Jméno: Nikol
Přezdívka: Bubblegum
Rok narození: 1993
Znamení: Býk
Téma blogu: líčení, fotky, soutěže, fotopříběhy, videa, povídky a hlavně rubrika Jak se stát *
Datum založení blogu: Duben 2010
Povaha: cholerik
Mám ráda: přátele, cestování, angličtinu, focení, psaní, hudbu, čokoládu
Nemám ráda: závist, pomluvy, pavouky
Motto: “Ráno vstávám, protože si jd

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

BubblegumJméno: Nikol
Přezdívka: Bubblegum
Rok narození: 1993
Znamení: Býk
Téma blogu: líčení, fotky, soutěže, fotopříběhy, videa, povídky a hlavně rubrika Jak se stát *
Datum založení blogu: Duben 2010
Povaha: cholerik
Mám ráda: přátele, cestování, angličtinu, focení, psaní, hudbu, čokoládu
Nemám ráda: závist, pomluvy, pavouky
Motto: “Ráno vstávám, protože si jdu za svým snem, večer jdu spát, protože si jdu za svým snem.”

ICQ: 593498837
FB: Nikki Lexinka Chrástová

Bubblegum blogCílevědomý blog s nápadem, jenž je a rozhodně ještě bude unikátní především rubrikou “Jak se stát *”. Rozhovory mají hlavu a patu, jsou bez nadsázky přínosné a mnoho mladým slečnám mohou otevřít oči. Sleduj Nikki a ptej se jí na to, co tě zajímá.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

Svůj Bubblegum blog mám 5 měsíců, ale můj první blog to rozhodně není. Těch bylo dohromady už asi deset, protože jsem s blogováním začala tak před šesti lety. Proč? Prostě mě bavilo psát na blogu o svých kamarádkách a zveřejňovat své povídky a básně.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Jsou dny, kdy dělám články a věci na blog, klidně několik hodin a pak jsou dny, kdy napíšu v pěti minutách jeden článek a nazdar. Ale blog samozřejmě čas zabere. Kritika jako taková – třeba u povídek – mi nevadí, ale kritika na mou osobu, kdy mě ostatní soudí jen podle toho, co se dozví na blogu, mi vadí. Za přebírání textů bych vraždila, ale mě zatím z tohoto blogu nikdo nic nezkopíroval. Alespoň o tom nevím. Ach, sladká nevědomost.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Nemyslím si, že můj blog patří k těm nejvíce oblíbeným, ale něco co ho dělá unikátním tu je. Je to hlavně rubrika Jak se stát *, kde radím holkám jak začít plnit svůj sen, ať už chtějí být zpěvačky, modelky nebo návrhářky. Vždycky k tomu přidám rozhovor s osobou, která se v té dané oblasti pohybuje. Některým se také líbí mé dlouhé úvahové články.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Rivalita tu určitě je. Někdy si autorky dělají reklamu pod různými přezdívkami nebo takhle píší anonymně hnusné komentáře. Někteří jsou tak ubozí, že píší nadávky k fotkám a článkům, třeba 10x pod sebe, ale vždy si změní přezdívku, aby to bylo nenápadne. Ovšem zapomínají na něco jako je IP adresa. Pak se samozřejmě taky všechny rády dohadujeme, kdo jakou rubriku vymyslel první.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Snažím se na blog nedávat informace jako kde bydlím, kam chodím na školu, svým kamarádkám dávám jiná jména, apod. Ale samozřejmě je možné, že si na mě někdo může dost informací zjistit z jiných webových stránek.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Ano, tohle říct můžu. Díky blogu jsem poznala alespoň deset hodně dobrých kamarádek. S některými z nich jsem se dokonce viděla, i když jsou z různých části republiky. Tajní ctitelé mi občas píší, ale nevím zda je na mě přivedl zrovna blog.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Když jsem s blogováním před rokem přestala, mohli za to hlavně komentáře, kde mi všichni nadávali do lehké děvy (akorát to nevyjádřili tak slušně) a naváželi se do mě, kvůli mému stylu. Teď už takové věci beru s nadhledem a blog bych kvůli tomu nerušila. Dokud mě to bude bavit, bude v blogovém světě otravovat, i kdyby si všichni na světě přáli, abych s tím přestala.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Vzhledem k tomu, že se chci věnovat žurnalistice a fotomodelingu, myslím, že mi s tím blog celkem pomáhá. Můžu trénovat styl psaní a zjistit jaké články se lidem více líbí. Na blog také dávám fotky a díky komentářům zase zjistím co můžu vylepšit na nich.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Žádné triky opravdu nemám. Sama jsem se divila, když jsem v druhém týdnu, co jsem měla blog, měla za den 100 lidí. Hlavní je ale nekopírovat články, ani nezakládat blog o pixelkách a podobných blbostech, protože takových blogů jsou stovky.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Není zač. Na tohle téma jsem nedávno psala článek na blogu. Opravdová kámoška je ta, které zavoláte když je Vám na nic a ona přijde a bude s Vámi nabírat kila s čokoládou a kapesníčkama u romanťáků a né ta, která řekne, že nemá čas. Pravá kámoška je ta, která když zjistí, že máte být na Silvestra sami doma, protože se na Vás všichni vykašlali, sedne na bus a přijede za Vámi a né ta, která si pojede užívat na zábavu s ostatníma. Takových kamarádek mám asi pět.

Blog Bubblegum najdeš na:
http://x-bubblegum-x.blog.cz

líčení, fotky, soutěže, fotopříběhy, videa, povídky a hlavně rubrika Jak se stát *

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://www.smile-4-ever.blog.cz Angee.na

  Bubblegum mám hrozně ráda. Přesněji řečeno její blog. Vždycky tam má zajímavé a originální články. Vím, že to možná bude znít hloupě, ale když zajdu na blog např.: k LadyVanilce připadá mi, že je takový tmavý přeslazený atd.. Narozdíl, když jdu k Bubblegum, tak se mi její blog zdá takový vzdušný. Je hrozně přehledný, pěkný a orientační. Přeji hodně štěstí v blogování a nenech se odradit hnusnými komentáři ;)

 • http://x-bubblegum-x.blog.cz Bubblegum

  Děkuji :*
  Lady ChoXa: Design mi dělají mé grafičky (mám je napsané v menu a nebo je to napsané na layoutu ;) )

 • Lady ChoXa

  její blog mě baví je super :-! akortá by mohla častějš přidávat. Kdo ti dělal dyzajn?

 • http://www.divciparta.blog.cz Lapri

  Moje žvýkajda