Jméno: -
Přezdívka: Käthe Chanel
Rok narození: 1992
Znamení: Panna
Téma blogu: Já a všechno o mém virtuálním světě
Datum založení blogu: 7. 10. 2009
Povaha: sangvinik
Mám ráda: hudbu, zpěv, kreslení, módu
Nemám ráda: nevěru, pomluvy
Motto: “Nesni svůj život, žij svůj sen.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Käthe ChanelJméno: -
Přezdívka: Käthe Chanel
Rok narození: 1992
Znamení: Panna
Téma blogu: Já a všechno o mém virtuálním světě
Datum založení blogu: 7. 10. 2009

Povaha: sangvinik
Mám ráda: hudbu, zpěv, kreslení, módu
Nemám ráda: nevěru, pomluvy

Motto: “Nesni svůj život, žij svůj sen.”

ICQ: -
FB: Käthe Chanel

lady-blonde blogVymazlený blog, do kterého není těžké zakoukat se na pěkně dlouhou dobu. Käthe přináší zajímavé novinky, lásku k nejmenované celebritě a nezřídka i inspirativní fotografie. Zavítej do jejího světa, jenž tě nezačne jen tak nudit.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

Blog bude mít v září teprve rok a s blogováním jsem začala jednou ze zvědavosti. Stále jsem se pokoušela o nějaké designy. Před tímhle blogem jsem měla ještě jeden o mé oblíbené skupině a vydržel mi téměř 3 roky. Potom jsem se začala zajímat o blogy o autorkách a tak jsem si řekla, že to taky zkusím.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Blogu věnuji celkem dost času. Na blogování mi nic nevadí až na některé komentáře, které se začnou objevovat třeba jen proto, že napíšete něco špatně. Lidi si to vezmou až moc k srdci a začnou vás s tím na nějakou dobu zatěžovat.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Že patří mezi oblíbené si nějak moc nemyslím, ale viděla jsem svůj odkaz blogu na některých blogách, které jsem nikdy předtím neviděla. Pokaždé když to na některém blogu takhle najdu, je to příjemné.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Určitě mezi nimi je. Některým autorkám jde jen o návštěvnost a komentáře a když mají nízkou návštěvnost nebo málo komentářů, jsou z toho špatné. Ale komu o to dneska nejde že :-) .

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Abych pravdu řekla, tak celkem z toho strach mám. Kamarádka, která má také blog, už našla i na cizích blogách svou adresu až domů. Proto bych na blog moc důvěrné informace nepsala. Zvláště o mé rodině či velmi blízkých přátelích.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Ano. Určitě. Našla jsem díky blogu opravdu hodně přátel, s některými jsem se i dokonce osobně poznala. A moc si toho vážím. Tajní ctitelé mi nepíšou na blog, jen na Facebooku :-) .

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Tak to si teď nedokážu představit. Na blogu jsem zřejmě závislá, takže důvod mě nenapadá. Skončit s blogováním mě taky ještě nenapadlo, jen jsem přešla z jednoho blogu na druhý.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Dost přesně to nevím, ale cíl mám. O který opravdu hodně stojím a kdyby se splnil, věřte mi, byla bych nejšťastnější na světě :-) . A myslím, že blog by mi mohl určitě hodně pomoct.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Určitě bych vzkázala, ať blog aktualizují častěji a určitě když má blog i nějaký krásný vzhled je podle mě více navštěvovaný. Usuzuji podle toho, co vidím na jiných blogách.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Není zač, ráda jsem odpověděla. A moje opravdová kámoška je moje sestra, která pro mě je opravdu to nejcennější na světě :-) .

Blog Käthe Chanel najdeš na:
http://www.kathe.blog.cz

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář