Jméno:
Přezdívka: Christynes Enn
Rok narození: 1994
Znamení: Lev
Téma blogu: fashion and me
Datum založení blogu: 24. 6.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Christynes EnnJméno:
Přezdívka: Christynes Enn
Rok narození: 1994
Znamení: Lev
Téma blogu: fashion and me
Datum založení blogu: 24. 6. 2009

Povaha: přátelská, veselá, tvrdohlavá, cílevědomá
Mám ráda: boty od Christiana Louboutina , ovoce
Nemám ráda: lidi, co mě do něčeho nutí

Motto: “Největší chyba, kterou v životě můžeš udělat , je mít pořád strach, že nějakou uděláte.”

ICQ: -
FB: -

Christynes Enn blogPokud máš ráda módu a styl, Christýý tě rozhodně nezklame. Když už nepíše o módě, určitě ti ráda poskytne nějaký ten žhavý tip na trávení volného času. A co když chceš soutěže a módní návody? No problem, dokonce i to má na tebe tenhle vychytaný blog přichystáno.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

Nynější blog mám rok a nějaké ty měsíce k tomu, ale již dříve jsem byla majitelkou blogu o tehdy mé velmi oblíbené celebritě. S blogováním jsem začala asi před 3 lety, prostě jsem si jednoho dne řekla, že zkusím založit blog, ale nečekala jsem, že bych v budoucnu mohla mít návštěvnost a oblíbenost blogu, jakou mám.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Blog rozhodně neberu jako povinnost, ale jako koníček. To znamená, že blogu věnuji tolik času, kolik mu věnovat chci. Samozřejmě se ho snažím aktualizovat každý den, ale hold to někdy nejde. Na blogu mě nejvíce vadí odsuzování lidí, ať už podle vzhledu nebo čehokoliv jiného. Proč bych se měla navážet do lidí, které neznám a nevím, jací jsou vlastně ve skutečnosti, tím mám na mysli i vulgární komentáře apod.. Když jsem měla blog o celebritě, taky mě vadilo snad jako každému rozumnému blogaři, když někdo kopíroval bez zdroje. To už ale naštěstí řešit nemusím :-) .

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Neřekla bych přímo, že si to myslím, ale poznávám to z komentářů a návštěvnosti. Jsem ráda za lidi, kteří tam chodí každý den, protože vím, že ty články nepíšu jen pro sebe, ale že jsou na druhé straně i lidé, kterým se líbí a ocení je. A co ho dělá unikátním? Pro mě je unikátní tím, že jsem na něm strávila hodiny ze svého života a snažím se, aby vše co na něj vystavím bylo z mé hlavy, tím myslím i propracované designy blogu.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Rivalita na blogu? Ta je všude, vždyť se podívejte na ty sprosté a hnusné komentáře od jedné blogerky ke druhé. Předhánějí se v návštěvnosti a hledají na té druhé sebemenší chybičku, aby se mohli nad ní povýšit. Já na toto nehraju. Mě je upřímně jedno, jestli mám menší návštěvnost než ta druhá. Ten blog je o lidech, né o návštěvnosti. Pravidla na blogu ani nemají smysl existence, protože je nikdo nedodrží. Na blogu je to snad jen o toleranci.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Ale ne, snad už ani nebojím. Za nic na světě bych na blog nedala svoje telefoní číslo, adresu nebo cokoliv podobného.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Na blogu jsem potkala plno lidí, se kterýma si rozumím, dokonce jsem se s některými hodně spřátelila. Ale tím největším přítelem z blogu je Kasenka, se kterou se vídáme jak jen to jde a to i přes to, že bydlíme několik hodin od sebe. Je to jedna z nepostradatelných osob v mým životě.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Těch chutí přestat bylo několik, ale nikdy jsem to nedokázala uskutečnit. Blog je pro mě neskutečné odreagování, i když někdy teda když čtu ty nadávky..:D. Ale neplánuji skončit, protože dělám něco, co mě baví a vím, že i za pár let bavit bude  .

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Plánů do budoucnosti mám hned několik, mezi nimiž jsou i ty záložní, kdyby náhodou něco nevyšlo. Ale ten hlavní se týče módy a já doufám, že se mi ho povede splnit.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Holkám, které s blogy začínají přeji hlavně HODNĚ nervů, protože ty jsou tu hold zapotřebí. Moje rada je, nenechte, aby vás blog změnil v něco, co nejste a tím by jste přišli třeba i o přátele. Zůstaňte sami sebou :-) .

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Opravdová kamarádka je ta, která je se mnou vždy a dokáže mě vyvést pryč ze špatné cesty. Je to ta, které můžu říct cokoliv a vždy se na ni můžu spolehnout. Já svoji opravdovou kamarádku mám už celých svých 16 let. Na druhé straně mám ale ještě jednu, se kterou bohužel nemůžu trávit tolik dnů a tu jsem tu již zmiňovala. Jí jsem získala díky blogu.

Blog Christynes Enn najdeš na:
http://xoxo-fashion.blog.cz

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Natali

    jo to je:) narozdíl od tebe…

  • http://www.divciparta.blog.cz Lapri

    tak tohle nechápu.. držím hubu, protože tohle je blogerka s velkým B!
    Nikdy sem neviděla tak dobrej dess a tak úžasný fotky, botičky a kabelky.. sakra :D :(