Jméno: Anet Eflerová
Přezdívka: AnetNelly
Rok narození: 1993
Znamení: Ryba
Téma blogu: móda, líčení, rozhovory, poradna, modelky aj.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

AnetJméno: Anet Eflerová
Přezdívka: AnetNelly
Rok narození: 1993
Znamení: Ryba
Téma blogu: móda, líčení, rozhovory, poradna, modelky aj.
Datum založení blogu: Prosinec 2006

Povaha: přátelská, naslouchavá, obětavá, veselá a podnikavá
Mám ráda: módu, tanec, sport, muziku, své přátelé, rodinu, výlety, focení a párty
Nemám ráda: náladové lidi, přetvářku, neupřímnost a lež

Motto: “Já jsem já a ty jsi ty.”

ICQ: 494291171
FB: Anet Eflerová

AnetNelly blogBlog s bohatou historií ti otvírá dveře do světa módy, trendů a celebrit. Ostřílená autorka pravidelně přidává čtivé příspěvky a zajímavé postřehy. Anet patří mezi jedny z nejzkušenějších blogerek vůbec, takže by byla škoda její blog nenavštívit.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

Blog mám skoro pět let a s blogováním jsem začala náhodou. Prostě jsem si se sestrou jednoho dne před Vánoci řekla, že by bylo fain mít nějaký blog o celebritách a módě. V té době jsem netušila, že blog bude navštěvovat tolik lidí.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Když jsem byla mladší, tak jsem blogování věnovala klidně celý den, ale ty časy už jsou pryč. Díky tomu, že jsem na blog přidávala prakticky denně několik článků, spousta slečen si na to zvykla a jakmile na blog nebyl čas, ihned se objevily komentáře, že na blog kašlu a že pro mě návštěvnice nic neznamenají. Tak to ale nebylo, naopak. Jenže každá blogerka potřebuje podporu a tohle podpora nebyla, tudíž potom následovaly naše občasné konce. Teď jsem na blogu ale zpět a chtěla bych se věnovat trochu jiným tématům, než kdysi. A samozřejmě mi vadí zkopírované texty a vulgární komentáře, které nejsou zapotřebí. Stojím si za tím, že pokud autor na blogu nemá nic vlastního, pak blog nemá cenu.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Blog byl oblíbeným dle mého názoru hlavně proto, že se věnoval všemu, co mládež zajímalo, což je móda, celebrity, krása a tak podobně. Samozřejmě jak jste starší, taková témata vás omrzí a snažíte se do článků dát více. A čím je blog unikátní? Asi tím, že má nějakou historii.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Myslím, že existuje dívčí rivalita, ale není to tak strašné, jako dívčí rivalita v realitě. Kolikrát se totiž stává, že když je na někoho kamarádka naštvaná, všem rozešle nějaký tvůj článek, nebo video a každý se nad tím baví a má z toho srandu. Přijde mi to směšné a nesmyslné. Každopádně já osobně jsem se s tím nesetkala, ale vím o pár slečnách, které ano.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Tak určitě bych na blog nikdy nedala svou úplnou adresu, nebo mobilní telefon. Samozřejmě, že mám strach, že někdo toho využije, ale pokud někdo má blog, tak si musí rozmyslet, zda toho riziko podstoupí, či nikoliv. A také bych si na blogu nedovolila někoho veřejně urážet, každý jsme nějaký.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Myslím, že díky blogu jsem nezískala nějak extra kamarády. Znám pár slečen, se kterými si občas píši a známe se přes blog, ale že bychom se někdy setkaly osobně, to asi ne. A tajní ctitelé?..O žádných díky blogu nevím a když mi nějaký kluk na blog napíše ” jsi kunda apod.”, tak na to nereaguji, protože to není dobrý začátek nějakého seznámení.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Ano a také se to už kolikrát stalo. Na vině však nebyli návštěvníci, ale čas. Studuji na střední škole, která mi zabírá dost času, právě proto jsem se rozhodla se na blogu již věnovat jiným tématům, než dříve. Celebrity ráda zkouknu, ale teď jdou tak trochu i mimo mě. A co by se muselo stát, abych nadobro skončila? Asi by to bylo něco, co by mě přesvědčilo, že to nemá totální cenu a to se zatím nestalo.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Abych pravdu řekla, tak nějaký vysněný cíl nemám, ale určitě bych si přála, aby to mělo nějakou souvislost s módou – módní značkou, nebo jazyky. Strašně mě baví angličtina, takže pokud si budu jednou vybírat VŠ, bude to se zaměřením na jazyky nejspíš. Láká mě cestování. A co se blogu týče, dal mi už hodně. Začala jsem díky němu psát na mnoha servery, kam píši dodnes a měla jsem i zkušenost v Hospodářských novinách, což pro mě znamená hodně, takže doufám, že mi blog přinese pouhá pozitiva a další lákavé nabídky do budoucnosti.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

V dnešní době je už tolik blogů, že je těžké se “uchytit”, než tomu bylo před čtyřmi roky. Tak například ať rozhodně nekopírují, to je cesta do pekel, pak prostě blog nemá smysl, protože kdo si rád čte něco dvakrát? A tipy, asi ať mají přehledné menu, pěkný design a nějaké ty kontakty, které pomůžou blog propagovat.

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Pro mě jsou opravdovými kámoškami mé sestry, kocourek a také kamarádka Petruška, která je prostě moje blondýnka, na kterou nedám nikdy dopustit.

Blog AnetNelly najdeš na:
http://www.anetnelly.blog.cz

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář