Jméno: Gabriela
Přezdívka: GabushKa
Rok narození: 1993
Znamení: Vodnář
Téma blogu: já a vše kolem mě
Datum založení blogu: Únor 2009
Povaha: přátelská,urážlivá,upřímná,náladová
Mám ráda: rodinu a své přátelé
Nemám ráda: lži
Motto: “Užívej dne.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

GabushKaJméno: Gabriela
Přezdívka: GabushKa
Rok narození: 1993
Znamení: Vodnář
Téma blogu: já a vše kolem mě
Datum založení blogu: Únor 2009

Povaha: přátelská,urážlivá,upřímná,náladová
Mám ráda: rodinu a své přátelé
Nemám ráda: lži

Motto: “Užívej dne.”

ICQ: -
FB: GabushKa Stará

GabushKa blogUpřímný blog s příjemnou atmosférou, přátelskými diskuzemi a v neposlední řadě sympatickou autorkou, které tě bude ráda informovat o tom, co se v jejím okolí zrovna děje. Občas není zapotřebí za každou cenu vymýšlet na blogu vše možné i nemožné – GabushKa je toho důkazem.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

Můj deníčkový blog už mám dva roky a pár měsíců. Před pár lety jsem měla blog o skupině Tokio Hotel a ten mi vydržel tři roky. Později jsem se vrhla na grafický blog a ten mi vydržel rok. Postupem času mi blogování chybělo a viděla jsem docela dost blogů kde se holky svěřovaly a dávaly na ně své fotky,videa apod. Tak jsem se do toho též vrhla. A založila si svůj osobní,internetový deníček.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Do blogu jsem kdysi věnovala spoustu času, ale mám teď různé povinnosti, takže toho času moc není. Většinou každý den vložím aspoň jeden článek. Jako návštěvnici jiných blogů by mě nebavilo číst jeden a ten samý článek každý den. Samozřejmě, že některé vulgární komentáře mě dokážou vytočit, ale tím se nenechám vyvést z míry. Prostě někomu se můj blog líbí a někomu ne s tím se musím smířit.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?
Můj blog ještě před půl rokem málo kdo sledoval, návštěvnost nebyla moc vysoká a komentářů se tam též moc nenašlo. Od té doby co jsem začala dělat videa s otázkami a odpověďmi tak se stal můj blog v celku oblíbený. Ráda se na svůj blog svěřuji i když někdy až moc. Takže asi tím.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Mezi děvčaty určitě panuje nějaká ta rivalita. Každá dívka by chtěla mít svůj blog mezi těma nejlepšíma a aby měl co nejvyšší návštěvnost, ale nedávají to tak na sobě znát.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Samozřejmě když se na blogu moc svěřuji tak to prostě obnáší nějaké ty negativní připomínky, ale takový je můj styl psaní. A nestydím se za to, jaké mám zážitky apod. Na blog bych asi nikdy nenapsala věci, co jsou pro mě až moc důvěrné například co se týče lásky, přítele a rodiny.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Kamarádky jsem si určitě přes blog našla. Mám některé blogerky moc ráda akorát některé jsou z dálky, takže není příležitost se poznat osobně. Jednu blogerku jsem nedávno poznala, když zamnou přijela a našla jsem v ní hodně dobrou kamarádku. A tajní ctitelé mi určitě nepíšou:D

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Buď kdyby zrušili internet nebo server blog.cz . Byla doba kdy jsem na blog ten čas vůbec neměla a chtěla jsem ho zrušit. Ale pak jsem si uvědomila, že to byla strašná blbost. Bez blogování už bych to nebyla já.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Zatím v budoucnosti nemám moc jasno. Každý má svůj cíl a já také, chtěla bych vlastnit své vlastní hotely po celém světě. Musím stát nohama pevně na zemi, ale svůj cíl chci aspoň z poloviny vyplnit. Myslím, že s tím by mi asi blog moc nepomohl.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Moc těch tipů a triků není. Ale každá dívka co si chce založit blog by měla první popřemýšlet o čem ten blog chce mít a na co se hlavně zaměří. Každý originální nápad se cení hlavně u návštěvníků. Samozřejmě mít na ten blog aspoň trochu času, jinak to nemá vůbec cenu si ho zakládat.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Já taky děkuji. Mám dvě opravdové kamarádky Natálky a ty ví fakt úplně vše :-) .

Blog GabushKa najdeš na:
http://www.secret-gabushka.blog.cz

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kámoška.cz

    Opraveno, díky za upozornění :-)

  • http://www.divciparta.blog.cz Lapri

    Jmenuje se Gabriela, tam je asi chyba :( (
    Joo Gabushka patří k nám <3