Jméno: -
Přezdívka: Dragell
Rok narození: 1991
Znamení: Blíženec
Téma blogu: autorský, dívčí a deníčkový blog
Datum založení blogu: 1. 4.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

DragellJméno: -
Přezdívka: Dragell
Rok narození: 1991
Znamení: Blíženec
Téma blogu: autorský, dívčí a deníčkový blog
Datum založení blogu: 1. 4. 2009

Povaha: přátelská, hravá, ukecaná, smíšek, tvrdohlavá
Mám ráda: meloun, zvířata a tvorbu originálních věcí
Nemám ráda: koprovku, lživé a podlé lidi nebo blogery, kteří netově kradou

Motto: “Usmívej se, protože i když ti to nepomůže z blbé situace, určitě to nasere alespoň jednoho člověka.”

ICQ: -
FB: -

Dragell blogTvořivá blogerka se zájmem o literaturu je zárukou čtivých postů a zajímavého nadhledu. Pokud mohu něco doporučit, podívej se na její povídky a nepřehlédni rubriku Tvoříme, která je skvělým zdrojem inspirace.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

Můj aktuální blog mám od září 2010 a začala jsem s ním hlavně kvůli deníčku. Vlastním webovou stránku s mojí tvorbou jako je kresba, malba, fotografie, grafika a další (koutek.ic.cz) a odtud jsem chtěla ten deníček stáhnout. Bohužel byly menší protesty. A když už jsem si založila blog s deníčkem, tak jsem na něj začala přidávat všechny věci, které mě baví, zajímají a ke kterým se chci nějak vyjádřit.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Základně bych mu měla věnovat 30-60min denně pro napsání článku, odpovězení na komentáře, ovšem ráda kolem něj obletuji i delší dobu. Kopírování mi samozřejmě vadí, vulgárním komentářům zablokovávám IP a destruktivní kritika? To se ke mně snad ještě nedostalo :-) .

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Netuším, proč je oblíbený, nevím, jestli je dokonce i unikátní, každopádně se nebojím ke všemu vyjádřit a vkládám na blog vše, co mě baví. Když člověka něco baví, přeci jen to vypadá jinak, než když to dělá jen proto, že to téma baví jeho okolí. Na blog vkládám také věci, které sama vyrábím + přidávám návod či jiné zkušenosti s touto tvorbou, tak snad i to může některé dívky lákat :-) .

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Abych pravdu řekla, mezi dívčími blogy to cítím, je zajímavé, že mezi ostatními nikoliv. K nepsaným pravidlům… hmm, řekla bych, že velkým problémem je, pokud mají dvě holky na svém blogu něco obdobného, ať už se týká i jen pózy na fotce. To se mohou upéct zaživa :D Ale já to nijak neřeším a rozhodně nehodlám někoho odsuzovat, že má něco podobného.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Abych pravdu řekla, existuje mnohem více jiných serverů, které vytáhnou z člověka daleko více informací, např. FB. O čem bych nenapsala? Netuším, nic mne nenapadá :-) .

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Ano, skrze blog se dá najít mnoho příjemných lidiček. A tajní ctitelé? To nehrozí.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Asi by pro mne bylo velkou překážkou, kdyby se má rodina dopátrala adresy. Je to můj blog, můj svět a nechci zde být jimi omezována.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Blog mi pravděpodobně nepomůže, mám jej na odreagování. Abych pravdu řekla, sama nevím, co bych v budoucnu chtěla dělat, takže žádný velký cíl nemám.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Pro mnoho začínajících blogerek je blog místo, kam nakopírují vše, co mohou, ale to je špatně! Určitě se nebojte začít s autorskou tvorbou, ač je to cesta těžká a trnitá, určitě se vám to oplatí :-) .

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Opravdová kámoška je člověk, který se za tebe postaví, když ti bude ukřivděno, který tě obejme, když ti bude ublíženo. Snaží se s tebou trávit volný čas, sdílet myšlenky a názory. Ale čeká to samé i od tebe.

Blog Dragell najdeš na:
http://in-my-own.blog.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář