Jméno: Hanka
Přezdívka: Hanka Doll H.
Rok narození: 1993
Znamení: Vodnář
Téma blogu: mé fotky a videa, móda, lifestyle
Datum založení blogu: Červen 2010
Povaha: od všeho něco
Mám ráda: Aličku, čivavy, módu, nákupy, hudbu atd.
Nemám ráda: Sýry, UKLÍZENÍ, děti, agresivní důchodce, když mi v obchodě pípá kosmetika, wannabe barbies a originální lidi atd.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

HankaJméno: Hanka
Přezdívka: Hanka Doll H.
Rok narození: 1993
Znamení: Vodnář
Téma blogu: mé fotky a videa, móda, lifestyle
Datum založení blogu: Červen 2010

Povaha: od všeho něco
Mám ráda: Aličku, čivavy, módu, nákupy, hudbu atd.
Nemám ráda: Sýry, UKLÍZENÍ, děti, agresivní důchodce, když mi v obchodě pípá kosmetika, wannabe barbies a originální lidi atd.

Motto: “Hodný holky se dostanou do nebe, zlobivý všude.”

ICQ: -
FB: Hanka Doll Horňáková

Hanka Doll H. blogStuduje kosmetiku a to, co se u ní na blogu dočteš, je vždy ze života. Je ukázkovou kombinací sarkastického humoru, záživného čtení a sebereflexe bez servítek. Vytvoř si na ní svůj vlastní názor a uvidíš, že Hanka je holka, která dokáže v ten správný okamžik najít ta správná slova. A vztahy? Z těch si hlavu moc nedělá.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč jsi vůbec začala s blogováním?

Aktuální blog mám od června. S blogováním jsem začala protože jsem většinou bývala v kolektivu který často měl jiné zájmy a takhle jsem své zájmy sdílela s lidmi jako já. Teď už ho mám i proto abych lidem okolo něco málo předala.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Dospěla jsem do stádia kdy mi nic nevadí, je to jen blog. Reklama, rádoby inteligentní komentáře a kopírování mě už nerozhodí. Ale pamatuji dobu kdy mi nějaký pitomec kopíroval všechny texty, design, a vlastně si vypůjčil mou identitu. Dnes je mi těch lidí líto, patří do blázince. Jinak blogu věnuji cca 1-2 hodinky denně (ale někdy i více). V tom je započítané i přečtení článků mých oblíbených bloggerek.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Doufám že unikátním ho dělám já. Zároveň ale někdy příjdu na blog a řeknu si „proboha lidi, co vy na mě vidíte že vás tu dnes tolik bylo“ a jdu napsat raději článek o nadcházejících trendech.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Asi jo, ale já se o to nezajímám. O pravidla se taky nestarám. Nedělám lidem to co nechci aby dělali oni mi. Tak se snažím žít i v reálném životě. Zároveň si ale neberu servítky a jsem vždy upřímná. Z holky která má vysokou návštěvnost a vypadá jak strašák do zelí si opravdu na zadeček nesednu.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Když nechci aby se o mě něco vědělo tak to přeci nepíšu na blog. A pokud by si na mě chtěl někdo hrát i v normálním světě tak s tím asi stejně nic neudělám. Jsem toho názoru že pokud si někdo chce něco zjistit, stejně to nějak zjistí. A věci které bych na blog nikdy nenapsala? Je toho určitě dost. Kdyby se to totiž dostalo na světlo, překopalo by mi to asi komplet život.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

„Poznávám“ mnoho lidí. Problém virtuálního světa ale je, že náklonnost vyprchá rychleji než v reálném životě. Takže se tímhle raději nezabývám. A ctitelé? Pár mailů a vzkazů mi přišlo, ale nemám potřebu odepisovat:)

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Stačilo by abych měla pocit že to co dělám je zbytečné, že jsou lepší věci (a ony jsou) a byl by konec. To je jeden z možných scénářů. Doopravdy seknout s postem bloggerky asi ne, vždy jsem věděla že za těmi zavřenými dveřmi jsou jiné otevřené.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Ano, mám své cíle. A jestli mi blog pomůže? To asi ne.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Nesnažit se být někým jiným a zachovat si rozum a soudnost (umět přijmout i kritiku). A umět ignorovat :-D .

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Je to moje Alička, známe se krátce, ale jako by to bylo roky. Pro ni cokoliv!

Blog Hanka Doll H. najdeš na:
http://princessfromostrava.blogspot.com/

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://my-fashion-lovely.blog.cz Wiwinqa

    Hey!Co mám pro to bejt tady udělat??????!

  • http://www.paella.blog.cz paella

    Moc super blog :)