Jméno: Hanka
Přezdívka: Blondinette
Rok narození: 1993
Znamení: Beran
Téma blogu: Autorský blog
Datum založení blogu: Srpen 2010
Povaha: převažuje cholerik
Mám ráda: přátele, mého pejska, nakupování, blogování, kosmetiku
Nemám ráda: omezování, když nemám pravdu, namyšlenost/aroganci..

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

BlondinetteJméno: Hanka
Přezdívka: Blondinette
Rok narození: 1993
Znamení: Beran
Téma blogu: Autorský blog
Datum založení blogu: Srpen 2010

Povaha: převažuje cholerik
Mám ráda: přátele, mého pejska, nakupování, blogování, kosmetiku
Nemám ráda: omezování, když nemám pravdu, namyšlenost/aroganci..

Motto: “Kdo nic nezkusí, nic nezažije!”

ICQ: -

Blondinette blogVzhledem ke studijnímu zaměření téhle šik blogerky tě asi nepřekvapí, že nemalá část článků se týká jejího kosmetického království. Beauty články přináší nový pohled na věc, což jen podtrhuje kvalitu tohoto nedávno vzniklého blogu.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

Současný blog mám necelé 3 měsíce. S blogováním jsem ale začala už před dvěma lety, kdy jsme si ho založily s kamarádkou. Ten byl převážně o grafice, později jsem začala psát o sobě. Až jsem nakonec přešla na autorský blog (těch jsem měla několik) a to mi vydrželo doteď.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Neberu blog jako povinnost, proto mu věnuji tolik času, kolik sama chci. A s vulgarismem či kritikou jako takovou jsem se zatím na mém blogu osobně nesetkala, ale určitě bych to nebrala nijak vážně, spíš s úsměvem. A přebírání textů? Kopírovat někomu něco, je hloupé. Sama si pamatuji, jak nějaká holka dala na svůj blog odkaz na ten můj s tím, že je to její nový blog. Hodně mě to tenkrát naštvalo.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Určitě jsou oblíbenější blogy, než ten můj. Ale ty se dělí do několika skupin – Ty, co se snaží za každou cenu mít velkou návštěvnost (vypadají oblíbeně vysokými čísly na Top Listu). Ty, co jsou často kritizovány – kritici se vrací. A potom jsou tu ty skutečně oblíbené, kde lidé chodí, protože je onen blog opravdu baví. Já se snažím se všem přijít na chuť, ale převážně přidávám články o kosmetice jakožto kosmetička, kterými se snažím pomoct těm, kteří neví „jak na to“. A píši také o sobě, snažím se lidem přiblížit můj život a jaká jsem. Proto doufám, že můj blog je oblíbeným pro to, jaký je a jaká jsem já sama.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

V tomto blogérském světě neexistuje nic, co byste nemohli. Porušují se i pravidla jasně dané, tak proč se řídit těmi nepsanými? …

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Nebojím. Píšu na blog jen to, co chci, aby návštěvníci věděli a není to pro mě bůhví jak osobní věc, abych ji nemohla zveřejnit. Ale určitě je spousta věcí, které bych takhle na blog nenapsala. I blogerka má svá tajemství.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Určitě. Poznala jsem plno skvělých holek, se kterými si píšu i mimo blog. S některými plánujeme i osobní setkání. Tajní ctitelé? No, vzhledem k tomu, že můj blog navštěvují převážně holky, tak zatím ne.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Asi by mě musel přestat bavit. Myslím úplně. Potom bych už neměla chuť nic přidávat a tím by to haslo samo. S blogováním jsem přestala několikrát. Jak už jsem zmínila, blogů jsem měla několik a se všema jsem z nějakého důvodu sekla. Doufám, že tenhle můj současný vydrží nejdéle.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Ano, vím. Ale blog mi k tomu určitě nepomůže.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Aby blogovaly samy za sebe, nikoho nekopírovaly. I když dnes z kopírování obviňuje jeden druhého, aniž by to tak vůbec bylo. Jen má někdo prostě podobný nápad, inspiroval se stejnou věcí. Blogujte tak, jak vás to baví!

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Já děkuji. Opravdových kamarádek je málo. Hlavně v dnešní době. Nejsem moc důvěřivý typ, a proto není snadné takovou holčinu najít a zároveň, aby mi seděla po více stránkách. Ale já ji našla. Mou opravdovou kámoškou je tedy právě moje jmenovkyně, Haňulka :-) .

Blog Blondinette najdeš na:
http://senorita-blondinette.blog.cz/

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://veroni-ca.blog.cz/ Veronica.

    Je úžasná ♥