We Heart It aplikace doposud existovala pouze pro Apple zařízení. To je od 17. května ale minulostí a ty si nyní můžeš aplikaci nainstalovat i na Android.

avatar

Karolína Kubínová
Mám ráda kapybary a čaj s citrónem. A taky většinou čtu tak tři knížky naráz.

Weheartit.com je jedna z nejpoužívanějších webových stránek s inspirativními obrázky a Apple aplikace byla dostupná už zhruba před rokem. Přibližně před dvěma měsíci nabídlo We♥it možnost svým uživatelům zapojit se do dotazníku, kde odpověděli na otázku, jestli by si „androidí“ aplikaci stáhli, co by tam nemělo chybět, a co mají za mobil, plus jak dlouho we♥it používají.

we♥it pro Android
We♥it aplikaci si za jeden den stáhlo přes 100 000 lidí.
zdroj: play.google.com

Aplikace stojí za stažení

Android aplikace we♥it byla oficiálně zveřejněna sedmnáctého května 2013 s tím, že je dostupná pro všechna zařízení s operačním systémem Android (funguje i na mém mobilu, kde nefunguje skoro nic, a to je co říct), nicméně na starších verzích systému se malinko seká (tento problém by ale snad měl být brzy vyřešen), a stahuje hodně dat, proto je lepší ji využívat s přístupem na Wi-Fi. Pokud ale máš we♥it ráda a používáš ho denně jako já, pak aplikace rozhodně stojí za to.

Na konec je snad jen potřeba dodat, že aplikace je zdarma a stáhnout si ji můžeš na Google Play. Co na ni říkáš?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář