Jméno: Aneta Sobotková
Přezdívka: Anet
Rok narození: 1991
Znamení: Ryby
Téma blogu: Móda, kosmetika, styl, filmy, seriály,…
Datum založení blogu: Září 2010
Povaha: -
Mám ráda: přátele, rodinu, party, lenošení, kosmetiku, knihy, bloggování…
Nemám ráda: lidskou hloupost a omezenost, houby, brzké ranní vstávání
Motto: “Když nejde o život, jde o …

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

AnetJméno: Aneta Sobotková
Přezdívka: Anet
Rok narození: 1991
Znamení: Ryby
Téma blogu: Móda, kosmetika, styl, filmy, seriály,…
Datum založení blogu: Září 2010

Povaha: -
Mám ráda: přátele, rodinu, party, lenošení, kosmetiku, knihy, bloggování…
Nemám ráda: lidskou hloupost a omezenost, houby, brzké ranní vstávání

Motto: “Když nejde o život, jde o … nic =)”

FB: Sannette-blog

Anet blogVelká dávka inspirace a čerstvých novinek ze světa, který tě jen tak nudit nebude. Anet informuje jak o běžných záležitostech, tak o módních trendech a třeba i kvalitní kosmetice.

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč jsi vůbec začala s blogováním?

Blog mám od září 2010. Vždycky mě bavilo psaní, móda i kosmetika, takže blog byl skvělý prostředek, díky kterému jsem mohla svoji zálibu sdílet a komunikovat se slečnama, které se zajímají o podobné věci. Ze začátku jsem netušila, že budu na bloggování „závislá“. =)

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Nejraději bych mu věnovala minimálně hodinku denně, ale spíš je to tak hodina či dvě týdně, protože mám i jiné zájmy, školu, kamarády…A na blogování mi nic nevadí, s vulgárními komentáři nemám skoro žádné zkušenosti (skoro zázrak) a setkávám se spíš s radami na změnu či konstruktivní kritikou, a to oceňuji.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?
Sama nevím. =) Snažím se ho psát tak, aby byl co nejvíc „můj“, byl odrazem mých zkušeností, názorů…a také se ho snažím vést ve stylu, který sama jako čtenářka jichých blogů oceňuji a líbí se mi.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

O tom vůbec nic nevím. =))) Určitě něco takového někde existuje, ale možná mezi mladšíma bloggerkama,… A co je určitě „zakázané“ je kopírovaní cizích článků či nápadů a vydávání je za své vlastní.

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Je to určité odhalení se před lidmi, ale z facebooku či jiných sociálních sítí se dá zjistit o nás asi více informací. Já bych tam určitě nedávala svou adresu, telefonní číslo či osobní údaje, které lze zneužít. Nikdy tam nebudu poskytovat detailní informace nebo fotky své rodiny, nebo přátel, protože ti s mým blogem nemají nic společného. Samozřejmě fotky jsou také zneužitelné, zažila jsem na facebooku profily s mou fotkou, ale nic horšího zatím ne.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Píšu si přes facebook s jednou další bloggerkou, Adélkou, kterou bych nejspíš bez blogu napoznala, takže jsem za blog ráda i kvůli tomuto seznámení. =) A žádní ctitelé nepíšou, jen slečny. =) Nemyslím si, že by se na můj blog nějací kluci vůbec koukali, přece jen tam není moc počtení zrovna pro ně =D

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

To vůbec nevím, co by se muselo stát, bloggování mě baví, i když si na něj nevyhrazuju tolik času, kolik bych chtěla. Nikdy jsem nechtěla s bloggováním skončit, ale uvidíme do budoucna, třeba z toho „vyrostu“. =))

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

V tom ještě jasno moc nemám – studuji práva, která mě baví, ráda píšu, zajímám se i o kosmetiku… Blog určitě pomoct může, hodně známé a úspěšné bloggerky díky němu mají spoustu příležitostí i pracovních nabídek, ale to by pro mě spíš byla třešínka na dortu, než cíl, kterého chci dosáhnout díky blogu.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Ať je neodradí hodně nízká návštěvnot, která doprávází každý blog v jeho začátcích, snaží se do něj dát co nejvíce ze sebe a psát ho o tom, co je baví…Neotravovat všude komentáři s reklamami, protože to od návštěv spíš odrazuje

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Já děkuji za rozhovor. =) Já mám tři opravdové a výborné kámošky a jsou to holky, které mě nikdy za nic neodsoudily, byly tu pro mě v každé chvíli, prosmály jsme spolu hodiny a pokaždé, když se sejdeme, máme o čem pokecat a bavíme se. Díky nim se pak můžu některé problémy zdát menší, protože se máte o koho opřít. Jsou moje druhá rodina a jsem za ně moc vděčná, už více jak 9 let. =)) Každé holce bych takové přála!!!

Blog Anet najdeš na:
http://sannette.blog.cz/

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář