Jméno: Jolana
Přezdívka: Joll Burr
Rok narození: 1989
Znamení: Lev
Téma blogu: móda, styl, způsob života, kultura, kosmetika, nákupy
Datum založení blogu: Září 2010
Povaha: přátelská, upřímná, veselá, sebevědomá, ctižádostivá
Mám ráda: jídlo, nakupování, čtení, cestování, focení, zvířata
Nemám ráda: hloupost, zklamání, nespolehlivost, nudu, chlupy, kultur

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Joll BurrJméno: Jolana
Přezdívka: Joll Burr
Rok narození: 1989
Znamení: Lev
Téma blogu: móda, styl, způsob života, kultura, kosmetika, nákupy
Datum založení blogu: Září 2010

Povaha: přátelská, upřímná, veselá, sebevědomá, ctižádostivá
Mám ráda: jídlo, nakupování, čtení, cestování, focení, zvířata
Nemám ráda: hloupost, zklamání, nespolehlivost, nudu, chlupy, kulturisty, kouření, hlad, zrcadla, zvuky a světlo, když chci spát

Motto: “Osud je stavba mostu příležitostí pro toho, koho miluješ.”

ICQ: 239847376
FB: Joll Burr

Joll Burr blogBloguje srdcem a dokonce rovnou ve dvou jazycích. Joll přináší kvalitní informace ze světa módy a svými outfity dokáže vyrazit dech. Neváhej a nech se inspirovat ojedinělým stylem, co má šmrnc a logiku.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč jsi vůbec začala s blogováním?

Blog jsem si založila z nudy někdy v létě, když jsem neměla co dělat na Santorini, kde jsem tou dobou bydlela a pracovala. Chyběli mi přátelé, rodný jazyk a aktuální dění, takže po pročtení několika módních blogů jsem měla jasno. Aktivně jsem ale začala blogovat až někdy v říjnu 2010.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Nezdá se to, ale moc času blogu nevěnuji. Přispívám sice téměř každý den, ale píšu zpatra, rychle a až tak moc nad tím nepřemýšlím, jde to spontálně ze mně. Nejdelší dobu zabere focení a úprava fotek, ale s přítelem, který mě fotí, tvoříme sehraný tým, takže je to otázka páru minut. Zatím jsem se s vulgárními komentáři ani přímou kritikou nesetkala, to by mě asi trochu zamrzelo. Opravdu nechápu lidi, co kradou fotky nebo dokonce texty a vydávají je za své, ale to asi není jen problematikou blogů. Dost mi iritují i hrubky nebo text bez konstrukce.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Přispívám často, je více osobní a jak mi nedávno řekla kamarádka, prý má můj blog jako jeden z mála hlavu a patu. Snažím se, aby byl přehledný a každý na něm našel to, co ho zajímá. Taky píšu dvojjazyčně a ráda pořádám soutěže. Jinak ale opravdu nevím, kde se mi vynořilo tolik návštěv a pravidelných čtenářů. Nicméně mě to ohromně těší

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Já se zatím s žádnou rivalitou nesetkala. Osobně třeba nemám ráda jednoslovný komentář doplněný o výrazný odkaz na vlastní blog s nápisy „sleduj mně a já budu tebe taky“. Proboha snad se mohu sama rozhodnout, čí blog budu sledovat a čí ne. Řekla bych ale, že tohle v Česku není až tak typické.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Nemám žádné tajnosti, takže ani ne. To, co si myslím, že by mí čtenáři nemuseli vědět, prostě nenapíšu. Nikdy bych třeba nezveřejnila telefonní číslo. Nesnáším hovory od neznámých čísel, na telefonu jsem si po pár situacích tuhle možnost dokonce zablokovala. Telefon mám prostě jen pro přátele a rodinu.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Tajní ctitelé teda určitě ne, ale spousta čtenářů a bloggerek ano. Zatím byly všechny reakce pozitivní, takže jsem neskutečně ráda. S některými jsem stále v kontaktu, takže ano, poznala jsem díky blogu spoustu zajímavých lidí. To je na blogování vlastně úplně nejlepší. Strašně ráda poznávám lidi se stejnými zájmy!

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Chuť přestat s blogováním jsem ještě neměla, právě naopak! Pozitivní reakce mě nakopávají být ještě více aktivní! Co by se muselo stát, abych s blogováním přestala? Asi by můj blog všichni museli najednou přestat číst. (smích) Ale já mám vážně radost za každičkého čtenáře, kterého jsem nějak inspirovala, byť by to měl být jeden jediný.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Ještě moc nevím. Pracuji jako překladatelka a to mě zatím baví. Mám ale spoustu dalších zájmů, takže pokud by se naskytla zajímavější nabídka, ráda bych zkusila i něco jiného. Pokud by to bylo zásluhou blogu, byla bych jen ráda!

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Hlavně blogovat svým srdcem. Psát o věcech, které vás ve skutečnosti nezajímají a příspívat fotografiemi, které nejsou vaše, jen za účelem čtenářů není nejlepší možnost. Buďte sami sebou a uvidíte, jestli se najdou čtenáři, které skutečně zajímáte vy a vaše názory a ne jen vidina oplacení komentáře.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Tak takových je málo, u mě bych je napočítala na prstech jedné ruky. Našly se i takové, které mi odporně podrazily nohy a šly dál. Teď jsem hodně opatrná, koho si opravdu pustím k tělu. Pokud jste vy měly to štěstí, že máte jednu nej na celý život, držte se jí!

Blog Joll Burr najdeš na:
www.jollburrfashion.blogspot.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://www.annette-vogue.blog.cz Annette K.

    Tahle holka mě baví. Má skvělý vkus pro módu, dokáže skvěle kombinovat a vždy jsou její outfity originální a v něčím zajímavé. Jsem její stálou čtenářkou a nadále budu. Miluju její blog! ;)