Jméno: Gabriela
Přezdívka: Gabriella
Rok narození: 1991
Znamení: Kozoroh
Téma blogu: Všechno možné
Datum založení blogu: Květen 2008
Povaha: Ukecaná, hádavá, přátelská, tvrdohlavá, náladová a občas i sobecká…
Mám ráda: Přátelé a rodinu, jídlo, knížky, nakupování
Nemám ráda: Lidi, co dělají, že neumí do pěti napočítat a zatím je to přesně naopak!
Mo

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

GabriellaJméno: Gabriela
Přezdívka: Gabriella
Rok narození: 1991
Znamení: Kozoroh
Téma blogu: Všechno možné
Datum založení blogu: Květen 2008

Povaha: Ukecaná, hádavá, přátelská, tvrdohlavá, náladová a občas i sobecká…
Mám ráda: Přátelé a rodinu, jídlo, knížky, nakupování
Nemám ráda: Lidi, co dělají, že neumí do pěti napočítat a zatím je to přesně naopak!
Motto: -

Gabriella blogMix neokoukaného přístupu a zajímavých fotografií dělá z tohoto blogu místo, kde člověk najde minimálně hned několik impulsů do života. Gabriella je zkrátka svá a nenechá se jen tak ovlivnit. Rozhodně doporučuji navštívit rubriku “V jednom kuse mele”, protože obsahuje mnoho zajímavých postřehů.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč jsi vůbec začala s blogováním?

Blog budu mít za pár měsíců už 3 roky. S blogováním jsem začala když mi bylo 13 a nějak mě to chytlo. Jsem ráda, že mi to zůstalo.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Na blog přispívám podle nálady, někdy za celý týden jen jeden článek , ale v poslední době, je to skoro každý den. Pokud jde o vulgární komentáře, tak ty mě dvakrát nevzrušují , ale občas se musím rozčílit nad tím jak dokáží být lidé odsuzující, aniž by se mě pokusili poznat. Kritika mi nevadí, naopak jsem za ni ráda. Kdyby nás každý jen chválil zůstávali bychom na jednom místě a neměli potřebu se zlepšovat.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Nemyslím si, že by byl nějak extra oblíbený, ale jsem ráda, že se najdou lidé, kterým se můj blog líbí a rádi se na něj vracejí.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Rivalita je prakticky všude a mezi dívčími blogy obzvlášť. Občas se musím smát, co dokáží některé slečny řešit za hlouposti. Já osobně se za vyloženě dívčí blog nepovažuji, takže ani rivalita se mě dvakrát netýká.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Ano, určitě se najdou věci o kterých bych na blog nikdy nepsala. Ale podle mého se mnohem víc informací dá najít na Facebooku a podobných stránkách.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Ano, díky blogu jsem se seznámila spoustou fajn lidí. Taky jsem tam potkala slečnou, kterou bych mohla zařadit mezi své nejbližší přátelé, bohužel bydlí na druhém konci republiky. A tajní ctitelé, to fakt ne.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Párkrát jo. Občas byla krize a vůbec mě to nebavilo, nebo když ho našel někdo z mého okolí. Ale vždycky jsem se nad to přenesla. Co by mi asi vadilo, je to kdyby ho našel někdo z mé rodiny.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Nemyslím si, že by mi měl blog pomoci k tomu abych dosáhla toho, co chci. Je to jen na mě. Představu sice mám, ale bohužel je to ještě dlouhá cesta…

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Aby ze sebe nedělali něco, co nejsou a hlavně psát za sebe. A nekopírovat!

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Opravdová kamarádka je pro mě ta, na kterou bych se mohla stoprocentně spolehnout úplně ve všem a která by stála na mojí straně i kdyby všichni odešli. Bohužel jsem nikdy takovou kamarádku neměla.

Blog Gabriella najdeš na:
http://gabriella15.blog.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář