čtenáře baví číst mé nejrůznější úvahy, nebo cokoliv, co napíšu skrz mé srdce. Myslím, že oceňují mé fotografie. Focení je moje velká vášeň a koníček.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Nějaká ta rivalita tu určitě je. Často narážím na nějaké pomluvy a někdy docela dost vulgární vyjádření některých blogerek. Snažím se to nějak přehlížet.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Z blogu může člověk tak akorát vědět perfektně jaká jsem. Tím myslím povahu a dá se říct nějaké vědomosti. To, co bych ale nikdy na blog nezveřejnila je třeba má adresa, telefonní číslo, nebo nejrůznější kontakty a věci o mých známých.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Kamarádství je asi dost silné slovo. Určitě si rozumím se spousty nových lidí, ale to, co většinou řešíme se týká jen našich blogů. Nějací ctitelé by se našli, ale to vůbec neberu vážně. :-)

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Kdyby se mi kvůli blogování ničil můj reálný život. To ale není vina blogu. Je to jen na mě. Jeden čas jsem se blogu věnovala vážně přehnaně moc a kvůli tomu jsem málem ztratila přítele. Už se krotím a nikdy nechci tuhle blbost udělat znovu.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Ano, to je přesně to. To je taky ten důvod proč blog mám. Mám vybranou vysokou školu, a své plány. Chci se v budoucnu zabývat focením, reklamou, nebo novinařinou.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Zajímavá otázka. Myslím, že od těch „začátečnic“ daleko nemám :-D . Ale přesto se už v tomto světě orientuji. Takže milé začátečnice, jestli vám mám něco vzkázat, pak je to to, abyste psali a dělali na blogu to co vás baví, nekopírovali styl ostatních, ale třeba se jím jen inspirovali. Nekruťte hlavou nad kritikou, ale přijměte jí a nechte se jí motivovat tak jako já. Chybami se člověk učí, ne? Zkuste třeba vymyslet nějakou originální rubriku, takovou, kterou nikdo nemá – originální věci mají lidé rádi. Přeji vám hodně štěstí! :-)

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

To já děkuji za rozhovor :-) . Opravdová kamarádka je hlavně ta, která mi umí upřímně říct kladné věci, ale také mě upozorní na to, co dělám špatně. Musí tu pro mě být a to ne jen v těch veselých chvílích. Někdo, kdo mě nepomluví na každém rohu a vždy, když mi nebude hej, vytáhne na mě jednu ze svých vtipných vět. Takový člověk se hledá těžko, ale jsem ráda, že jich tu pro mě pár je!

Blog Klér najdeš na:
http://kler-lee-grimmie.blog.cz

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://azrael-west.com/ RM – Lucifer´s Angel

    Blog “kler-lee-grimmie” nenalezen :-/