Facebook podle některých zdrojů momentálně testuje službu, která umožní kompletním cizincům poslat ti zprávu za 1 dolar. Je tohle konec soukromí?

avatar

Gabriela Procházková
Ve světe blogů jako ryba ve vodě.

Facebook zprávy

Facebook zprávy a jejich prostředí se mění snad každých několik měsíců, stejně jako složité nastavení soukromí. Momentálně Facebook testuje doručování nevyžádaných zpráv do tvojí schránky. Doručení jedné zprávy by odesílatele mělo stát jeden dolar. Většina zpráv od cizích lidí dnes končí ve schránce Ostatní, o které většina uživatelů ani neví.

Důvod pro zavedení funkce

S novou funkcí ti ale každý může poslat za poplatek zprávu, jenž přistane přímo na vrchu tvého Inboxu. Proč chce provozovatel největší sociální sítě zavést takovou službu? Podle oficiálního vyjádření by zavedení poplatku mohlo být důvodem pro výrazné snížení spamu a další reklamy. Já v tom spíš vidím levný způsob, jak tě může otravovat už úplně každý. Jak tohle může dopadnout?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://www.fb.com/aldik7 Alan Řepka

    Radši by měli zviditelnit tu složku “Další”. Nemám rád, když někomu pošlu zprávy a on neodpoví, protože se o té zprávě ani nedozví :-/