Jméno: Denisa
Přezdívka: Anet
Rok narození: 1993
Znamení: Váha
Téma blogu: móda, lifestyle
Datum založení blogu: Leden 2011
Povaha: veselá, temperamentní, cílevědomá
Mám ráda: módu, umění, spánek, mojí velkou rodinu
Nemám ráda: když ze mě někdo dělá hlupáka
Motto: “Když nemůžeš chválit, tak mlč.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Denise la ModeJméno: Denisa
Přezdívka: Anet
Rok narození: 1993
Znamení: Váha
Téma blogu: móda, lifestyle
Datum založení blogu: Leden 2011

Povaha: veselá, temperamentní, cílevědomá
Mám ráda: módu, umění, spánek, mojí velkou rodinu
Nemám ráda: když ze mě někdo dělá hlupáka

Motto: “Když nemůžeš chválit, tak mlč.”"

FB: -

Denise la Mode blogFashion blog mladé studentky dokáže kolem každého kousku oblečení vyprávět velmi zajímavý příběh, do kterého se s radostí opakovaně začteš.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč jsi vůbec začala s blogováním?

V lednu to byl přesně rok, co jsem si blog založila. Módu mám ráda už odmalička- jako dítě jsem chtěla být módní návrhářkou. S přibývajícími léty se toto povolání změnilo na modelku, ale když jsem pochopila, že ani jedním nebudu objevily se módní blogy a oba dva mé sny se tím vlastně trochu splnily.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Napsat článek mi trvá přibližně hodinu. Jsem v jistých ohledech perfekcionalistka a tak si dávám opravdu záležet a když nejsem třeba s již hotovým příspěvkem spokojena, klidně jej celý smažu a začnu znovu. A co mi na blogování vadí? Musím se přiznat, že ať přemýšlím jak přemýšlím, nic mě nenapadá.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?
Myslím, že na tuto otázku by uměli lépe odpovědět moji čtenáři. Z mého pohledu jsou to mé články. Víte chci, aby většina z nich obsahovala alespoň malé poselství, proto do nich dávám své životní postřehy a názory, protože nechci aby můj blog byl jen jedním z mnoha. Chci, aby se moji čtenáři na mé příspěvky těšili.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Myslím si, že nikdo nemá rád konkurenci, ale ta vždy byla, je a bude, což nikdo z nás nezmění. Navíc jsme jedna na druhé tak trochu závislé, protože jsme vlastně sami sobě navzájem čtenářkami. V mých očích by bylo trestuhodným činem kopírování cizích článků a pomlouvání jiných blogů či blogerek, ale za celou dobu svého působení v tomto světě jsem se s ničím takovým naštěstí nesetkala.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Tohoto rizika jsem si vědoma a musím se přiznat, že je to jedna z temných stránek blogování, ale snažím se na to nemyslet. Myslím si, že v dnešním světě internetu a sociálních sítí si kdykoli najde kohokoli ať už ten dotyčný blog má či ne. Nikdy bych na blog nenapsala věci ze svého osobního života jako takového. Jedna věc jsou mé názory a druhá můj osobní život. Můj blog je mé okno do světa, kterým lidem něco sděluji, neberu ho jako deníček :-)

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Žádné kamarádky jsem si díky blogu nenašla. Se slovy ” jsi můj kamarád” by se mělo zacházet stejně jako se slovy “miluji tě”. Neříkají se jen tak někomu. Ovšem mám vždy velkou radost z každého nového komentáře. Žádní tajní ctitelé mi nepíší. Módní blogy jsou spíše “dívčí záležitostí”, kam kluci příliš nevstupují.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Samozřejmě stát se může všechno. Příští rok ukončuji střední školu a dá-li bůh nastoupím na vysokou, což bude hektické období plné velkých změn. Nevím, jestli budu mít na blog čas, ale kdo ví co bude zítra, natož za rok, takže nepředbíhejme. Párkrát jsem měla pár slabších období, kdy jsem si říkala, že můj blog stejně nikdo nečte, tak proč jej vlastně píšu, ale najednou se objevil nový komentář a já dostala zase chuť psát. :-)

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Ano, mám velké plány do budoucna. Blog mi ovšem k jejich dosažení bohužel asi příliš nepomůže. Je to jen krásný koníček.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Vzkázala bych jim ať jsou trpělivé a píší. Náš blog je naší největší reklamou!

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Bude to jistě znít jako klišé, ale mou nejlepší kamarádkou je moje maminka. Navzájem se svěřujeme jedna druhé a víme, že si můžeme důvěřovat. Ona je jediná osoba, která je tu pro mě ve dne v noci a za to jí nikdy nepřestanu být vděčná. Život bez ní si zkrátka nedovedu představit.

Blog Denise la Mode najdeš na:
http://deniselamode.blogspot.com/

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář