Navštiv nový, exkluzivní e-shop s originálními potisky od blogerky Dominiky Novákové a texty blogerky Annette Krubner!

avatar

Annette Krubner
Módní blogerka a redaktorka

Už jsi slyšela o Myhers1.com? Značka blogerek!

Stačí nápad

Myšlenka mít vlastní e-shop přišla jak blesk z čistého nebe. Možná tušíš, že jsem celkem podnikavá a stále mě baví rozvíjet něco nového. Teď jsem přišla s myšlenkou na vlastní e-shop. Nemyslím si, že je těžké začít, člověk spíš musí mít nápad. A když je nápad, pak už je potřeba to zrealizovat. Nebýt skvělé designérky a blogerky Dominiky Novákové (www.dominikisek.blog.cz) , nic by dnes neexistovalo.

Tričko

Myhers1.com – e-shop, který je zaměřen na exkluzivní originální potisky. Jak sis určitě mohla všimnout, v zahraničí je tohohle mraky, ale u nás v ČR? Právě takhle jsem svou myšlenku pojala a myslím, že je dobré spojit s někým síly a vybudovat aspoň něco, co by se pro mladé stylové slečny v ČR hodilo.

Tričko

Co nabízíme?

E-shop je stále čerstvý, tudíž stále vymýšlím nové a nové myšlenky. Momentálně nabízíme trička, tílka a šperky. Trička i tílka jsou k dostání jak v bílé, tak černé. Mezi naše nejoblíbenější motivy patří například Starbucks Blogger by DOMI, který si oblíbila například česká blogerka žijící v Německu, Nicollette Bohm, nebo slovenská beauty artistka Patty. Dále například Not Chanel As Chanel Just Fake by Domi, VOGUE, Célfie nebo B.I.T.CH. Velikosti jsou univerzální. Ceny začínají na 259 Kč.

Zaměřila jsem se také na šperky. Nejsou přímo navržené námi, ale dovozené exkluzivně ze zahraničí, konkrétně z londýnského prostředí. Pokud jsi milovnicí šperků, nabízíme pár kousků, které mohou obohatit tvůj styling. Cena začíná na 139 Kč.

Šperk

Šperk

Mohu prozradit, že v příštích týdnech a měsíců plánujeme další novinky – placky a stylové látkové tašky!

Doufám, že jsem aspoň nějak představila svůj další projekt, na kterém se podílí i vloggerka Dominika. A pokud tě něco z e-shopu zaujme, máš jedinečnou možnost využít poštovného zdarma při platbě převodem :-) .

Můžeš nás také sledovat na Facebooku nebo Instagramu! – https://www.facebook.com/myhers1 a http://instagram.com/myhers1shop

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář