Jméno: -
Přezdívka: Em
Rok narození: 1993
Znamení: Býk
Téma blogu: Autorský blog
Datum založení blogu: Prosinec 2010
Povaha: přátelská, náladová, tvrdohlavá, veselá
Mám ráda: rodinu, kamarády, tancování, filmy, módu a jídlo
Nemám ráda: přetvářku, lži, týrání zvířat
Motto: “Žiješ jenom jednou.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

EmJméno: -
Přezdívka: Em
Rok narození: 1993
Znamení: Býk
Téma blogu: Autorský blog
Datum založení blogu: Prosinec 2010

Povaha: přátelská, náladová, tvrdohlavá, veselá
Mám ráda: rodinu, kamarády, tancování, filmy, módu a jídlo
Nemám ráda: přetvářku, lži, týrání zvířat

Motto: “Žiješ jenom jednou.”

ICQ: -
FB: -

Em blogEm dokazuje, že móda se pro někoho může stát opravdovou vášní. Během velmi krátké doby se autorce povedlo dát dohromady velké množství zajímavých informací, trendů a fashion novinek, které nyní najdeš na jednom místě.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

Blog mám přibližně od začátku prosince a založila jsem si ho kvůli tomu, že strašně miluji psaní a zároveň i módu. A tady jde skloubit obojí dohromady :-) .

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Záleží podle toho, jaké mám zrovna nápady a také náladu. Někdy na blogu trávím méně času, než bych chtěla, a to kvůli škole. Ale snažím se aspoň jednou za 2 dny přidávat nové články. A není to, že se mu musím věnovat, ale proto, že chci a baví mě to :-) . A co mi vadí? Lidé, kteří kopírují články. Nechápu totiž pak ten důvod, proč vůbec blog mají. A pak také samozřejmě odsuzování lidí, které ani neznají ..

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Snažím se přidávat hlavně věci, které mě zajímají a zároveň můžou bavit i čtenáře. A jestli je unikátní? Nápady jsou z mé hlavy, takže se dá říct, že unikátní svým způsobem je.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Rivalita? Stačí se jen porozhlédnout .. Samozřejmě, že v blogovém světě je, tak, jako v tom reálném. Závist tu holt byla, je a bude .. Každý se předhání, aby měl co největší návštěvnost, ale o tom to přeci není, ne? A pravidla? Podle mého nemají smysl. Hnusné a sprosté komentáře se budou objevovat pořád, nezbývá nic jiného, než se nad ně povznést.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Ne, nebojím.. V dnešní době, které vládne facebook to už snad ani nemá smysl. Nikdy bych na blog nedala svou adresu, telefon, rodné číslo a podobné informace..

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Ano, našla jsem lidi, se kterýma si moc rozumím a jsem za to ráda.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Ano, chuť vypnout jsem měla. Bylo to období, kdy jsem tak trochu „bojovala“ se školou a vůbec ji nezvládala, měla špatnou náladu a všeho plný zuby. A co by se muselo stát, abych úplně přestala, to nevím ..

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Jak už jsem psala, miluji psaní a módu, takže budoucnost chci směřovat touhle cestou. Samozřejmě, kdyby to nevyšlo, mám vybrané i jiné cesty.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Piště o tom, co vás baví. Na nikoho si nehrajte a buďte sami sebou . A také pevné nervy!

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Ta, které se můžu se vším svěřit a zůstane to jen mezi námi, ta, která tu je pro mě a já pro ni .. Ta, která mi poradí, když si nevím rady a pomůže i v té největší nouzi .. Já mám to štěstí, že takovou kamarádku mám, jsem za to strašně ráda. Bez ní si už neumím představit život ..

Blog Em najdeš na:
www.em-fashion.blog.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář