Jméno: Veronika
Přezdívka: Angel-ina*
Rok narození: 1993
Znamení: Váha
Téma blogu: Na mém blogu můžete najít nejnovější módu, rady a typy co se péče o vlasy týče, zdobení nehtů nebo líčení. Jinak nejsem speciálně na něco zaměřená. Zkrátka od každého něco.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Angel-ina*Jméno: Veronika
Přezdívka: Angel-ina*
Rok narození: 1993
Znamení: Váha
Téma blogu: Na mém blogu můžete najít nejnovější módu, rady a typy co se péče o vlasy týče, zdobení nehtů nebo líčení. Jinak nejsem speciálně na něco zaměřená. Zkrátka od každého něco.
Datum založení blogu: Říjen 2008

Povaha: Milá, přátelská, náladová, cílevědomá
Mám ráda: Koně, fotografování, posezení s přáteli, hudbu
Nemám ráda: Hady a když někdo mlaská
Motto: “Život je boj, ale stojí za to!”

ICQ: 246584335
FB: Veronika Angelina Coufalová

Angel-ina* blogMilá slečna, které miluje koně ve svém blogu našla skvělý způsob odreagování. Její styl psaní si oblíbí každý, kdo má rád upřímnost a sympatický nadhled. Těšit se můžeš pochopitelně i na oblíbené články o tom, jak o sebe pečovat.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč jsi vůbec začala s blogováním?

S blogováním jsem začala asi před 3 lety. Tehdy jsem měla blog zaměřený pouze na koně, kterým už se věnuji 11 let. Momentálně na blogu najdete nejnovější módu, co se nosí, co je in a co je out, rady a typy co se týče péče o vlasy, nehty apod.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Moc času nemám hlavně kvůli škole a jiným povinnostem ale snažím se si alespoň každý den najít tu chviličku na blog a napsat nějaký článek. Jinak kopírování textů a vydávání za svoje mě skutečně dokáže zvednout ze židle. Člověk, který článek zkopíroval se totiž kolikrát ani neobtěžuje uvést zdroj a přitom to muselo dát autorovi článku tolik práce.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?
Nemyslím si, že je oblíbený, a nebo že by patřil mezi ty nej. Unikátním ho vždy udělají pozitivní komentáře čtenářek/čtenářů pod různými články a návštěvnost, která mi poslední dobou jen a jen roste, za co jsem velice ráda.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Rozhodně. Holky mezi sebou soutěží, čí design je lepší, která píše lepší články nebo která má vyšší návštěvnost. Vyvrcholuje to hnusnými a sprostými komentáři a je to jenom proto, že si navzájem závidí.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Už ani ne. Rozhodně bych na blog nezveřejnila nějaké kontaktní údaje na mě (adresu nebo telefon). Celé soukromí by potom bylo pryč.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Ano, pár lidí jsem poznala ale bohužel s nimi neudržuju nějaký bližší kontakt.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Chutí už bylo několik hlavně kvůli tomu nedostatku času. Ale zase na druhou stranu mi bylo líto blog smazat při pomyšlení, kolik mi dal práce.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Cíle do budoucna mám, ale s nimi mi bohužel blog nijak nepomůže.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Na blogu se dá skvěle odreagovat, dobře se na něm tráví volný čas. Do začátku to určitě bude chtít pevné nervy, než zjistíte, co a jak.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Opravdová kamarádka je pro mě ta, které nevadí jaká jsem a takovou mě prostě bere. Je to ta, které bych zavolala i ve 3 ráno s tím, že mám nějaký problém a ona by byla ochotná ho se mnou ihned vyřešit.

Blog Angel-ina* najdeš na:
www.horseforevertogether.blog.cz

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář