Jméno: Andrea
Přezdívka: Andyczek
Rok narození: 9.5.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

AndyczekJméno: Andrea
Přezdívka: Andyczek
Rok narození: 9.5. 1996
Znamení: Býk
Téma blogu: rady pro dívky, móda
Datum založení blogu: Březen 2010

Povaha: sangvinik
Mám ráda: zvířata,tanec,fotografování,rodinu,přátelé
Nemám ráda: lži, pomluvy

Motto: “Nesni o svém životě, žij svůj sen!”

ICQ: 270670507
FB: -

Andyczek blogVěnovat se blogu každou volnou chvilku vyžaduje hodně odhodlání a motivace. Andrejka si nelámu hlavu a blog má jako velký koníček. Vybudovat z nuly něco se jí povedlo velmi obstojně, a proto může být dobrým příkladem pro všechny začínající blogerky. Stačí mít chuť a odvahu!

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

Tento blog mám asi rok. S blogováním jsem, ale začala už od svých 10 let.S blogováním jsem začala, protože jsem vždycky chtěla mít svůj deníček a nakonec z toho vznikl blog o radách pro dívky.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Než vytvořím nějaký článek tak to někdy trvá i hodiny. Takže přibližně 3 hodiny denně. Vulgární komentáře mi ani nevadí. Ignoruju je. Je to přece můj blog a můžu si na něho přidávat co chci. Pokud to někomu vadí, v tom případě nechápu proč můj blog navštěvují. Přebíraní textů se zdrojem blogu mi nevadí, ale pokud se vydávají za toho, který to napsal to už mi leze někdy na nervy.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Myslím si, že můj blog zaujme tím, že na něm jsou rady pro dívky. Jak láska, jak moda tak všechno co se kolem dívek točí.Není to jenom o tom, aby dívky tyto rady dodržovaly, ale taky aby věděli moje názory.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Myslím, že ano. Plno dívek chce jenom návštěvnost a komentáře. Kdyby to dívky nezajímalo myslím, že by blogy neměly :-D .

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

Myslím, že bych nikdy na blog nenapsala zrovna ted co půjdu dělat. Na blogu se třeba může objevit i sem tam nějaký úchyl a v tomto případě je to dost nebezpečné. Myslím ,že by některé holky opravdu tohle všechno neměly psát na své blogy.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Tajní ctitelé opravdu ne :-D … ale kamarádky i ano. Např. tuto neděli budu fotit s jednou kamarádkou z blogu profesionální fotky, takže už se opravdu moc těším :-) . A fotky dám co nejdříve na svůj blog.

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Už mě to někdy napadlo a taky jsem tak udělala. Blog jsem ale nesmazala a bylo mi to líto, že jsem ani nevěděla co dělat. Tak jsem znovu začala a začíná mě to stále bavit čím dál více.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle?

Cíl zatím žádný nemám. Ale myslím, že blog mi určitě co nejdřív nějaký cíl dá.

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Holky budte takové jaké jste. Nedívejte se na svou návštěvnost, komentáře a když budete vymýšlet své články jako já, určitě se to návštěvníkům zalíbí a budou na váš blog chodit častěji :-) .

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Mám a mám ji opravdu mooc ráda. Jméno zveřejňovat nebudu, ale opravdovou kámošku opravdu mám.

Blog Kejmina najdeš na:
http://www.didlinka-a.blog.cz

České blogerky
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář