Jméno: Gabriela Doležalová
Přezdívka: Cooky
Rok narození: 1994
Znamení: Střelec
Téma blogu: Kosmetika, móda, úprava vlasů a nehtů
Datum založení blogu: Leden 2011
Povaha: Jsem extrover, ráda jsem ve společnosti, občas jsem náladová.
Mám ráda: Růžovou barvu, německou skupinu Cinema Bizarre, svoji rodinu a přátele, tiramisu, bouřky.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

CookyJméno: Gabriela Doležalová
Přezdívka: Cooky
Rok narození: 1994
Znamení: Střelec
Téma blogu: Kosmetika, móda, úprava vlasů a nehtů
Datum založení blogu: Leden 2011

Povaha: Jsem extrover, ráda jsem ve společnosti, občas jsem náladová.
Mám ráda: Růžovou barvu, německou skupinu Cinema Bizarre, svoji rodinu a přátele, tiramisu, bouřky.
Nemám ráda: Koprovou omáčku, houby, lidi co se přetvařují, pomluvy, závist.
Motto: “Když chceš stavět vysoké věže, musíš se dlouho věnovat základům.”

Cooky blogNa svém blogu spojila Cooky své koníčky (psaní a kosmetiku) v jeden funkční celek, který člověka baví a přináší mu hodnotné informace. Tenhle kvalitní zdroj s vkusem je vhodné si zapamatovat.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč jsi vůbec začala s blogováním?

Tento blog mám již tři měsíce. Blogovat jsem začala z jednoho prostého důvodu. Chtěla jsem mít vlastní stránku, kam můžu vkládat své články. Navíc miluji psaní, kterému se již dlouho věnuji. Přišlo mi dobré spojit mé dvě vášně – psaní a kosmetiku. Proto jsem založila blog právě o kosmetice.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Blogu věnuji hodně času, protože mě to baví. Ráda také navštěvuji jiné blogy s podobnými tématy jako je ten můj. Na blogu mi téměř nic nevadí. Jen občasné komentáře, které jsou nevhodné.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Můj blog se snaží nabídnout spoustu rad a to nejden pro dívky. Myslím, že každý si tam najde něco, co ho zajímá a baví. Jsem ráda, že si lidé můj blog čtou a mají ho rádi. Chtěla bych lidem pomáhat a radit, na mém blogu se toho určitě hodně dozví.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Rivalita určitě existuje. Dívky si závidí, navzájem se uráží. Já naštěstí nic takového zatím nezažila.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Nebojím se toho, na blogu totiž nemám žádné velice osobní informace, jako je například moje telefonní číslo, či adresa bydlište. Na blog bych nenapsala věci, týkající se mé rodiny. Například bych nepsala přesně o tom, co se u mě doma děje.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Na blogu jsem se seznámila se spusty lidí, kteří sdílejí stejné názory, jako já. S některými jsem byla nějaký čas v kontaktu. S jednou dívkou jsem se dokonce osobně sešla a nyní se už přes rok přátelíme. Bydlí totiž ve stejném městě. Tajní ctitelé mi zatím nepíšou, ale jednoho dne to třeba příjde :-) !

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Nedokážu si představit, že bych přestala. Na blog jsem asi až příliš fixovaná. Kdybych ho ale musela zrušit, asi by v tom musely být nějaké závažné důvody. Například kdyby mě třeba někdo vydíral a tak by o mě dotyčný mohl najít hodně informací a použít je proti mně. S jedním blogem jsem už sekla. Byl to blog o skupině Cinema Bizarre. Proč? Skupina se rozpadla a já jsem ještě více jak půl roku blog živila novinkami, ale ty pak už nebyly a tak jsem se rozhodla blog zrušit.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Studuji pedagogiku a miluji anglický jazyk. Proto bych ho chtěla učit. Kdybych si ale mohla vybrat svoji vysněnou práci, byla bych kosmetička, co líčí slavné osobnosti či modelky. K tomu bych doma sepisovala román, který by se stal slavným. Jistě, jsou to trochu naivní sny, ale já to nevzdávám. A kdo ví, třeba mi právě blog pomůže svých snů dosáhnout.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Hlavně ať vytrvají a nic předem nevzdávají. Prví týden není možné mít obrovskou návštěvnost. Jen ať blogerky vyčkávají a vyplatí se jim to.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Mám spoustu přátel, ale opravdových kamarádů málo. Moji nejlepší kamarádku znám od šesté třídy. Doufám, že naše přátelství vydrží a nenecháme si ho zničit občasnými hádkami.

Blog Cooky najdeš na:
http://amazing-beauty.blog.cz/

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář