Jméno: -
Přezdívka: France baby
Rok narození: 1994
Znamení: Lev
Téma blogu: móda, nakupování, kosmetika, fotografování
Datum založení blogu: Květen 2011
Povaha: náladová, výbušná, citlivá
Mám ráda: jídlo, módu, zábavu
Nemám ráda: nudu, hádky, pomluvy a dušenou zeleninu
Motto: “Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

France babyJméno: -
Přezdívka: France baby
Rok narození: 1994
Znamení: Lev
Téma blogu: móda, nakupování, kosmetika, fotografování
Datum založení blogu: Květen 2011

Povaha: náladová, výbušná, citlivá
Mám ráda: jídlo, módu, zábavu
Nemám ráda: nudu, hádky, pomluvy a dušenou zeleninu :-D

Motto: “Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.”

France baby blogNa blogu na tebe čeká pořádná dávka fashion tipů a lákavých outfitů, které autorka skvěle prezentuje. Doplňující komentáře a posty dokáží vše skvěle vysvětlit, a proto je blog skvělým zdrojem zajímavých informací nejen o módě.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč jsi vůbec začala s blogováním?

Blog mám od začátku května 2011. Blogovat jsem začala hlavně proto, jelikož se mi to líbilo a říkala jsem si, že by bylo zajímavé to zkusit. Také mě zajímal názor ostatních na můj „styl“ oblékaní.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Záleží jak kdy, ale většinou hodinku, dvě denně. Sleduji hodně blogů, takže jen projití nových článků mi dá zabrat. Když dělám článek tak mi trvá maximálně tak hodinku (focení, text, úprava). Na blogování mi nejvíce vadí asi ty vulgární komentáře, jelikož si myslím, že kritiku jde napsat slušně. A nejhorší je, že někdo takové vyloženě urážlivé a sprosté komentáře ještě kritikou nazve, když to s ní nemá nic společného a tím pádem si z toho nemůže nikdo nic vzít a nějak se polepšit.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?
Myslím, že můj blog není ničím unikátní. Možná je to tím, že jsem obyčejná holka co nakupuje v normálně dostupných obchodech s nízkými cenami. A hlavně si myslím, že můj blog se stal „oblíbeným“ díky článku od Mia Bella Doxanská.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Tak o tom nic nevím, jediné co mi přijde nevhodné je kopírování článku a fotografií bez zdroje, s čímž jsem se nějak moc nesetkala. Spíše naopak mi přijde, že všechny blogerky jsou k sobě moc milé.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Snažím se tam psát co nejméně informací, ale lidé jsou zvídavý, a když chcou, dokáží si zjistit spoustu informací. Ale já to beru tak, že mám svůj vlastní život a ten moc s blogem nesouvisí. A myslím, že někdo kdo mě nezná o mě také nic osobního vědět nemůže, tedy pokud to sama na blog nenapíšu, což nedělám : ).

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Ctitelé určitě né :-D . Ale občas někdo napíše o radu a tak podobně, což mě samozřejmě moc těší. Kamarády ani ne, ale rozhodně jsem poznala lidi, které můžu ohledně mody a kosmetiky třeba požádat o pomoct, což se občas vyplatí a jsem moc ráda, že jsou lidé, co mají stejné zájmy.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

To nevím, možná kdyby se o mě vědělo až moc informací, nebo kdyby to vadilo mému okolí nebo rodině. Pak bych toho asi nechala. A občas mám chuť s tím seknou, hlavně v době kdy nemám nápady na články :-D .

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Zatím nevím, nemám žádnou představu. Ale myslím, že blog mi moc nepomůže.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Musí být trpělivé. Přidávat zajímavé články a hlavně je to musí bavit.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Někdo kdo mě zná, má mě rád takovou jaká jsem se všemi mými chybami..

Blog France baby najdeš na:
http://francebabyfashion.blogspot.com

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář